Mam problem

05 listopada 2016 13:57 / 1 osobie podoba się ten post
leni

anerik, chce Ci BARDZO podziekowac za kilka tych slow!!!! Moze nie uwierzysz,ale dzis rano przed zejsciem do pracy weszlam na Opiekunkowo i kiedy otworzylam Twoja odpowiedz, to blyskawicznie do tarlo do mojej zakutej lepetyny, ze Ty masz racje. Caly dzien bylam bardzo spokojna, zadzwonilam tez do mojej adwokat i ta powiedziala, ze mam sie niczym nie przejmowac, bo sad apelacyjny nie bedzie tych powypisywanych glupot bralo pod uwage , jedynie bede musiala znowu przedstawic zaswiadczenie o moich dochodach. Jak to jest, ze czasami dlugotrwale elaboraty nic nie pomagaja, a czasem jedno slowo potrafi zmienic wiele. Dziekuje Ci:aniolki: a pozniej jeszcze odkrylam cos takiego i sie podladowalam:-)

Leni, czy to jest ten Twój temat, którego szukałaś? :)
06 listopada 2016 18:44 / 7 osobom podoba się ten post
Pomoc forum2

Leni, czy to jest ten Twój temat, którego szukałaś? :)

Tak Elfinko dziekuje Jeszcze przrde mna 3 robocze weekendy i 3 wolne:))) wlasnie wrocilam na sztele po 2 dniach wolnych i dzis bylo pracowicie, poniewaz napisalimsmy z andy, wydrukowalismy i wrzucilismy do 80!!! skrzynek moje ogloszenie o poszukiwaniu pracy. Dlaczego tak duzo? bo to byly 2 domy seniora. W srode ukaze sie tez moj anons w 2 gazetach. Stawiam sie powoli psychicznie do pionu, bo zaczynam widziec lepsza przyszlosc na wolnosci:))
06 listopada 2016 18:47 / 7 osobom podoba się ten post
leni

Tak Elfinko dziekuje:aniolki: Jeszcze przrde mna 3 robocze weekendy i 3 wolne:))) wlasnie wrocilam na sztele po 2 dniach wolnych i dzis bylo pracowicie, poniewaz napisalimsmy z andy, wydrukowalismy i wrzucilismy do 80!!! skrzynek moje ogloszenie o poszukiwaniu pracy. Dlaczego tak duzo? bo to byly 2 domy seniora. W srode ukaze sie tez moj anons w 2 gazetach. Stawiam sie powoli psychicznie do pionu, bo zaczynam widziec lepsza przyszlosc na wolnosci:))

Pewnie znasz utarte powiedzenie"nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło",los ma dla ciebie niespodziankę dlatego prawie siłą wyginił cię z tej szteli. Przecież dobrowolnie bys nie odeszla?  Zobaczysz Leni,że za rok o tej porze powiesz sobie" jak dobrze,że tak się stało". 
06 listopada 2016 18:53 / 9 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Pewnie znasz utarte powiedzenie"nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło",los ma dla ciebie niespodziankę dlatego prawie siłą wyginił cię z tej szteli. Przecież dobrowolnie bys nie odeszla?  Zobaczysz Leni,że za rok o tej porze powiesz sobie" jak dobrze,że tak się stało". 

Ivanilko, ja juz wiem teraz , ze nic nie stalo sie bez powodu i wiem, ze to byl najwyzszy czas , aby odejsc z tego pokreconego miejsca.  Czekalam cierpliwie, az zakonczy sie moj rozwod i bede mogla wystartowac z czysta karta w nowe.  Wiele od Was sie nauczylam.  Pamietam jak na poczatku tutaj pisalam, jaka ta sztella super i ludzie kochani i, i , i  Dawaliscie mi czasem bure, ze sie skarze i nic nie robie aby cos zmienic, albo przytulaliscie mnie wirtualnie.  Jestem za to wdzieczna wszystkim i za to, ze opisujecie tutaj wasze zycie na wyjezdzie i w domku. Moglam zobaczyc inny swiat niz ten, ktory mam tutaj i przemyslec wiele moich spraw.
06 listopada 2016 18:58 / 7 osobom podoba się ten post
leni

Ivanilko, ja juz wiem teraz , ze nic nie stalo sie bez powodu i wiem, ze to byl najwyzszy czas , aby odejsc z tego pokreconego miejsca.  Czekalam cierpliwie, az zakonczy sie moj rozwod i bede mogla wystartowac z czysta karta w nowe.  Wiele od Was sie nauczylam.  Pamietam jak na poczatku tutaj pisalam, jaka ta sztella super i ludzie kochani i, i , i  Dawaliscie mi czasem bure, ze sie skarze i nic nie robie aby cos zmienic, albo przytulaliscie mnie wirtualnie.  Jestem za to wdzieczna wszystkim i za to, ze opisujecie tutaj wasze zycie na wyjezdzie i w domku. Moglam zobaczyc inny swiat niz ten, ktory mam tutaj i przemyslec wiele moich spraw.

Pamiętam Leni,jak przebiegała twoja sztela,bywało różnie. Trudno przewidzieć co będzie za jakiś czas,ja też jestem teraz zadowlona, a co bedzie dalej zobaczymy. Na szczęście nie przywiązuję się do miejsca,zawsze jestem gotowa na zmiany. 
Przeżyłaś swoje teraz czas na lepsze,jestem pewna ,że zaczniesz być w pelni szczęsliwa. Pamiętaj twoj los jest w twoich rękach,nikt nie zadba o ciebie jeśli sama tego nie zrobisz,nawet kosztem pomyłek czy rozczarowań (tych dwóch ostatnich nienawidzę) .
07 maja 2017 21:25
Jutro mam złożyć wdowie kondolencje , może mi ktoś napisać krótko i w miarę łatwo jak mam powiedzieć
07 maja 2017 22:45 / 3 osobom podoba się ten post
mel

Jutro mam złożyć wdowie kondolencje , może mi ktoś napisać krótko i w miarę łatwo jak mam powiedzieć

Najkrócej to chyba "mein Beileid" {majn bajlajd). 
08 maja 2017 07:18 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry , dziekuje i pozdrawiam
08 maja 2017 07:19
MeryKy

Najkrócej to chyba "mein Beileid" {majn bajlajd). 

ok. dziękuje
08 maja 2017 20:01
Dzięki! Przyda się! Kiedyś też szykałam.