Mam problem

02 sierpnia 2016 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
I tak trzeba było zrobić w Twojej sytuacji... Ale ja mieszkałam też z żoną pdp, która ogarniała wszystko i sama była prawnym opiekunem swojego męża, a rękę umiała trzymać na każdym euro, a nawet cencie, co w przypadku ludzi tak bogatych było "godne podziwu" ... Kasetka, którą znalazłam należała do jej córki i do niej w całości wróciła... ))))
03 sierpnia 2016 23:01 / 2 osobom podoba się ten post
No co chce dać polubienie to ciągle mi się ten facebook otwiera,
muszę "polować" nad nim lub pod nim.
Też tak macie???
04 sierpnia 2016 06:21 / 4 osobom podoba się ten post
darekr

No co chce dać polubienie to ciągle mi się ten facebook otwiera,
muszę "polować" nad nim lub pod nim.
Też tak macie???

MY tez tak mamy chetnie gada odsprzedamy.......jestes facet zrob porzadek niech to nie lata bo my oglosim dzien wariata........... nima madrego co by odstwil i te gadzine w swoj watek wstawil........ale moze sie kto znajdzie       
04 sierpnia 2016 07:05 / 4 osobom podoba się ten post
darekr

No co chce dać polubienie to ciągle mi się ten facebook otwiera,
muszę "polować" nad nim lub pod nim.
Też tak macie???

Co to dopiero się obudziłeś ,czy polubień nikomu dawno nie dawałeś .Tak już mamy od pewnego czasu i było o tym pisane .
Może jakiś informatyk to usunie (jak wróci z wakacji).
04 sierpnia 2016 07:08 / 3 osobom podoba się ten post
ivetta

Co to dopiero się obudziłeś ,czy polubień nikomu dawno nie dawałeś .Tak już mamy od pewnego czasu i było o tym pisane .
Może jakiś informatyk to usunie (jak wróci z wakacji).

Nie z wakacji a z rehabilitacji.........musi chory jest........ moze go kto podrzuci jak sie sam nie przewroci
04 sierpnia 2016 09:46 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Co to dopiero się obudziłeś ,czy polubień nikomu dawno nie dawałeś .Tak już mamy od pewnego czasu i było o tym pisane .
Może jakiś informatyk to usunie (jak wróci z wakacji).

Na jednym laptopie mam ustawioną większą rozdzielczość ekranu i tam nie mam tego problemu,
ale znowu literki małe. :))
04 sierpnia 2016 09:55 / 1 osobie podoba się ten post
darekr

Na jednym laptopie mam ustawioną większą rozdzielczość ekranu i tam nie mam tego problemu,
ale znowu literki małe. :))

Możesz to wyskakujące okno wyłączyć Adblockiem. Tak zrobiłam i parę osób z forum też. Poczytaj poskarżyjki wstecz, tam jest opisane jak to zrobić.
04 sierpnia 2016 13:12
Czy ktoś wie , jaki bonus dostaje rodzina , kiedy zatrudnia legalnie opiekunkę? Jakie dofinansowanie.? Pytam tak z czystej ciekawości
04 sierpnia 2016 13:13

Używaj opcji "edytuj" Moderator

04 sierpnia 2016 13:44 / 1 osobie podoba się ten post
Oliwia

Czy ktoś wie , jaki bonus dostaje rodzina , kiedy zatrudnia legalnie opiekunkę? Jakie dofinansowanie.? Pytam tak z czystej ciekawości

Tak, ulgę w podatku o ile pamiętam do 4000e/rok -przy zatrudnieniu pomocy domowej ....przysługuje nie rodzinie, tylko pdp. 
04 sierpnia 2016 15:38
Babka

Place abonament w Play i taka jest kwota 0.5 gr mowie jak na spowiedzi :randka:

Potwierdzam ,bo tez tak mam.
04 listopada 2016 13:41 / 27 osobom podoba się ten post
w opiekunkowych czystkach zginal moj temat, jaki 2 lata temu zalozylam, wiec napisze tutaj. Od wczoraj jestem wreszcie rozwiedziona. Ex zostal uznany wylacznie winnym , no ale utrzymac moich alimentow mi sie nie udalo, chociaz przez rok je otrzymywalam. Dwa sady mi przyznaly a trzeci zabral. Pal go szesc, bo to tylko kasa, chociaz o co innego mi w tym chodzilo. Jestm zadowolona, ze walczylam, ze nie bylam dalej cicha dupa. Jestem zabezpieczona tym wyrokiem na przyszloasc, bo on nie moze rzadac ode mnie alimentow, a ja mam te szanse do konca zycia. Niewazny wynik, wazna byla walka. Zaczynam wiec zycie od nowa:)
05 listopada 2016 09:23 / 2 osobom podoba się ten post
leni

w opiekunkowych czystkach zginal moj temat, jaki 2 lata temu zalozylam, wiec napisze tutaj. Od wczoraj jestem wreszcie rozwiedziona. Ex zostal uznany wylacznie winnym , no ale utrzymac moich alimentow mi sie nie udalo, chociaz przez rok je otrzymywalam. Dwa sady mi przyznaly a trzeci zabral. Pal go szesc, bo to tylko kasa, chociaz o co innego mi w tym chodzilo. Jestm zadowolona, ze walczylam, ze nie bylam dalej cicha dupa. Jestem zabezpieczona tym wyrokiem na przyszloasc, bo on nie moze rzadac ode mnie alimentow, a ja mam te szanse do konca zycia. Niewazny wynik, wazna byla walka. Zaczynam wiec zycie od nowa:)

Brawo leniSpokoju ducha życzę i szczęścia na nowej drodze życia I nie oglądaj się za siebie, " Wazne są tylko te dni, które jeszcze przed nami"
05 listopada 2016 11:44 / 2 osobom podoba się ten post
leni

w opiekunkowych czystkach zginal moj temat, jaki 2 lata temu zalozylam, wiec napisze tutaj. Od wczoraj jestem wreszcie rozwiedziona. Ex zostal uznany wylacznie winnym , no ale utrzymac moich alimentow mi sie nie udalo, chociaz przez rok je otrzymywalam. Dwa sady mi przyznaly a trzeci zabral. Pal go szesc, bo to tylko kasa, chociaz o co innego mi w tym chodzilo. Jestm zadowolona, ze walczylam, ze nie bylam dalej cicha dupa. Jestem zabezpieczona tym wyrokiem na przyszloasc, bo on nie moze rzadac ode mnie alimentow, a ja mam te szanse do konca zycia. Niewazny wynik, wazna byla walka. Zaczynam wiec zycie od nowa:)

Był Twój temat czytałam Twoje dylematy i perypetie. Najlepszego Ci życzę i brawo za wytrwałośc:)Teraz patrz przez rózowe okulary. powodzenia.
05 listopada 2016 13:49 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Był Twój temat czytałam Twoje dylematy i perypetie. Najlepszego Ci życzę i brawo za wytrwałośc:)Teraz patrz przez rózowe okulary. powodzenia.

Wyglądają jak ajurwedyjskie, więc wyleczy przy okazji różne wady wzroku, jesli ma jakieś. Same zalety.