Nieprzyjemny zapach stóp

13 września 2018 14:43
justak

Doradzicie w jaki sposób pozbyć się smrodu z buta których za bardzo nie można prac ( espadryle i to dodatkowo z zamszem)

27 stycznia 2019 23:22

Tak sobie myślę, że jednak przy tego rodzaju problemach, warto byłoby sprawdzić, co jest przyczyną. W grę może tutaj wchodzić oczywiście grzybica i na pewno wskazana w jej przypadku będzie wizyta u specjalisty. Ponadto dobrym pomysłem będzie na pewno stosowanie także takich środków jak chociażby (usunięte)
Zawiera on naturalne substancje przeciwgrzybicze, może być stosowany nawet przez długi czas, a jednocześnie jego skuteczność jest naprawdę wysoka. 

03 grudnia 2022 00:11
margolcia

Zgadzam sie, formalina jest super, tylko trzeba z nia uwazać jest żrąca, ale efekt jest taki ze leczy na 100%, wiem bo moj brachol, murarz-tynkarz-akrobata(kierownik budów) nabawił sie tego smierdzącego dziadostwa. Wziełam sie wtedy za szczegolową lekture medyczna jak mu pomoc sie tego pozbyc i wyczytalam o formalinie, po jednym zabiegu juz byl spokój, zero smrodku ale profilaktycznie zrobil powtórke. 

Heej
Może zaglądasz tu, i zobaczysz ten komentarz. Powiedz proszę ile dać (ciepłej czy zimnej?) wody na tak z 20 kropli formaliny. Od ponad roku bardzo pocą mi się stopy, i nie ukrywam że utrudnia mi to życie. Badania krwi dość szczegółowe mam w porządku, więc to nic ze zdrowiem. Nic mi nie pomaga, zostaje mi tylko ta formalina. Może ktoś z innych użytkowników wie ile tej wody. Dzięki z góry