Lumpeks Szmateks Tania Odzież - kto lubi?

18 grudnia 2015 21:15
Helen78

Okk jak sie podoba?? :)

Bardzo ładny i  prawdziwy
04 stycznia 2016 06:32
Fajny :) Szkoda,ze w ciucholandach w moim mieście ciężko jest coś sensownego znaleźć.
04 stycznia 2016 13:47
Helen78

Okk jak sie podoba?? :)

Cudo! 
04 stycznia 2016 13:54
Bardzo ładny naszyjnik..... latem mozesz nosić też do rzeczy z lnu.
31 marca 2016 14:33 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

dorzuce ci cos jeszcze

Dziala i mozna napic sie z niego herbaty.Zasilany oczywiscie na nafte ( obecnie jest to paliwo BIO)

Własnie u mnie w domu od zawsze stoi piękny samowar :D, a nawet dwa. Jeden taki jak twój, tylko może trochę jaśniejszy, a drugi posrebrzany i dużo mniejszy. Chciałam je wypróbować, ale przy tym dużym nie mam czajniczka :< myślisz, że mogę go jakimś innym zastąpić? Piękna tradycja tak pić herbatę z takiego sprzętu :)
31 marca 2016 14:36 / 1 osobie podoba się ten post
Plecak i broszka przepiękne <3 nigdy jeszcze nie trafiłam na takie cacuszka w sh :< tylko pozazdrościć
31 marca 2016 20:23
Ja tu mam dwa punkty ze starzyzną . Jeden jest normalny malutki sklepik, a drugi ... Nawet nie wiem jak to nazwać bo chłop wszystkim (głównie rupieciami) zajął trzy domy... Ale właśnie u niego znalazłam niedużą torebkę z krokodylka za jedynie 2 e... Zdjęcia nie wkleję bo jeszcze nie umiem...
02 kwietnia 2016 21:10
Madzia25

Własnie u mnie w domu od zawsze stoi piękny samowar :D, a nawet dwa. Jeden taki jak twój, tylko może trochę jaśniejszy, a drugi posrebrzany i dużo mniejszy. Chciałam je wypróbować, ale przy tym dużym nie mam czajniczka :< myślisz, że mogę go jakimś innym zastąpić? Piękna tradycja tak pić herbatę z takiego sprzętu :)

Mozna zastapic porcelanowym czajniczkiem