Lumpeks Szmateks Tania Odzież - kto lubi?

07 listopada 2015 17:11 / 2 osobom podoba się ten post
w ciucholanach można trafić super perełki warto poszperać
09 listopada 2015 12:49
liliana

w ciucholanach można trafić super perełki warto poszperać:tanczy:

Tez jestem tego zdania. Mam co niektore lompki z lumpeju ;) i tez jestem zadowolona. Za to z niektorych drogich ze sklepu niekoniecznie. Mialam 2 pary drogich jeansow, tzw. firmowych, ktore bylo duzo gorszej jakosci niz zwykle. W obu metki mi farbowaly.
09 listopada 2015 12:51 / 1 osobie podoba się ten post
lolowa

ja uwżam , że dalsza korespondencja z Oliwia--- nie ma żadnego sensu- pojawiła się jak duch i jak duch zniknie

Co do ciebie, to ja tez uwazam, ze dalsza korespondencja z toba nie ma sensu. Ja nie jestem codziennie w internecie. I nie przesiaduje na tej stronie non stop. Tak, ze nie mam czasu, zeby tobie ciagle odpisywac, a po drugie te strone znalazlam niedawno. Co do korespondencji to przypominam tobie, ze to ty do mnie napisalas.
09 listopada 2015 14:45
Oliwia

Co do ciebie, to ja tez uwazam, ze dalsza korespondencja z toba nie ma sensu. Ja nie jestem codziennie w internecie. I nie przesiaduje na tej stronie non stop. Tak, ze nie mam czasu, zeby tobie ciagle odpisywac, a po drugie te strone znalazlam niedawno. Co do korespondencji to przypominam tobie, ze to ty do mnie napisalas.

teraz zacytuję twoją ortografię -------- cytat-----To fajnie. Mnie lompy nie krecą w ogole------ lumpa - lompy nie interesują ! pozdrawiam
09 listopada 2015 18:00
lolowa

teraz zacytuję twoją ortografię -------- cytat-----To fajnie. Mnie lompy nie krecą w ogole------ lumpa - lompy nie interesują ! pozdrawiam

Czyli ciebie nie powinny. Jestem od ciebie duzo mlodsza. Wszystko na mnie fajnie lezy, bo zgrabna jestem, nie musze tak jak ty poprawiac sobie samopoczucie tonami ciuchow. Jak bede w twoim wieku i bede takim sstarym krowskiem jak ty to moze tez bede musiala rozpaczliwie szukac czegos, w czym moglabym wygladac jak czlowiek. A na ubrania trumienne patrzylas? Kup sobie kilka, bo w twoim wieku to moga sie szybko przydac.
09 listopada 2015 18:04 / 3 osobom podoba się ten post
Oliwia

Czyli ciebie nie powinny. Jestem od ciebie duzo mlodsza. Wszystko na mnie fajnie lezy, bo zgrabna jestem, nie musze tak jak ty poprawiac sobie samopoczucie tonami ciuchow. Jak bede w twoim wieku i bede takim sstarym krowskiem jak ty to moze tez bede musiala rozpaczliwie szukac czegos, w czym moglabym wygladac jak czlowiek. A na ubrania trumienne patrzylas? Kup sobie kilka, bo w twoim wieku to moga sie szybko przydac.

troszke cie ponioslo slownictwo.Mozna napisac troszke delikatniej a i tak kazdy zrozumie w czym rzecz
09 listopada 2015 18:06
ORIM

troszke cie ponioslo slownictwo.Mozna napisac troszke delikatniej a i tak kazdy zrozumie w czym rzecz

Masz racje, ;) ale mam dzis zly dzien, a to niedorozwiniete stare krowsko mnie obraza. Nie dosc, ze sie sama wtrynila z d..... do rozmowy to jeszcze obraza.
09 listopada 2015 18:09
ORIM

troszke cie ponioslo slownictwo.Mozna napisac troszke delikatniej a i tak kazdy zrozumie w czym rzecz

Wiekszosc normalnych kobiet w jej wieku, i ogolnie mlodszych nawet ma praktyczne podejscie do ubran. Ladnie wygladaja, ale nie spedzaja na stronie netowej godzin i nie zamawiaja ton ciuchow. Zdziwilam sie, kiedy sprawdzilam jej wiek. Myslalam, ze to jakas niedorozwinieta nastolatka pisze.
09 listopada 2015 18:12 / 2 osobom podoba się ten post
Oliwia

Masz racje, ;) ale mam dzis zly dzien, a to niedorozwiniete stare krowsko mnie obraza. Nie dosc, ze sie sama wtrynila z d..... do rozmowy to jeszcze obraza.

rozumiem zly dzien,nerwy daleko od domu,ale tu trzeba sie wspierac lub czasami odpuscic aby dalej sie nie denerwowac.
Wszystkim jest ciezko w pracy z roznych powodow ale bardziej dbajmy o siebie wzajemnie a nie wyzywajmy.
Ja ci zycze aby nastroj ci wrocil i jakis mily akcent zakonczyl ten nerwowy dzien
09 listopada 2015 18:13
ORIM

troszke cie ponioslo slownictwo.Mozna napisac troszke delikatniej a i tak kazdy zrozumie w czym rzecz

Dziewucha sie wtrynila do rozmowy, napisala do mnie, nie znajac mnie kompletnie, tylko po to, zeby pod jakims smiesznym pretekstem mnie obrazac. Jakas sfrustrowana, chora na łeb małpa. Opiekunki i opiekunowie to powinne byc dojrzale emocjonalnie osoby, a nie glupki.
09 listopada 2015 18:21
lolowa

teraz zacytuję twoją ortografię -------- cytat-----To fajnie. Mnie lompy nie krecą w ogole------ lumpa - lompy nie interesują ! pozdrawiam

Teraz rozumiem - to zdjecie, ktorego uzywasz przy swoim nicku, wiekszosc sadzi, ze to żart i jakis obrazek znaleziony w necie. A to twoja wlasna fotka, autoportret.
18 grudnia 2015 15:47 / 1 osobie podoba się ten post
Ale rozpieszcza, ,swoje,,siostrzyczki 
18 grudnia 2015 16:33 / 1 osobie podoba się ten post
Ja "poluje" na menore,kinkiet mosieżny, dwu, trzy ramienny i małą lampke nad obraz. Mam już piekny , stary ,mosieżny żyrandol( prezent od córki pdp), dokupiłam sobie do tego stare, mosieżne kinkiety. Aha, i mam taki świecznik na piec swiec, zawsze stoi na wigilijnym stole( wtedy świeczki są białe, na codzień ecru). Też lubie takie rzeczy:)
18 grudnia 2015 16:49
ryba

Ja "poluje" na menore,kinkiet mosieżny, dwu, trzy ramienny i małą lampke nad obraz. Mam już piekny , stary ,mosieżny żyrandol( prezent od córki pdp), dokupiłam sobie do tego stare, mosieżne kinkiety. Aha, i mam taki świecznik na piec swiec, zawsze stoi na wigilijnym stole( wtedy świeczki są białe, na codzień ecru). Też lubie takie rzeczy:)

a fotki gdzie ????
18 grudnia 2015 16:55
chyba nie umiem robic?:(