Lumpeks Szmateks Tania Odzież - kto lubi?

06 maja 2015 14:06 / 9 osobom podoba się ten post
Uwieeeelbiam i uważam, że szmateksy są dla ludzi z wyobraznią.
06 maja 2015 14:08 / 1 osobie podoba się ten post
Suuuper, zapisalam sobie ku pamieci, co mam znalezc ! Znaczy sie, nie, nie buty takie jak Twoje, ale sklepik.
06 maja 2015 14:17 / 3 osobom podoba się ten post
Madeleine234

Uwieeeelbiam i uważam, że szmateksy są dla ludzi z wyobraznią.

Jasne.ja też tak uważam pracowałam w takim sklepie,niezłe perełki udało mi się nabyć,rzeczy niepowtarzalne i markowe 
06 maja 2015 14:23 / 4 osobom podoba się ten post
Mam takie ciuchy z ciuchlandu, ze mucha nie siada.
Bawełna ,wełna, len, koronki, wszystko prawie nowe, bez śladu zniszczeń.
Jakość super.A moja dzisiejsza góra kosztowałamnie całe 8zł, czyli 2x po 4zł.
Spodnie nowe.
06 maja 2015 14:28 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj kupiłam fajne buciki Atmosphere za 10 zł uwielbiam takie zakupy,ilekroć jestem w sklepie typu Plaza bądz Tarasy zamkowe popatrzę na ceny to koszmar w porównaniu z cenami w ciuchlandach
06 maja 2015 14:31 / 4 osobom podoba się ten post
W sklepikach z ciuchami - wszystko jedno jak się nazywają - zwycięża babska natura ;-)) Każda kobieta nie odmówi sobie szperania w ciuchach a szmateksy są jedyne i niepowtarzalne. Nie ma innych sklepów, które oferują tyle marek producentów w jednym miejscu. O cenie już nie wspomnę. Jest tam cała masa perełek, rzeczy nie zniszczonych, bardzo często jeszcze z metkami. Kobiece oczy aż promienieją patrząc na taka różnorodność. Wszystkie rozmiary, materiały, fasony ...... wszystko pod jednym dachem. Trzeba tylko dobry sklepik znaleźć. Sama radocha !! I jaka jakość !!! Tylko zamknąć za sobą drzwi i oddać się przyjemności szperania i oglądania. Ja z takiej przyjemności też korzystam. Jest grupa pań, które korzystają ale nie chcą się do tego przyznawać. Zakompleksione czy co ???
06 maja 2015 14:38 / 4 osobom podoba się ten post
lumpeksy to super sklepy, prawie wszystkie ciuchy mam z lumpeksu, szkoda kasy na nowe
06 maja 2015 14:55 / 2 osobom podoba się ten post
Lumpeksy wdarły się swoją ofertą w serca pań. Mało jest kobiet, które nie lubią zakupów. Większość pań uwielbia szperanie, to jest zgodne z naszą naturą. Tylko niepotrzebne uważamy lumpeksy za szmaciarnię. Dobrze prowadzony sklepik przyciągnie klientów i zachowa ich sobie na stałe. Mnie pociąga różnorodność. Inaczej się szyje bluzeczkę np. w Tajlandii a inaczej w Polsce, pomimo że rozmiar niby ten sam.
06 maja 2015 15:04 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Dzisiaj kupiłam fajne buciki Atmosphere za 10 zł uwielbiam takie zakupy,ilekroć jestem w sklepie typu Plaza bądz Tarasy zamkowe popatrzę na ceny to koszmar w porównaniu z cenami w ciuchlandach

O miło powitać krajankę, hasło "Plaza bądz Tarasy zamkowe" zabrzmiało znajomo.
Pózniej sprawdziłam w profilu,  że też Lublin :)
06 maja 2015 17:08 / 1 osobie podoba się ten post
Madeleine234

O miło powitać krajankę, hasło "Plaza bądz Tarasy zamkowe" zabrzmiało znajomo.
Pózniej sprawdziłam w profilu,  że też Lublin :)

A witaj miło.pozdrawiam
06 maja 2015 17:16
Ja również dołączam do grona wielbicielek sklepów z drugiej ręki.Jak byłam w Cloppenburgu ,to często zaglądałam i naprawdę było po co .Tu wyszukałam jak na razie dwa takie sklepiki .Jeden odpada,bo tylko dla dzieci ,a drugi to taki bardzo drogi .
W ubiegłym roku w Aldi kupiłam dżinsy-getry za 9,99E mają tą metkę ze stokrotką.Właśnie w tym drogim sklepiku wiszą identyczne ,używane ,z tą samą metką za 29 E.Pooglądałam wszystko tak samo jest ,więc ładne przebicie .Więcej jest tam rzeczy za duże pieniądze,ale ludzi zainteresowanych brak.
06 maja 2015 17:38 / 2 osobom podoba się ten post
To ja sie wyrozniam, bo niecierpię szperania w ciuchach. Jeszcze bardziej przymierzania. Lubię mieć duzo ciuchow, ale kupowania nie lubie. Jestem wybredna i jak mam cos kupic to nigdy tego oczywiscie nie ma. Chodze, szukam, przymierzam i kurwica mnie bierze. Nie skazalabym sie na męki grzebania w lumpeksie. Taktyke kupowania ciuchow mam taką, ze raz na srednio 3 miesiace zbiore sie w sobie i jade na caly dzien na zakupy. Kupuję wtedy przewaznie duzo i mam na jakis czas spokoj. No i jak cos mi przy okazji w oko wpadnie to tez biore - takie sytuacje lubie najbardziej:)
06 maja 2015 17:41 / 2 osobom podoba się ten post
uwielbiam ciucholandy !
06 maja 2015 17:43 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie to coś w rodzaju uzależnienia, no po prostu nie mogę się oprzeć.
Zaraziłam tym córkę i od czasu do czasu robimy sobie takie babskie wypady, a pózniej cieszymy się jak wariatki.
06 maja 2015 18:16 / 5 osobom podoba się ten post
wichurra

To ja sie wyrozniam, bo niecierpię szperania w ciuchach. Jeszcze bardziej przymierzania. Lubię mieć duzo ciuchow, ale kupowania nie lubie. Jestem wybredna i jak mam cos kupic to nigdy tego oczywiscie nie ma. Chodze, szukam, przymierzam i kurwica mnie bierze. Nie skazalabym sie na męki grzebania w lumpeksie. Taktyke kupowania ciuchow mam taką, ze raz na srednio 3 miesiace zbiore sie w sobie i jade na caly dzien na zakupy. Kupuję wtedy przewaznie duzo i mam na jakis czas spokoj. No i jak cos mi przy okazji w oko wpadnie to tez biore - takie sytuacje lubie najbardziej:)

No to mnie pocieszyłaś, bo czytam i czytam jak dziewczyny podniecają się szperaniem w ciuchach , w dodatku używanych i zrozumieć tego nie mogę.  Nie cierpię tego. Nie znoszę świadomości, że ktoś co ja noszę  miał ktoś inny na grzbiecie.,  Poza tym w normalnych sklepach wpadam w popłoch gdzie wszystko wisi według rozmiarówki, a takie szperanie bez składu i ładu, okropność.