Pożegnajki #2

14 grudnia 2017 14:34 / 9 osobom podoba się ten post
Tym co będą w domciu Bawcie się dobrze i niech Wam się stały uginają bo mnie tu czeka jednak kartoffelsalat z parówką... (życzenie mojej pdp)
14 grudnia 2017 14:38 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Ewa ,Alaska,Kobietka ,Zofija ,Basia i kogo jeszcze ominełam ,dobrego urlopu życzę .Z częścią z Was zobaczymy się.
Powodzenia.

Michasia też Nie obiecuję Warszawki ale.....
14 grudnia 2017 17:22 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Ewa ,Alaska,Kobietka ,Zofija ,Basia i kogo jeszcze ominełam ,dobrego urlopu życzę .Z częścią z Was zobaczymy się.
Powodzenia.

Wzajemmnie i do zobaczenia
14 grudnia 2017 17:37 / 6 osobom podoba się ten post
Nie chcę nikogo pominąć więc wszystkim którzy wyjeżdzają wspanialych chwil i  szerokiej drogi.
15 grudnia 2017 11:21 / 6 osobom podoba się ten post
Tyz zycze sobie i innym bezpiecznych powrotow do domostwa,rodziny i spokojnych swiat bez zmartwien
15 grudnia 2017 13:53 / 5 osobom podoba się ten post
Dziękuję Wam za to ze jesteście.
Dzisiaj się z Wami żegnam do następnego razu.
Urlop gdzieś do 25 stycznia, z niektórymi spotkam się 28 / chyba? /
Tym co pozostają w pracy przez okres Świąteczny i Nowy Rok życzę
Wesołych, spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
Teraz składam te życzenia bo nie wiem czy w okresie urlopu będę miał czas aby tu zajżeć.
Na wszelki wypadek więc do popisania już w Nowym Roku 2018
15 grudnia 2017 14:04 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Tyz zycze sobie i innym bezpiecznych powrotow do domostwa,rodziny i spokojnych swiat bez zmartwien :aniolki:

Wzajemnie!
15 grudnia 2017 14:11 / 7 osobom podoba się ten post
I ja dołączam się do pożegnań tych co do domu wyjeżdżają_szerokiej drogi i po następnego razu po 'czarnej stronie mocy'.
15 grudnia 2017 16:22 / 17 osobom podoba się ten post
Dzisiaj o 24 wyjezdzam do domku. Zmienniczka już rządzi na swoich śmieciach. Ja szczesliwa ze przetrwałam. Dziękuje Wszystkim za polubienia, słowa wsparcia . Życzę Zdrowych spokojnych Świąt Bozego Narodzenia.Do napisania z domku. papatki.
15 grudnia 2017 18:39 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

Dzisiaj o 24 wyjezdzam do domku. Zmienniczka już rządzi na swoich śmieciach. Ja szczesliwa ze przetrwałam. Dziękuje Wszystkim za polubienia, słowa wsparcia . Życzę Zdrowych spokojnych Świąt Bozego Narodzenia.Do napisania z domku. papatki.:bzy_bzy::bzy_bzy::bzy_bzy::bzy_bzy::fajnie:

, , dałaś radę. Szczęśliwej podróży.
22 grudnia 2017 07:46 / 16 osobom podoba się ten post
Kochani dziś kierunek PL obieram.Chcialabym tu życzyć wszystkim spokojnych świąt gdziekolwiek je przyjdzie Wam spędzać.Nadrobić muszę zaleglośći forumowe bo ostatnio nawet nie zajrzalam do Was.
Trzymajcie się i nie zapominać o mnie
22 grudnia 2017 07:56 / 5 osobom podoba się ten post
moni.r

Kochani dziś kierunek PL obieram.Chcialabym tu życzyć wszystkim spokojnych świąt gdziekolwiek je przyjdzie Wam spędzać.Nadrobić muszę zaleglośći forumowe bo ostatnio nawet nie zajrzalam do Was.
Trzymajcie się i nie zapominać o mnie:-):buziaki2:

Moni.....szerokiej drogi i cudownych Świąt......
22 grudnia 2017 07:59 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Kochani dziś kierunek PL obieram.Chcialabym tu życzyć wszystkim spokojnych świąt gdziekolwiek je przyjdzie Wam spędzać.Nadrobić muszę zaleglośći forumowe bo ostatnio nawet nie zajrzalam do Was.
Trzymajcie się i nie zapominać o mnie:-):buziaki2:

Moni, szczęśliwej, bezpiecznej podróży życzę, oraz pięknych Świąt Bożego Narodzenia.
22 grudnia 2017 07:59 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Kochani dziś kierunek PL obieram.Chcialabym tu życzyć wszystkim spokojnych świąt gdziekolwiek je przyjdzie Wam spędzać.Nadrobić muszę zaleglośći forumowe bo ostatnio nawet nie zajrzalam do Was.
Trzymajcie się i nie zapominać o mnie:-):buziaki2:

Szerokości Żabciu i pogodnych , radosnych świąt na łonie rodziny.
22 grudnia 2017 08:18 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Kochani dziś kierunek PL obieram.Chcialabym tu życzyć wszystkim spokojnych świąt gdziekolwiek je przyjdzie Wam spędzać.Nadrobić muszę zaleglośći forumowe bo ostatnio nawet nie zajrzalam do Was.
Trzymajcie się i nie zapominać o mnie:-):buziaki2:

Moniusia,szerokości na drodze. Wypoczywaj w domku ,a potem do nas zaglądaj czasem.