Pożegnajki #2

25 lutego 2018 20:08 / 5 osobom podoba się ten post
Nugatka

Przyszedł i na mnie czas :-) walizka jeszcze nie spakowana, ale zaraz sie za to wezmę :-) żegnam sie juz dzisiaj bo jutro bede razem ze zmienniczką mą :-) urlop zbliża sie wielkimi krokami i bardzo ciesze sie z tego powodu. Dziękuje Wam za miło spędzony czas i do napisania z tej pięknej strony mocy :buziaki2::bzy_bzy::danke:

Szczęśliwej podróży i cudownego urlopu Nugatku 
25 lutego 2018 20:49 / 3 osobom podoba się ten post
Nugatka

Przyszedł i na mnie czas :-) walizka jeszcze nie spakowana, ale zaraz sie za to wezmę :-) żegnam sie juz dzisiaj bo jutro bede razem ze zmienniczką mą :-) urlop zbliża sie wielkimi krokami i bardzo ciesze sie z tego powodu. Dziękuje Wam za miło spędzony czas i do napisania z tej pięknej strony mocy :buziaki2::bzy_bzy::danke:

Szczęśliwej podróży i udanego urlopu.
25 lutego 2018 21:15 / 3 osobom podoba się ten post
Nugatka

Przyszedł i na mnie czas :-) walizka jeszcze nie spakowana, ale zaraz sie za to wezmę :-) żegnam sie juz dzisiaj bo jutro bede razem ze zmienniczką mą :-) urlop zbliża sie wielkimi krokami i bardzo ciesze sie z tego powodu. Dziękuje Wam za miło spędzony czas i do napisania z tej pięknej strony mocy :buziaki2::bzy_bzy::danke:

Cudnego urlopu na " deptaku w Ciechocinku " lub w innych okolicznościach przyrody . 
25 lutego 2018 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Dzien dobry bardzo:-):niech zyje::taniec2:No to dzis zmykam do domku jeszcze nie wiem o ktorej,ale podejzewam ze koło 18-ej.Wiec sie zegnam z wami,zostawiam wam pozytywnej energi!!Miłegyłch ,szybko mijajacych dni,bezstresowych,cierpliwosci,wytrwałosci ....:buziaki2::buziaki2::serce::hejka::bravo: 


Dyskusja, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2087/wygadaj-sie/-pozegnajki--2/page/82


 

Dla Ciebie Manuelko, też przesyłam pozytywną energię , podróżuj szczęsliwie i spędzaj czas miło 
25 lutego 2018 21:33 / 3 osobom podoba się ten post
Nugatka

Przyszedł i na mnie czas :-) walizka jeszcze nie spakowana, ale zaraz sie za to wezmę :-) żegnam sie juz dzisiaj bo jutro bede razem ze zmienniczką mą :-) urlop zbliża sie wielkimi krokami i bardzo ciesze sie z tego powodu. Dziękuje Wam za miło spędzony czas i do napisania z tej pięknej strony mocy :buziaki2::bzy_bzy::danke:

Dobrej podróży i dalej też wszelkiej dobroci 
25 lutego 2018 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Dzien dobry bardzo:-):niech zyje::taniec2:No to dzis zmykam do domku jeszcze nie wiem o ktorej,ale podejzewam ze koło 18-ej.Wiec sie zegnam z wami,zostawiam wam pozytywnej energi!!Miłegyłch ,szybko mijajacych dni,bezstresowych,cierpliwosci,wytrwałosci ....:buziaki2::buziaki2::serce::hejka::bravo: 


Dyskusja, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2087/wygadaj-sie/-pozegnajki--2/page/82


 

Mamuelko dobrej i szybkiej podrozy i fajnego urlopu 
25 lutego 2018 21:59 / 7 osobom podoba się ten post
Dziękuję Wam wszystkim z całego serducha mego
25 lutego 2018 22:05 / 3 osobom podoba się ten post
Nugatka

Dziękuję Wam wszystkim z całego serducha mego :buziaki1:

Życzę Ci samych miłych chwil i nie tylko chwil podczas urlopu.
25 lutego 2018 22:16 / 4 osobom podoba się ten post
Nugatka

Dziękuję Wam wszystkim z całego serducha mego :buziaki1:

Jeszcze raz wszystkiego dobrego na tym urlopowaniu no i zajrzyj czasem do tego wariatkowa 
25 lutego 2018 22:19 / 6 osobom podoba się ten post
Nugatka

Przyszedł i na mnie czas :-) walizka jeszcze nie spakowana, ale zaraz sie za to wezmę :-) żegnam sie juz dzisiaj bo jutro bede razem ze zmienniczką mą :-) urlop zbliża sie wielkimi krokami i bardzo ciesze sie z tego powodu. Dziękuje Wam za miło spędzony czas i do napisania z tej pięknej strony mocy :buziaki2::bzy_bzy::danke:

Nugatko , odpoczywaj , ciesz sie urlopem i kase wydawaj z przyjemnościa. Szczęśliwej podrózy
28 lutego 2018 03:07 / 11 osobom podoba się ten post
Nadejszła itd. Dziś jadę do domu. Trzy miesiące, długo to trwało, ale dałam radę. Dziękuję za pomoc wspólnie spędzony czas. Ja nie rozpisuję się zbytnio, ale czytam wszystko. Do napisania już z
28 lutego 2018 06:58 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Nadejszła itd. Dziś jadę do domu. Trzy miesiące, długo to trwało, ale dałam radę. Dziękuję za pomoc wspólnie spędzony czas. Ja nie rozpisuję się zbytnio, ale czytam wszystko. Do napisania już z

No I widzisz -w koncu nadejszla
28 lutego 2018 07:01 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Nadejszła itd. Dziś jadę do domu. Trzy miesiące, długo to trwało, ale dałam radę. Dziękuję za pomoc wspólnie spędzony czas. Ja nie rozpisuję się zbytnio, ale czytam wszystko. Do napisania już z

Aniao,    szczęśliwej podróży
życzę jeszcze raz.
 
28 lutego 2018 08:05 / 1 osobie podoba się ten post
Aniao miłego urlopu




28 lutego 2018 08:11 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Nadejszła itd. Dziś jadę do domu. Trzy miesiące, długo to trwało, ale dałam radę. Dziękuję za pomoc wspólnie spędzony czas. Ja nie rozpisuję się zbytnio, ale czytam wszystko. Do napisania już z


Szczesliwej drogi i udanego urlopu)))