Pożegnajki #2

11 marca 2018 15:01 / 5 osobom podoba się ten post
Annika

Dzień dobry. Wpadłam, aby się pożegnać. Wyjazd w lutym był moim ostatnim wyjazdem. Nie mówię, że nigdy nie wyjadę, bo nie znam swojej przyszłości, jednak na tę chwilę zostaję w Polsce. Mieszkanie prawie wyremontowane, został tylko przedpokój. Pracę znalazłam, a co najważniejsze nie jestem sama.
Chciałam Wam Kochani podziękować za wspólne chwile, za smutki i radości, za poczucie wspólnoty. Dziękuję i życzę Wam wszystkiego dobrego. Spełniajcie swoje marzenia, nie zapominajcie o sobie i dbajcie o swoje zdrówko .

Anetko.Wszystkiego dobrego .A przede wszystkim miłości.Znamy się  osobiście,wię w mogę powiedzieć ,że w końcu ci się należy.
11 marca 2018 15:32 / 3 osobom podoba się ten post
Annika

Dzień dobry. Wpadłam, aby się pożegnać. Wyjazd w lutym był moim ostatnim wyjazdem. Nie mówię, że nigdy nie wyjadę, bo nie znam swojej przyszłości, jednak na tę chwilę zostaję w Polsce. Mieszkanie prawie wyremontowane, został tylko przedpokój. Pracę znalazłam, a co najważniejsze nie jestem sama.
Chciałam Wam Kochani podziękować za wspólne chwile, za smutki i radości, za poczucie wspólnoty. Dziękuję i życzę Wam wszystkiego dobrego. Spełniajcie swoje marzenia, nie zapominajcie o sobie i dbajcie o swoje zdrówko .

Anniko powodzenia w nowej pracy i nowym życiu 
16 marca 2018 14:13 / 12 osobom podoba się ten post
Witam popołudniowo.Dziękuję jak zwykle niezastapionemu forum za słowa otuchy, pocieszenia i wsparcia.Jak nigdy tęsknie za domem,.Wszystkim życzę zdrówka, jak najmniej stresów w pracy i pełnego portfela bo przewaznie to nas tu przygania.Trzymajcię się buziaczki a wieczorkiem jeszcze wpadnę poczytać
16 marca 2018 15:46 / 2 osobom podoba się ten post
Annika

Dzień dobry. Wpadłam, aby się pożegnać. Wyjazd w lutym był moim ostatnim wyjazdem. Nie mówię, że nigdy nie wyjadę, bo nie znam swojej przyszłości, jednak na tę chwilę zostaję w Polsce. Mieszkanie prawie wyremontowane, został tylko przedpokój. Pracę znalazłam, a co najważniejsze nie jestem sama.
Chciałam Wam Kochani podziękować za wspólne chwile, za smutki i radości, za poczucie wspólnoty. Dziękuję i życzę Wam wszystkiego dobrego. Spełniajcie swoje marzenia, nie zapominajcie o sobie i dbajcie o swoje zdrówko .

Annika , Wszystkiego dobrego życzę . Cieszę się, że jesteś szczęśliwa
16 marca 2018 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Witam popołudniowo.Dziękuję jak zwykle niezastapionemu forum za słowa otuchy, pocieszenia i wsparcia.Jak nigdy tęsknie za domem,.Wszystkim życzę zdrówka, jak najmniej stresów w pracy i pełnego portfela bo przewaznie to nas tu przygania.Trzymajcię się buziaczki a wieczorkiem jeszcze wpadnę poczytać:aniolki::slodki krolik:

Michasiu pędź jutro do domku z szybkością rakiety, oczywiście bezpiecznie.
Ucałuj kochane wnuczęta i ciesz się pobytem z rodzinką.
16 marca 2018 21:36 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Michasiu pędź jutro do domku z szybkością rakiety, oczywiście bezpiecznie.:ferrari:
Ucałuj kochane wnuczęta i ciesz się pobytem z rodzinką.:moje_wakacje:

Dziękuję Basiu:) ucałuję.trzymaj się
16 marca 2018 21:51 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Witam popołudniowo.Dziękuję jak zwykle niezastapionemu forum za słowa otuchy, pocieszenia i wsparcia.Jak nigdy tęsknie za domem,.Wszystkim życzę zdrówka, jak najmniej stresów w pracy i pełnego portfela bo przewaznie to nas tu przygania.Trzymajcię się buziaczki a wieczorkiem jeszcze wpadnę poczytać:aniolki::slodki krolik:

Życzę Ci Michasiu szczęśliwej podróży, wypoczynku takiego jak lubisz i radości 
16 marca 2018 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Dziękuję Basiu:) ucałuję.trzymaj się:aniolki::aniolki:

Michasia dobrego urlopu życzę.Trzymaj się.
16 marca 2018 22:28
teresadd

Michasia dobrego urlopu życzę.Trzymaj się.

16 marca 2018 22:29 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Życzę Ci Michasiu szczęśliwej podróży, wypoczynku takiego jak lubisz i radości :aniolki:

17 marca 2018 07:25 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

Dzień dobry. Wpadłam, aby się pożegnać. Wyjazd w lutym był moim ostatnim wyjazdem. Nie mówię, że nigdy nie wyjadę, bo nie znam swojej przyszłości, jednak na tę chwilę zostaję w Polsce. Mieszkanie prawie wyremontowane, został tylko przedpokój. Pracę znalazłam, a co najważniejsze nie jestem sama.
Chciałam Wam Kochani podziękować za wspólne chwile, za smutki i radości, za poczucie wspólnoty. Dziękuję i życzę Wam wszystkiego dobrego. Spełniajcie swoje marzenia, nie zapominajcie o sobie i dbajcie o swoje zdrówko .

Oby Ci się dobrze działo Anniko
17 marca 2018 16:55 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

Dzień dobry. Wpadłam, aby się pożegnać. Wyjazd w lutym był moim ostatnim wyjazdem. Nie mówię, że nigdy nie wyjadę, bo nie znam swojej przyszłości, jednak na tę chwilę zostaję w Polsce. Mieszkanie prawie wyremontowane, został tylko przedpokój. Pracę znalazłam, a co najważniejsze nie jestem sama.
Chciałam Wam Kochani podziękować za wspólne chwile, za smutki i radości, za poczucie wspólnoty. Dziękuję i życzę Wam wszystkiego dobrego. Spełniajcie swoje marzenia, nie zapominajcie o sobie i dbajcie o swoje zdrówko .

Odważna decyzja , obyś więcej nie wyjeżdżała i zaznała szczęścia w Polsce . Pozdrawiam
18 marca 2018 16:06 / 7 osobom podoba się ten post
Dziewczynki dziękuję Wam za życzenia. tak mi tutaj dobrze, wykorzystuję ostatnie godziny lenistwa, bo koniec wolnego od wtorku. Już mi się chce iść do pracy i wracać po pracy do domku. Zaplanować urlop, cieszyć się z wolnego dnia, umówić z koleżanką na kawę, wyjść z Piotrem do kina i nie czekać na to 2 miesiące. Takie normalne życie jak teraz. Ugotować obiadek, ogarnąć mieszkanko, nic nadzwyczajnego, ot takie zwyczajnie. Trzymajcie się cieplutko
18 marca 2018 16:51
Annika

Dziewczynki dziękuję Wam za życzenia. tak mi tutaj dobrze, wykorzystuję ostatnie godziny lenistwa, bo koniec wolnego od wtorku. Już mi się chce iść do pracy i wracać po pracy do domku. Zaplanować urlop, cieszyć się z wolnego dnia, umówić z koleżanką na kawę, wyjść z Piotrem do kina i nie czekać na to 2 miesiące. Takie normalne życie jak teraz. Ugotować obiadek, ogarnąć mieszkanko, nic nadzwyczajnego, ot takie zwyczajnie. Trzymajcie się cieplutko :aniolki:

Annika, niech Ci sie wiedzie . Masz taką możliwość  to wykorzystaj czas . Zyczę Ci z całego serca spełnienia w życiu osobistym . Zaglądaj od czasu do czasu i pochwal się .
23 marca 2018 06:26 / 3 osobom podoba się ten post
Ja tez powoli zegnam sie z Wami,napisze pewnie dopiero z domu. Dziekuje za wszystko, sami zreszta wiecie Jak mnie Piotrus dopusci do kompa