Pożegnajki #2

25 stycznia 2020 14:05 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak to, SAMA?:zaskoczenie1:
Wszyscy sobie poszli?
Muszę nadrobić dzisiejsze przedpoludnie tutaj, bo chyba się działo i to chyba nie wesoło było :-(

Nic tu nie było i nie ma sensu podkręcać i szukac sensacji . Pisze kto chce, a kto chce odpoczć od forum, odpocznie . Nawet jak cos sie komuś wymskie mozna to obrócić w żart i dać na luz . Wszyscy piszemy, że kazda z nas jest inna -  więc o co sie spierac ? . Wiosna idzie, dobry nastrój wróci, bo teraz wybitnie przygnębiający jest . Usmiechu na twarzy i nie ma co szukać problemów zwłaszcza cudzych .
25 stycznia 2020 14:05 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

No i ja stąd spadam. Część i czołem wszystkim. Zaczyna się tutaj robić i ciasno i nudno. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie . Życzę dobrych i bezstresowych miejsc pracy. :kwiatek dla ciebie:Jeśli kogoś kiedyś uraziłam to bardzo przepraszam. :kwiatek dla ciebie2:Trzymają się ludziska. :kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie1::kwiatek dla ciebie2:

Dusiu gdzie idziesz? Zabierz mnie z sobą 
25 stycznia 2020 14:08
Mleczko

Nic tu nie było i nie ma sensu podkręcać i szukac sensacji . Pisze kto chce, a kto chce odpoczć od forum, odpocznie . Nawet jak cos sie komuś wymskie mozna to obrócić w żart i dać na luz . Wszyscy piszemy, że kazda z nas jest inna -  więc o co sie spierac ? . Wiosna idzie, dobry nastrój wróci, bo teraz wybitnie przygnębiający jest . Usmiechu na twarzy i nie ma co szukać problemów zwłaszcza cudzych .


Ty to masz tupet!!!!! 
25 stycznia 2020 14:25 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

:smiech::smiech3::smiech:
Ty to masz tupet!!!!! 

Wiesz, że jesteś dwulicowa . Dajesz polubienie za wpis a potem krytykujesz . To jest dopiero tupet i chęć namieszania na forum . Mnie nie weżmiesz na plewy . I proszę - ............................... 
25 stycznia 2020 14:32 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Wiesz, że jesteś dwulicowa . Dajesz polubienie za wpis a potem krytykujesz . To jest dopiero tupet i chęć namieszania na forum . Mnie nie weżmiesz na plewy . I proszę - ............................... 

Lajka dałam żebyś miała radoche, że ktoś lubi to co piszesz 
 
25 stycznia 2020 14:36 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Lajka dałam żebyś miała radoche, że ktoś lubi to co piszesz :smiech3:
 

No i mam . Lubie pocieszyć się, tak to w żuciu bywa . 
25 stycznia 2020 14:44 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

No i mam . Lubie pocieszyć się, tak to w żuciu bywa . 

No 
25 stycznia 2020 14:47 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No i ja stąd spadam. Część i czołem wszystkim. Zaczyna się tutaj robić i ciasno i nudno. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie . Życzę dobrych i bezstresowych miejsc pracy. :kwiatek dla ciebie:Jeśli kogoś kiedyś uraziłam to bardzo przepraszam. :kwiatek dla ciebie2:Trzymają się ludziska. :kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie1::kwiatek dla ciebie2:

Trzymaj się i wracaj za niedługo 
30 stycznia 2020 10:23 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No i ja stąd spadam. Część i czołem wszystkim. Zaczyna się tutaj robić i ciasno i nudno. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie . Życzę dobrych i bezstresowych miejsc pracy. :kwiatek dla ciebie:Jeśli kogoś kiedyś uraziłam to bardzo przepraszam. :kwiatek dla ciebie2:Trzymają się ludziska. :kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie1::kwiatek dla ciebie2:

Dusia już się ptzesunelam i miejsce przy stole Ci zrobiłam 
31 stycznia 2020 09:36 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No i ja stąd spadam. Część i czołem wszystkim. Zaczyna się tutaj robić i ciasno i nudno. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie . Życzę dobrych i bezstresowych miejsc pracy. :kwiatek dla ciebie:Jeśli kogoś kiedyś uraziłam to bardzo przepraszam. :kwiatek dla ciebie2:Trzymają się ludziska. :kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie1::kwiatek dla ciebie2:

Jak to ciasno i nudno ?
31 stycznia 2020 09:44 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Żegnam się z Wami  przynajmniej na jakiś czas ....Nie chce żeby ktoś się źle tu czuł widząc mój nick co rano ...Czasem trzeba odpocząć tak po prostu.Bylam tu rok i było mi dobrze,myślę że ludziom tu na forum też  było fajnie i wesolo w moim towarzystwie ,ale coś się zmieniło....  Wszystkim bez wyjątku życzę dobrych miejsc ,spokoju ,radości .:kwiatek dla ciebie2::papa:

Ja sie nie zmienilam , lubie was bez wyjatku no moze z wyjatkiem kiedy ktos mi zarzuca, ze bzdury pisze. Poczytaj jakas ksiazke i wracaj
07 lutego 2020 09:14 / 4 osobom podoba się ten post
Pamięci Romualda Lipko
 
07 lutego 2020 11:37 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Żegnam się z Wami  przynajmniej na jakiś czas ....Nie chce żeby ktoś się źle tu czuł widząc mój nick co rano ...Czasem trzeba odpocząć tak po prostu.Bylam tu rok i było mi dobrze,myślę że ludziom tu na forum też  było fajnie i wesolo w moim towarzystwie ,ale coś się zmieniło....  Wszystkim bez wyjątku życzę dobrych miejsc ,spokoju ,radości .:kwiatek dla ciebie2::papa:

A co to było?
07 lutego 2020 12:31 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

A co to było?

Było, minęło, popłynęło ....
07 lutego 2020 12:37 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Było, minęło, popłynęło ....:kwiatek dla ciebie2:

Zakwitło