Pożegnajki #2

13 grudnia 2019 19:50 / 7 osobom podoba się ten post
No tak ja też jestem nowa tutaj. Nie wiem czy Tina masz na mysli mnie,  bo jak się to mówi ",uderz w stół a nozyce się odezwą" 
Nie byłam tu nigdy ani nie używam wulgaryzmów. Szczerze mowisc wolałabym grać w otwarte karty a nie domyślać się co autor ma na mysli. 
Znacie sie lepiej a domysły nie są dobrym doradcą .
13 grudnia 2019 21:18 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

No tak ja też jestem nowa tutaj. Nie wiem czy Tina masz na mysli mnie,  bo jak się to mówi ",uderz w stół a nozyce się odezwą" 
Nie byłam tu nigdy ani nie używam wulgaryzmów. Szczerze mowisc wolałabym grać w otwarte karty a nie domyślać się co autor ma na mysli. 
Znacie sie lepiej a domysły nie są dobrym doradcą .

Nie bój żaby czuj się tu dobrze, baw się tu dobrze mówię otwarcie 
15 grudnia 2019 12:47 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Evvex ,jesteś!:-)
Musiało małe trzęsienie nastąpić, żebyś się odezwała?
Czy też pauzujesz od czasu do czasu?

Czasem człowiek musi, bo się udusi. Umiar Gusiu kochana, jak we wszystkim trzeba zachować
15 grudnia 2019 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Nie bój żaby :-)czuj się tu dobrze, baw się tu dobrze :-)mówię otwarcie :kwiatek dla ciebie2:

Zabcia baw sie i nie przejmuj niczym... Podejdz no do plota   musisz tylko  wejsc miedzy wrony i krakac jak i ony  a nie zaraz sie tlumaczysz
15 grudnia 2019 16:55 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

No tak ja też jestem nowa tutaj. Nie wiem czy Tina masz na mysli mnie,  bo jak się to mówi ",uderz w stół a nozyce się odezwą" 
Nie byłam tu nigdy ani nie używam wulgaryzmów. Szczerze mowisc wolałabym grać w otwarte karty a nie domyślać się co autor ma na mysli. 
Znacie sie lepiej a domysły nie są dobrym doradcą .

Nu dawaj  podejdz nu
15 grudnia 2019 18:28 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Zabcia baw sie i nie przejmuj niczym... Podejdz no do plota:lodowka::wino: :gathering:  musisz tylko  wejsc miedzy wrony i krakac jak i ony:lol3:  a nie zaraz sie tlumaczysz:przytula:

Ja Ci dam wrony Zwrócić muszę Ci uwagę że tu nikt nikogo do krakania nie zmusza to nie ten adressssss. DER IRRTUMdo zdarcia gardła będę to powtarzać 
15 grudnia 2019 18:31 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Nu dawaj :wino::lodowka::gathering: podejdz nu

Kazmirz podejdz nu  do płota jako i ja podeszedl
15 grudnia 2019 18:32 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Ja Ci dam wrony :bije2:Zwrócić muszę Ci uwagę że tu nikt nikogo do krakania nie zmusza to nie ten adressssss. DER IRRTUM:oklaski3:do zdarcia gardła będę to powtarzać 

15 grudnia 2019 19:31 / 2 osobom podoba się ten post
Jakoś takoś  bez Tiny pustawo trochę......
28 grudnia 2019 22:10 / 4 osobom podoba się ten post
To mój 1000 post na tym forum sama bym siebie nie posadzala, że w ciągu miesiąca tyle tu nabazgrole :Myślałam, że się tu zadomowie ale chyba się pomyliłam.
Musze odpocząć i przemyśleć pewne sprawy. 
Powodzenia Wszystkim życzę
28 grudnia 2019 22:12 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

To mój 1000 post na tym forum sama bym siebie nie posadzala, że w ciągu miesiąca tyle tu nabazgrole ::zawstydzony:Myślałam, że się tu zadomowie ale chyba się pomyliłam.
Musze odpocząć i przemyśleć pewne sprawy. 
Powodzenia Wszystkim życzę :-)

Eee kika co jest grane... Gdzie leziesz... Wyspij sie i jutro na kawie sie melduj porannej wszak : nierdziela
Do interneta, czatow forum trzeba tez ciut sie dystansowac  do jutra
P. S ja mam 904-tez pocisnelam a jestem tu od  3 grudnia.. No z tydzien wvzesniej z domu pisalam bo to forum znalazla.
Ciekawe jak ja bym se tak chciala isc stad.   czy mnie ktos zechce zatrzymac?   
28 grudnia 2019 22:45 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Eee kika co jest grane... Gdzie leziesz... Wyspij sie i jutro na kawie sie melduj porannej wszak : nierdziela
Do interneta, czatow forum trzeba tez ciut sie dystansowac :oczko: do jutra
P. S ja mam 904-tez pocisnelam a jestem tu od  3 grudnia:lol3:.. No z tydzien wvzesniej z domu pisalam bo to forum znalazla.
Ciekawe jak ja bym se tak chciala isc stad. :rozmysla:  czy mnie ktos zechce zatrzymac? :lol3: :wystawia jezyk1: 

Jak masz klapki japonki to daleko nie uciekniesz chycimy Cie
28 grudnia 2019 22:47 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jak masz klapki japonki to daleko nie uciekniesz chycimy Cie:smiech:

Mam dobree firmoweee adidaski i jestem zwinna
28 grudnia 2019 22:49 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

To mój 1000 post na tym forum sama bym siebie nie posadzala, że w ciągu miesiąca tyle tu nabazgrole ::zawstydzony:Myślałam, że się tu zadomowie ale chyba się pomyliłam.
Musze odpocząć i przemyśleć pewne sprawy. 
Powodzenia Wszystkim życzę :-)

CiekaweA niby co Ci się u nas nie podoba hmmmm?nie ominą Cię baty na goły zadek 
28 grudnia 2019 22:53 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Mam dobree firmoweee adidaski:gwizdanie: i jestem zwinna:gwizdanie:

A ja gumofilce o 2 numery za duże jak się wygrzmoce to będziesz mnie miała na sumieniu .