Czy to możliwe, brak wyplaty?

25 maja 2015 17:12
Moja zmienniczka ,ktora zjechala , napisala mi ,ze nie ma wyplaty, jestem tez przez ta Firme , jeszcze nie podpisalam z nimi umowy ,jestem dopiero 1 tydzien, maja placic 10 i 25, zmienniczka byla tutaj 5 tyg. zjechala o 2 tyg. wczesniej , bo jej mama zachorowala. Dzwonila w Polsce do Firmy , i maja to jutro wyjasnic,boje sie , czy podpisywac z nimi umowe ! czy to wogole mozliwe, aby Firma nie wyplacila wynagrodzenia ???? kurcze , boje sie
25 maja 2015 17:16
może płacą dopiero po przepracowanym miesiącu?
zresztą, dzwoń do firmy i wyjaśniaj...
25 maja 2015 17:22
barbara66

Moja zmienniczka ,ktora zjechala , napisala mi ,ze nie ma wyplaty, jestem tez przez ta Firme , jeszcze nie podpisalam z nimi umowy ,jestem dopiero 1 tydzien, maja placic 10 i 25, zmienniczka byla tutaj 5 tyg. zjechala o 2 tyg. wczesniej , bo jej mama zachorowala. Dzwonila w Polsce do Firmy , i maja to jutro wyjasnic,boje sie , czy podpisywac z nimi umowe ! czy to wogole mozliwe, aby Firma nie wyplacila wynagrodzenia ???? kurcze , boje sie

Niestety , barbara66 zdarzają się takie  firmy, że bezczelnie nie wypłacają zarobionych pieniędzy. Mam nadzieję, że to nie dotyczy twojej , ale trzeba być przezornym.
25 maja 2015 17:22
Zobaczymy co jej ,jutro powiedza , pracowala 5 tyg, z poprzedniego miala 12 dni , i teraz 19 z tego msc , a konto puste. Jak jej nie wyplaca , ne podpisze umowy , ale co ja dalej zrobie  ???
25 maja 2015 17:23
ale klops, ale spokojnie poczekaj do jutra, co Ci powie Twoja poprzedniczka.
Ale swoją drogą, to jest jakaś paranoja..........
25 maja 2015 17:25
Nie wiedzialam ,ze Firma moze nie wyplacic , ale jaja , nie usne dzisiaj , jutro pewnie przyjdie umowa. Ja to mam chyba pecha ?? wogole ta firma inaczej sie nazywa , a zmienniczka miala inna nazwe Firmy , choc ta sama babka nas prowadzi
25 maja 2015 17:29 / 1 osobie podoba się ten post
Zobacz w tematach firm na forum,czy są jakieś opinie na ich temat.

Dziś jest 25...Może firma praktykuje "wyjście" pieniędzy z ich konta 25-go. Pracownicy mogą mieć w takim wypadku pieniądze albo dziś jeszcze wieczorem,albo jutro.
25 maja 2015 17:30
Moze robie z igly widly , czekam do jutra
25 maja 2015 17:32

Barbaro albo w końcu przeczytasz łaskawie regulamin forum, albo będę musiał zablokować Twoje konto. Moderator

25 maja 2015 17:34 / 2 osobom podoba się ten post
barbara66

Nie wiedzialam ,ze Firma moze nie wyplacic , ale jaja , nie usne dzisiaj , jutro pewnie przyjdie umowa. Ja to mam chyba pecha ?? wogole ta firma inaczej sie nazywa , a zmienniczka miala inna nazwe Firmy , choc ta sama babka nas prowadzi

Koordynatorka niemieckiej firmy może współpracować z wieloma agencjami polskimi  i na jednej stelli mogą pracować opiekunki z różnych firm. 
25 maja 2015 18:05 / 1 osobie podoba się ten post
koleżanka nam się wkopała....
to ta oszukańcza firma, o ktorej byl artykul
25 maja 2015 18:09
mzap88

koleżanka nam się wkopała....
to ta oszukańcza firma, o ktorej byl artykul

mozesz ten artykul napisany jakos przeslac  jak mozesz i z gory dziekuje 
25 maja 2015 18:10
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3827827,krakowska-firma-nie-zaplacila-opiekunkom-starszych-osob-sprawe-bada-prokuratura,id,t.html
25 maja 2015 18:11
Dziewczyny ,tone !! Ale mnie spotkalo ,chyba bedziecie na mnie zrutke robily  , na bilet do domu !!!!!!!! jak to teraz powiedziec Hermanowi ??? moja zmienniczka sie zalamala , jej powiedzieli ,ze jutro ma wyplate, nie wierze, ja z nimi nic jeszcze nie podpisalam ,jutro napewno przyjdzie umowa , kuzwa co mam robic ????
25 maja 2015 18:17
mzap88

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3827827,krakowska-firma-nie-zaplacila-opiekunkom-starszych-osob-sprawe-bada-prokuratura,id,t.html

Dziekuje!:)