Czy to możliwe, brak wyplaty?

25 maja 2015 22:00

Upominałem od 3 dni bezskutecznie. Jak przeczytasz regulamin, to napisz na maila - przywróce Twoje konto. Moderator

19 sierpnia 2015 17:28 / 1 osobie podoba się ten post
jowita.

Ja juz sobie ta firme profilaktycznie zapisalam w zakladke, aby z nimi nie współpracować!!!

Zaczynam powoli dochodzić do wniosku,że nie ma w Polsce firmy,z którą warto współpracować.W" teoretycznym państwie"-teoretyczne firmy.
19 sierpnia 2015 18:28 / 5 osobom podoba się ten post
Pracuję znów dla nowej dla mnie firmy. Wypłatę dostałam w terminie i w ładnej kwocie. Ale nie o tym chciałabym w tym wątku napisać. Przetestowałam już trochę tych naszych firm. Mam teraz porównanie, co do umów i warunków. Zwróćcie uwagę np. na to jak wam płacą za wyjazd. Byłam w firmie, gdzie jadąc do dziadków dostałam wynagrodzenie dopiero od drugiego dnia pobytu. Dzwoniłam by się dowiedzieć, dlaczego? Do dziś nie rozumiem, tak mętna była odpowiedz. Teraz mam pierwsze zlecenie dla nowej dla mnie agencji. No i okazuje się, że wynagrodzenie mam już od dnia wyjazdu z kraju. Jednak i tak można. WARTO ZMIENIAĆ FIRMY! Jeszcze bardziej podnosić poziom niemieckiego, bo to gwarantuje dobre zlecenia.
19 sierpnia 2015 18:35 / 2 osobom podoba się ten post
fado

Pracuję znów dla nowej dla mnie firmy. Wypłatę dostałam w terminie i w ładnej kwocie. Ale nie o tym chciałabym w tym wątku napisać. Przetestowałam już trochę tych naszych firm. Mam teraz porównanie, co do umów i warunków. Zwróćcie uwagę np. na to jak wam płacą za wyjazd. Byłam w firmie, gdzie jadąc do dziadków dostałam wynagrodzenie dopiero od drugiego dnia pobytu. Dzwoniłam by się dowiedzieć, dlaczego? Do dziś nie rozumiem, tak mętna była odpowiedz. Teraz mam pierwsze zlecenie dla nowej dla mnie agencji. No i okazuje się, że wynagrodzenie mam już od dnia wyjazdu z kraju. Jednak i tak można. WARTO ZMIENIAĆ FIRMY! Jeszcze bardziej podnosić poziom niemieckiego, bo to gwarantuje dobre zlecenia.

Czasami warto zmienic firme,a czasami negocjowac warunki zatrudnienia.Roznie bywa.
Bardzo dobry niemiecki nie gwarantuje ci dobrego zlecenia.Wlasnie ze wzgledu na dobra znajomosc jezyka mozesz trafic na ciezkie przypadki.Tak wiec tez bywa roznie.
Ogolnie to nie ma jakis sztywnych zasad co do tzw.dobrego zlecenia.
Uczyc sie jezyka jednak warto aby rozumiec co do ciebie mowia i w razie "W" potrafic sie wyslowic we wlasnej obronie
19 sierpnia 2015 19:07 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Czasami warto zmienic firme,a czasami negocjowac warunki zatrudnienia.Roznie bywa.
Bardzo dobry niemiecki nie gwarantuje ci dobrego zlecenia.Wlasnie ze wzgledu na dobra znajomosc jezyka mozesz trafic na ciezkie przypadki.Tak wiec tez bywa roznie.
Ogolnie to nie ma jakis sztywnych zasad co do tzw.dobrego zlecenia.
Uczyc sie jezyka jednak warto aby rozumiec co do ciebie mowia i w razie "W" potrafic sie wyslowic we wlasnej obronie

Pozatym dobrze znac jezyk wroga:):):)
19 sierpnia 2015 19:53
Mazury

Pozatym dobrze znac jezyk wroga:):):)

o to,to to własnie
31 sierpnia 2015 16:15 / 2 osobom podoba się ten post
Mazury

Pozatym dobrze znac jezyk wroga:):):)

jak to pieknie ujete czuwac i miec sie na bacznosci nawet w upale
29 czerwca 2018 22:33 / 1 osobie podoba się ten post

Napisz opinie o firmie w dziale https://www.opiekunki24.pl/opinie-o-agencjach


Jeżeli firma napisze o usunięcie, usunę. Jeżeli nie, zostanie.
 

29 czerwca 2018 23:42
balbi55

Napisz opinie o firmie w dziale https://www.opiekunki24.pl/opinie-o-agencjach


Jeżeli firma napisze o usunięcie, usunę. Jeżeli nie, zostanie.
 

Nie zauważyłam by była tu tego typu cenzura. Zajrzyj na artykuł Perły rzucone przed damy. Użyłam tam słowa "mafia" odnosząc się do opieki, mówiłam o rzeczach niewygodnych dla firm, a mimo wszystko artykuł się ukazał. 
29 czerwca 2018 23:52
Z pewnością coś przegapiłam i nie mam pojęcia o jakiej firmie i w jakiej formie pisałaś. Nie mniej jednak sama bardzo krytycznie patrzę na negatywne opinie o firmach. Z niejedną miałam problemy. Ostatnio nawet zostawiłam koordynatorkę z podopiecznym i zjechałam bez uprzedzenia. Nigdy jednak nie obsmarowywałam firmy z nazwy na forum, ponieważ koniec końców sprawy dało się rozwiązać w miarę normalny sposób. Przypuszczam, że wiele konfliktów można byłoby uniknąć, gdyby opiekunki potrafiły czytać umowy i załatwiać sprawy tak, jak należy. Jednym głupkowatym komentarzem można wyrządzić ogromne szkody firmie. Wszystkie finkcjonują na podobnych zasadach. Te, które zatrudniają więcej opiekunek muszą się liczyć z większą liczbą komentarzy rozwścieczonych opiekunek. Co to komu da? W każdej firmie zdarzają się identyczne negatywne sytuacje. Zamiast tutaj się rzucać, bądź mądtzejsza na przyszłość, by uniknąć takuch problemów. Być może da rady jeszcze rozwiązać obecny problem. Z pewnością nie pomoże ci oczernianie tutaj firmy. Prędzej zaszkodzi.
01 lipca 2018 19:53 / 2 osobom podoba się ten post
Jeżdżę już kilka lat jako opiekunka i nie uważam siebie za głupią osobę. Umowy czytam dokładnie. Ale co z tego !! Firma nie wywiązuje się z umowy. Nie zapłaciła za święta i z pensji jeszcze ucieła kasę. Kręcą , mętnie tłumaczą że zapłacą później i oczywiscie nic z tego. I co mam iść do sądu ? Wiadomo że nie pójdę a 300 Euro mniej i tylko wściekłość pozostaje.I co uważasz że to jest oczernianie firmy? Nie !! Bo to firma powinna się wstydzić że jest nastawiona na oszukiwanie opiekunek !!Żenada !!
03 lipca 2018 14:49
Uważam, że trzeba iść do sądu i walczyć o swoje, bo mogą tak oszukiwać w nieskończoność różne opiekunki.