Darpol przewozy

10 czerwca 2015 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
leni

mzap , na tym polega zycie , ze uczymy sie go na swoich bledach a nie z ksiazek, co lepsze, mowimy o swoich bledach innym i oni tez sie ucza. Fajne nie?:)

iście zajebiście ;)

A co do tel, to mnie to babsko tak rozwścieczyło, że powiedziałam tylko "to już wiem z kim mam do czynienia i napewno zrobię im dobrą antyreklamę za olewatorskie podejście do klientów" i się rozłączyłam.
10 czerwca 2015 21:15
mzap88

iście zajebiście ;)

A co do tel, to mnie to babsko tak rozwścieczyło, że powiedziałam tylko "to już wiem z kim mam do czynienia i napewno zrobię im dobrą antyreklamę za olewatorskie podejście do klientów" i się rozłączyłam.

mzap, kiedys w >Pl pod moim domem razem z tobolami mego meza, zostawili walize kobiety. Maz zabral swoje a ta waliza zostala bo jej nie zauwazyl. Sasiad przyniosl ja do nas, bo wiedzial , ze moj zjechal do domu. Dobrze , ze babka mieszkala niedaleko nas. To zalezy jaki burak nas wiezie
10 czerwca 2015 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

iście zajebiście ;)

A co do tel, to mnie to babsko tak rozwścieczyło, że powiedziałam tylko "to już wiem z kim mam do czynienia i napewno zrobię im dobrą antyreklamę za olewatorskie podejście do klientów" i się rozłączyłam.

Ty sobie może jakieś krople walerianowe w torebce noś, co? :D
10 czerwca 2015 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
Samboja

Ty sobie może jakieś krople walerianowe w torebce noś, co? :D

nope.
10 czerwca 2015 21:43 / 10 osobom podoba się ten post
amelka

Jak stary, to i slepy.

i musi garbaty w dodatku był !))))))...... w tym " mzap-owym " nieszczęsciu nutkę komedyji ujrzałam , bo jak mając dwie torby , rozumiem , że ta z kosmetykami chyba za cięzka musiała nie być , nie można było jej w łapę zabrać i do busa wpakować ?...Gdyby została przed busem to nie ma sprawy , ewidentna wina kierowcy , ale mzap 88 napisała , że " stały przed drzwiami " , czyli co ? Jeżdżąc busikami , podchodzę do nich z całym moim bagażem a nie zostawiam toreb przed drzwiami , sama pakuję dupsko do busa a jakiś " neptek " biega i zbiera moje torby , torebki ....... Oj się chyba komuś od PDP-ych udzieiło : przynieś , wynieś , pozamiataj !!! ))))))))).....ale przynajmniej trochę humoru załapałam ! 
10 czerwca 2015 21:55
Barbara niepowtarzalna

i musi garbaty w dodatku był !:-)))))))...... w tym " mzap-owym " nieszczęsciu nutkę komedyji ujrzałam , bo jak mając dwie torby , rozumiem , że ta z kosmetykami chyba za cięzka musiała nie być , nie można było jej w łapę zabrać i do busa wpakować ?...Gdyby została przed busem to nie ma sprawy , ewidentna wina kierowcy , ale mzap 88 napisała , że " stały przed drzwiami " , czyli co ? Jeżdżąc busikami , podchodzę do nich z całym moim bagażem a nie zostawiam toreb przed drzwiami , sama pakuję dupsko do busa a jakiś " neptek " biega i zbiera moje torby , torebki ....... Oj się chyba komuś od PDP-ych udzieiło : przynieś , wynieś , pozamiataj !!! :-)))))))))).....ale przynajmniej trochę humoru załapałam ! 

Baśka, od początku tak było, że panowie pakują manatki,wiec nie wiem o co cho?
 uwierz mi że owa lekka torba z kosmetykami i lekami będzie miała z jakieś 8kg, więc wcale nie lekka. 
Poza tym skoro zabrał wielką walizę, to mógł równie dobrze nieco mniejszą zabrać, wielka mi filozofia...jak widac nie dla wszystkich kierowców oczywista.....

10 czerwca 2015 22:04 / 6 osobom podoba się ten post
mzap88

Baśka, od początku tak było, że panowie pakują manatki,wiec nie wiem o co cho?
 uwierz mi że owa lekka torba z kosmetykami i lekami będzie miała z jakieś 8kg, więc wcale nie lekka. 
Poza tym skoro zabrał wielką walizę, to mógł równie dobrze nieco mniejszą zabrać, wielka mi filozofia...jak widac nie dla wszystkich kierowców oczywista.....

mzap-ku kochany i tak mnie rozbawiłaś .....cholerka , wyobraznie mam ! już Cię mam przed oczami jak dumnym krokiem wsiadasz do busika i niemym gestem , samymi oczętami wskazujesz kierowcy : " bagaże .......proszę ! " ..... Poniekąd Ci się nie dziwię , Hexsa dała Ci popalić ....tak to czasem bywa jak w tym starym żarcie : " ojciec mnie napieprzają ...to ja Wacka !!!......a Wacek mo pół roku !!! ".....kurde , ale 8 kilo kosmetyków i leków ? fiu , fiu , fiu ! ))))))))))))))))))))))
10 czerwca 2015 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

mzap-ku kochany i tak mnie rozbawiłaś :-).....cholerka , wyobraznie mam ! już Cię mam przed oczami jak dumnym krokiem wsiadasz do busika i niemym gestem , samymi oczętami wskazujesz kierowcy : " bagaże .......proszę ! " ..... Poniekąd Ci się nie dziwię , Hexsa dała Ci popalić ....tak to czasem bywa jak w tym starym żarcie : " ojciec mnie napieprzają ...to ja Wacka !!!......a Wacek mo pół roku !!! ".....kurde , ale 8 kilo kosmetyków i leków ? fiu , fiu , fiu ! :-))))))))))))))))))))))):-)

hehe, wcale się tego nie wstydzę :) <ostatnie zdanie>
11 czerwca 2015 23:19 / 5 osobom podoba się ten post
Samboja

Ty sobie może jakieś krople walerianowe w torebce noś, co? :D

No nie wiem.To chyba zależy ile Walerian ma lat i czy da pobrać sobie "krople" ha ha ha
12 czerwca 2015 19:07 / 2 osobom podoba się ten post
Z tego wniosek jeden trzeba pilnować się na każdym kroku.
Ja kiedyś przesiadłam się do busa ,przypilnowałam czy moje bagaże są włożone i siedzę ,ale coś jedna kobieta musiała się z tego busa przesiąść w ostatniej chwili.Coś mnie tknęło ,żeby zobaczyć co tam w tyle się dzieje .Wyszłam ,a kierowca krzyczy ,że wsiadać,bo rusza , a moja jedna torba stoi sobie na środku za busem .Jak wyjmowali bagaże tej kobiety ,to wyjęli ,ale włożyć nie miał już kto.Dobrze ,że zauważyłam .
16 czerwca 2015 11:41 / 4 osobom podoba się ten post
torba doszła, uff. Niestety jeden szampon się rozlał i miałam co robić ;)
ale grunt, że jest.