Na wyjeździe #26

24 czerwca 2015 09:24
Proszę kontynuować tutaj.
24 czerwca 2015 09:37

Z "25" zniknał mój post -odpowiedź do Debiutantki-dlaczego?


 


Pytania do moderatora zadaje się przez maila. Moderator

24 czerwca 2015 10:52 / 1 osobie podoba się ten post
Mój także, i również dotyczył odpowiedzi na wątpliwości debiutantki...........
24 czerwca 2015 10:53 / 9 osobom podoba się ten post
kasia63

Z "25" zniknał mój post -odpowiedź do Debiutantki-dlaczego?


 


Pytania do moderatora zadaje się przez maila. Moderator

Oj, dziś moderator w wersji " nie ruszaj, bo gryzę".
A ja, ryzykując bana, jednak zadam ci pytanie na forum.
Jak się dzisiaj czujesz, czy wszystko gra i jaka pogoda u ciebie ?
Oczywiście odpowiedzi nie oczekuję, ale pomyślałam,że tak po ludzku zapytam, bo jesteś przecież takim samym człowiekiem jak my.
Dlaczego zatem nie zapytać, skoro pytamy innych na forum....:)
No, zmykam, zanim dostanę ochrzan na zielono.
Życzę ci, szczerze, miłego i spokojnego dnia, pomimo lektury tych  banialuk i bzdurek wypisywanych cżęsto gęsto na forum.


 


Dziękuję u mnie dobrze

24 czerwca 2015 11:08 / 3 osobom podoba się ten post

Ja by zapytała czemu taki brzydki avatar...ale nie zapytam bo też się boję.


 


Taki się urodziłem, nic na to nie poradzę. Nie każdy jest "ciachem"

24 czerwca 2015 11:16 / 6 osobom podoba się ten post
Marta

Ja by zapytała czemu taki brzydki avatar...ale nie zapytam bo też się boję.


 


Taki się urodziłem, nic na to nie poradzę. Nie każdy jest "ciachem" :-)

A ja bym jeszcze zapytała, czy czasem nie ma nas wszystkich dosyć i nie myśli po kryjomu o rzuceniu w diabły tej parszywej, niewdzięcznej pracy moderatorskiej i czy nie mysli o nas jak o nieznośnych babach, które chętnie by wsadził do worka, szczelnie zawiązał i hajda, do Wisły alb innej Odry. :))))
Jednak nie zapytam, bo chyba domyślam sie odpowiedzi....
24 czerwca 2015 11:17 / 4 osobom podoba się ten post
O to lepiej nie pytać Lawenda...
24 czerwca 2015 13:31 / 4 osobom podoba się ten post
jak widze- wasze odpowiedzi do mnie nie dotarly ;) no coz... juz zdecydowalam. wybralam poczucie bezpieczenistwa i stabilna pozycje firmy na rynku od lepszej kasy..zobaczymy jak na tym wyjde ;) ale dzieki za odpowiedzi, albo proby odpowiedzi :D
24 czerwca 2015 15:45
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

jak widze- wasze odpowiedzi do mnie nie dotarly ;) no coz... juz zdecydowalam. wybralam poczucie bezpieczenistwa i stabilna pozycje firmy na rynku od lepszej kasy..zobaczymy jak na tym wyjde ;) ale dzieki za odpowiedzi, albo proby odpowiedzi :D

hehe :D no i nastapil nagly zwrot akcji ;) podopieczna do ktorej mialam jechac trafila do szpitala i oferta poszla sie pasc ;) chyba bede musiala zaryzykowac i pojechac z ta nieznana....
24 czerwca 2015 15:51 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

hehe :D no i nastapil nagly zwrot akcji ;) podopieczna do ktorej mialam jechac trafila do szpitala i oferta poszla sie pasc ;) chyba bede musiala zaryzykowac i pojechac z ta nieznana....

Wczesniej pisalas cos o ciagnieciu losow. Wyglada na to, ze los sam sie wyciagnalBede trzymac kciuki, zeby to byl los z wygrana
24 czerwca 2015 16:03 / 2 osobom podoba się ten post
moncherie

Wczesniej pisalas cos o ciagnieciu losow. Wyglada na to, ze los sam sie wyciagnal:-)Bede trzymac kciuki, zeby to byl los z wygrana:-)

Racja- los sobie ze mnie zakpil i sam zadecydowal. Oby mnie rodzina zaakceptowala i oby bylo ok. Nie dziekuje :D napisze jak to sie potoczy ;) sama jestem ciekawa :P
24 czerwca 2015 16:32 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Z "25" zniknał mój post -odpowiedź do Debiutantki-dlaczego?


 


Pytania do moderatora zadaje się przez maila. Moderator

Właśnie pozwoliłam sobie wysłać zapytanie dlaczego 2 moje posty znikęły ? 
Poczekam na odpowiedź, do tego czasu żegnam miłe Opiekunkowo ))))
24 czerwca 2015 16:45 / 6 osobom podoba się ten post
Drogi Moderatorze Uprzejmie prosze o jak najszybsza odpowiedz na powyzsze pytanie. Nie zycze sobie, zeby Bieta zniknela z forum na blizej nieokreslony czas. A swoja droga to co takiego mozna napisac w odpowiedzi na prosbe wybrania oferty, ze Modi pousuwal... Pol dnia nad tym mysle i nic mi do glowy nie przychodzi. Jeszcze, zeby to o kogos innego chodzilo, ale Kasia63 i Bieta? Obie znane z tego, ze na forum sie nie kloca i wulgarne z zaden sposob nie sa...
24 czerwca 2015 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

Drogi Moderatorze:-) Uprzejmie prosze o jak najszybsza odpowiedz na powyzsze pytanie. Nie zycze sobie, zeby Bieta zniknela z forum na blizej nieokreslony czas. A swoja droga to co takiego mozna napisac w odpowiedzi na prosbe wybrania oferty, ze Modi pousuwal... Pol dnia nad tym mysle i nic mi do glowy nie przychodzi. Jeszcze, zeby to o kogos innego chodzilo, ale Kasia63 i Bieta? Obie znane z tego, ze na forum sie nie kloca i wulgarne z zaden sposob nie sa...

A nie pisałam
24 czerwca 2015 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea znalazłaś już transport do domu?