Lubuskie 2

04 marca 2018 20:49 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Najczystsze jezioro w Polsce:

Tak mi się coś wydawało , że pisze się " najczystsze "
04 marca 2018 20:59 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tak mi się coś wydawało , że pisze się " najczystsze ":smiech3:

Intencje najczystsze miewam czasami. 
Najczystsze jezioro jest w lubuskiem właśnie.
04 marca 2018 21:15 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Lubuszanki gdzie jesteście ? dzisiaj przepiekny wieczór . Wracałam do domu ze słoneczkiem, mrozik już tylko lekutki :-) a powietrze najczystrze . 

No właśnie, pogoda piękna aż żal było w domu siedzieć, więc spacerowałam w mojej miejscowości Marzenmarkt się odbywa i wesołe miasteczko przyjechało pełno ludzi po mieście chodzi i straganów też pełno
04 marca 2018 22:33 / 4 osobom podoba się ten post
Lubuskie Warte Zachodu , kraina wina i miodu, a inni niech mówią co chcą Powietrze czyste przejrzyste , natura , lasy , bliskość granicy, dobra infrastruktura, bardzo niski stopień bezrobocia , dobry poziom życia, rozwój ... , sport na wysokim poziomie, przyjemni kulturalni ludzie , etc.    
06 marca 2018 05:49 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Lubuskie Warte Zachodu , kraina wina i miodu, a inni niech mówią co chcą :moje_wakacje: Powietrze czyste przejrzyste , natura , lasy , bliskość granicy, dobra infrastruktura, bardzo niski stopień bezrobocia , dobry poziom życia, rozwój ... , sport na wysokim poziomie, przyjemni kulturalni ludzie , etc. :welcome: :zakochany2:    

Nie chciałam się chwalić  . Potwierdzam z całą stanowczością  to co napisałaś . Dodam jeszcze, że mieszkańcy z sercem na dłoni, życzliwi i serdeczni . Tego nigdzie nie uświadczysz a zwłaszcza w okolicy Kielc .
10 marca 2018 06:06 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj sprawdzę co w Zielonce sie zmieniło . Dawno nie odwiedzalam naszej regionalnej stolicy . Nie będę miała zbyt wiele czasu, jednak zatrzymamy się na chwil parę.  Prześlę promyki słonca dla koleżanek, wg prognozy pogody ma być słonecznie i ciepło jak na 10 marca przystało.
10 marca 2018 07:57 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Lubuskie Warte Zachodu , kraina wina i miodu, a inni niech mówią co chcą :moje_wakacje: Powietrze czyste przejrzyste , natura , lasy , bliskość granicy, dobra infrastruktura, bardzo niski stopień bezrobocia , dobry poziom życia, rozwój ... , sport na wysokim poziomie, przyjemni kulturalni ludzie , etc. :welcome: :zakochany2:    

Sprawdzę na początku września będę na Zlocie Grzybiarzy w Węglińcu - to chyba jeszcze lubuskie?
12 marca 2018 06:14 / 2 osobom podoba się ten post
Węgliniec - w dolnosląskim  
 
Pieknie , pogoda też dopisuje, chociaż dzisiaj ma padać deszcz . Ptaki tokują, widziałam w sobotę  żurawie w tańcu godowym . To bardzo płochliwe ptaki i podejście wymaga dużo sprytu. Nie chciałam przerywać obrzędku . W następną sobotę pojadę do Słońska podglądać wszelakie ptactwo .  https://www.youtube.com/watch?v=shj2_u4zz8w
12 marca 2018 10:53 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Węgliniec - w dolnosląskim :-) 
 
Pieknie , pogoda też dopisuje, chociaż dzisiaj ma padać deszcz . Ptaki tokują, widziałam w sobotę  żurawie w tańcu godowym . To bardzo płochliwe ptaki i podejście wymaga dużo sprytu. Nie chciałam przerywać obrzędku . W następną sobotę pojadę do Słońska podglądać wszelakie ptactwo .  https://www.youtube.com/watch?v=shj2_u4zz8w

Jak już będziesz w tamtych okolicach to po drodze masz ładne Krosno Odrz. i Kostrzyn n.O.  Zdjęcia na pewno będą mega. A z powrotem zakupy w FFO . 
12 marca 2018 12:50
Kama84

Jak już będziesz w tamtych okolicach to po drodze masz ładne Krosno Odrz. i Kostrzyn n.O.  Zdjęcia na pewno będą mega. A z powrotem zakupy w FFO . :-)

Wychowałam sie w okolicach Krosna Odrz.  odwiedzam te strony dość często, a rzeczka Pliszka to najpiękniejsza i najczystsza woda . Na samo wspomnienie skóra mi cierpnie z wrażenia, a tęsknota podwójna.
16 marca 2018 19:00 / 1 osobie podoba się ten post
Od południa pada śnieg, za oknem biaaaaaałłłłooooo i będzie lekki przymrozek . Szkoda, że nie mogę dzisiaj iść na wieczorny  spacer . Trochę zaniemogłam . Myśle, że jutro już pobiegnę z naszą sunią po południu, będzie aportować śnieżki .
22 marca 2018 12:59 / 1 osobie podoba się ten post
Byłam w Zielonce miasto pieknieje, rozbudowane, zielone, nawet w marcu . Tylko pogoda do bani . Dojeżdżałam, słoneczko nieśmiało zaglądało go grodu . Wyjeżdżałam snieg prószył . Czekam na słońce .
28 marca 2018 07:52
Hej, hej, lubuskie !!!!! mogę już cos powiedzieć nt. pogody. Otóż zachmurzyło sie i to na fest . Po wczorajszym słonecznym dniu niebo schowało sie pod ciężkimi chmurami . Prognoza pogody nie zachęca do przygotowań świątecznych . Może jeszcze coś się zmieni i chociaz parę chwil słonecznych zaliczymy do konca tygodnia.
28 marca 2018 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
U nas jutro 8 na plusie . I  bardzo dobrze, czas na wiosnę .
28 marca 2018 22:34 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

U nas jutro 8 na plusie . I  bardzo dobrze, czas na wiosnę .

No. Bo na razie to jest biało. I chlapowato.   Na święta a piać to samo. Jak żyć ????