Lubuskie 2

29 marca 2018 06:36
Kama84

No. Bo na razie to jest biało. I chlapowato. :wiking:  Na święta a piać to samo. Jak żyć ????  :mycie podlogi:  :-)

Dzisiaj juz lepiej tzn. cieplej . Piatek i sobota wiosenna a same świeta znów zimno.  Taki mamy klimat 
02 kwietnia 2018 12:49 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj pogoda dopisuje, typowo spacerowa. Słońce i niebo błękitne, chłód jednak nie odpuszcza. Szal, czapka i rękawice wskazane. W domu nareszcie cicho dzieci zajączkowe prezenty testują, dorosli świeze powietrze łapią. Wczoraj posiedzieliśmy trochę przy stole .
09 kwietnia 2018 06:58 / 3 osobom podoba się ten post
Wczoraj odbyłam objazd starych ciekawych miejsc .Wszędzie już zielono i wiosennie .Lubie  dzikie tereny, w takich miejscach łapię oddech . Zapraszam na naszą gościnna Ziemie Lubuską .
09 kwietnia 2018 07:28 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Wczoraj odbyłam objazd starych ciekawych miejsc .Wszędzie już zielono i wiosennie .Lubie  dzikie tereny, w takich miejscach łapię oddech . Zapraszam na naszą gościnna Ziemie Lubuską .

Tak.     
09 kwietnia 2018 09:44 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Wczoraj odbyłam objazd starych ciekawych miejsc .Wszędzie już zielono i wiosennie .Lubie  dzikie tereny, w takich miejscach łapię oddech . Zapraszam na naszą gościnna Ziemie Lubuską .

Ciekawe czy tereny w lubuskiem są takie dzikie, jak w zachodniopomorskim.Wprawdzie wczoraj grill z przyjaciółmi zajął nam wiecej czasu niż spacery, ale i tak to było istne szaleństwo...
09 maja 2018 16:51
 W Lubuskiem jeszcze nie pada . Czekam...... " jak kania dżżu "
09 maja 2018 20:28
Burza jak ta lala. Powietrze zmienione i wiatr sie zerwał . Dobranoc 
10 maja 2018 13:56
W Lubuskim czekamy na deszcz . W TV widzę pada a naszym regionie ale tylko w telewizji . Gdzie tu szukac sprawiedliwości ?:dokucza2:
10 maja 2018 16:34 / 1 osobie podoba się ten post
Niebo nad nami. Przyjemna pogoda w Zielonej Górze. Chłodniej. 
10 maja 2018 17:44
Kama84

Niebo nad nami. Przyjemna pogoda w Zielonej Górze. Chłodniej. 

A u nas tak ....
11 maja 2018 15:58
Jakieś fronty ciągle idą, tak szaroburo. Ale może już niedługo będzie lepiej.
05 lipca 2018 06:16
Widzę, że w Lubuskim zanosi sie na opady . I to bardzo mnie cieszy . Nie wiem czy mój mąż podlewa ogród, chociaz obiecał to robić. Widzę już wszystko podsuszone i serce zaczyna mi szybciej bić. Wnet sprawdzę i bedzie burza .
05 lipca 2018 13:14 / 1 osobie podoba się ten post
Niebo nad ZG.  I nic się nie zanosi . Nawet nie straszy . Z małej chmury guzik nie deszcz . Może roszenie, to może.       Plaza