Lubuskie 2

28 lipca 2015 16:09 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

ino soli i zupy :-) nie zapomnij:zupa:

A no wlasnie,moze byc chmielowa  
28 lipca 2015 16:18 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

A no wlasnie,moze byc chmielowa :-) :-) 

toszszsz to przecie winobranie,:pije3pomyliłaś z Woodstockiem
28 lipca 2015 18:32 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Szykuj gdzieś dobre miejsce, za pare dni sie spotkamy "tu albo tu" wybór należy do Ciebie:randka3:

  Łapie oddech i szykuję się
28 lipca 2015 18:36 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Chleb upiecz i czekaj w czwartek u bram Winnego Grodu na mnie z ladna upalna pogoda :gitara:

Mało Ci jeszcze upału ???? ja mało sie nie rozpuściłam

Pogoda w Z.G.póki co fajna, do wszystkiego pasuje
08 sierpnia 2015 21:22 / 2 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Mało Ci jeszcze upału ???? ja mało sie nie rozpuściłam :-)

Pogoda w Z.G.póki co fajna, do wszystkiego pasuje:niech zyje:

Gosia - gdzie jesteś?
15 sierpnia 2015 16:25 / 4 osobom podoba się ten post
W przepieknym naszym lubuskim grzmi i niebo czarnymi chmurami przkryte. Mruczy z daleka, oj bedzie burza  juz powietrze jest inne, chłodkiem powiewa.
Będą grzyby, bedzie czym oddychać,będzie wreszcie normalnie jak za dawnych lat bywało. Burzo przybywaj,deszczu trwaj
16 sierpnia 2015 07:35 / 1 osobie podoba się ten post
Pieknie po deszczu tylko ciekawe jak długo.Słońce juz w całej okazałosci na niebie, zaczyna grzać. W naszej bliskiej okolicy nie było wczoraj podtopień i innych po burzowych nie dogodnień.W okolicach Wschowy (może ktoś jest z tych terenów) na burzowało* sie bardzo.Widziałam w informacjach połamane drzewa,zalane ulice i wypompowywaną wodę z piwnic.Wspominam dawne czasy gdzie burza nie była "postrachem" a i kałuże służyły do zabawy.Biegałam po nich z resztą dzieciaków ze wsi.Woda była czysta ciepła i przyjemna.
17 sierpnia 2015 08:12 / 1 osobie podoba się ten post
Troche lepiej,przynajmniej o tej porze,bo pozniej jeszcze 30ka bedzie,ale to juz ostatnie podrygi upalow.
Teraz czekac na obfite opady deszczu i cieplo,no to moze te grzyby by sie pojawily
Pozdrawiam kolezanki
28 sierpnia 2015 19:34 / 1 osobie podoba się ten post
Pozdrawiam wszystkie lubuszanki:))) też nią jestem:)
04 września 2015 07:50 / 1 osobie podoba się ten post
Zbliża się pierwszy weekend wrześniowy więc i Winobranie w Zielonej Górze.
Lubuszanki a wy gdzie ? Kto będzie na Winobraniu winko popijał ?
04 września 2015 07:53 / 2 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Zbliża się pierwszy weekend wrześniowy więc i Winobranie w Zielonej Górze.
Lubuszanki a wy gdzie ? Kto będzie na Winobraniu winko popijał ?

Niestety w tym roku omija mnie Winobranie ja jestem 1000km od ZG, wracam w połowie października, lubię Winobranie, stragany, winko, imprezy:))
04 września 2015 07:54 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

Zbliża się pierwszy weekend wrześniowy więc i Winobranie w Zielonej Górze.
Lubuszanki a wy gdzie ? Kto będzie na Winobraniu winko popijał ?

No tak wlasnie o tym myslalam,ze obedzie sie bez mojej osoby,szkoda ale coz nadrobie jak wroce ,choc nie duzo bo juz 27 wyjezdzam zeby zastapic kolezanke na 6 tyg.
18 września 2015 07:56 / 2 osobom podoba się ten post
Grzebalam i grzebalam,no i jest troche zapomniane Lubuskie
W Zielonce pelne sloneczko,wczoraj 31 stopnia,wieczorem deszczyk,dzis troszke mniej.
Maz byl na zwiadach w lesie dwa razy,ake tylko sowy znalazl,ktore poszly na patelnie,nie musze dodawac,ze byly pyszne.Mam jeszcze tydzien w domu,moze zalapie sie jeszcze na wysyp grzybkow i skosztuje sosiku
Milego dnia
18 września 2015 09:15 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Grzebalam i grzebalam,no i jest troche zapomniane Lubuskie :-(
W Zielonce pelne sloneczko,wczoraj 31 stopnia,wieczorem deszczyk,dzis troszke mniej.
Maz byl na zwiadach w lesie dwa razy,ake tylko sowy znalazl,ktore poszly na patelnie,nie musze dodawac,ze byly pyszne.Mam jeszcze tydzien w domu,moze zalapie sie jeszcze na wysyp grzybkow i skosztuje sosiku:-)
Milego dnia :gitara:

Ale Ci zazdroszczę , że Jesteś  w ZG, fakt  Winobranie się skończyło, ale cudowna polska- zlota jesień otula ZG i jej wzgórza:)) ja niestety jeszcze ok  miesiąca w pracy, a później ruszam na zakupy do Focus:)  Jeśli będą grzyby to także nie omieszkam wyjazdu do lasu:))  Ciesz się wolnością, bo jak piszesz praca już czeka:)) Buziaki
22 września 2015 12:33 / 1 osobie podoba się ten post
Wiesia lubuskie 10 lat doswiadczenia dobry niemiecki