Wymarzona zmienniczka

10 stycznia 2016 14:54 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Juz jej to 3 razy pisałam a ona swoje. No nie rozumie i tyle. Ją nie interesuje co agencja uzgadnia, ona ma swoje uzgodnienia. Ręce opadają. 

Moja mama była pierwszą opiekunką, chciała zjechać na miesiąc, gdzie firma się na to zgodziła. Pani, która miała ją zmieniać zadzwoniła, że ona owszem przyjedzie, ale ona to na dwa miesiące przyjeżdża i jej to nie interesuje, że mama chce wrócić po miesiącu. Sytuacja rozwiązała się sama, babcia zmarła na krótko przed mamy zjazdem, więc pani sobie nie popracowała.
10 stycznia 2016 15:29 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Juz jej to 3 razy pisałam a ona swoje. No nie rozumie i tyle. Ją nie interesuje co agencja uzgadnia, ona ma swoje uzgodnienia. Ręce opadają. 

Mycha krótko jej napisz i zwięźle,niech Ci du... nie zawraca ,nie dzwoni ,nie pisze,od terminów ma agencję,koniec kropka.Ty masz swoją umowę ,taką samą ma rodzina a reszta Cię nie obchodzi.Dziwi mnie ,że agencja z nia tego krótko nie załatwi-znaleźć inną chętną nie jest trudno:) Tu tylko krótka piłka-albo jedzie pani w określonym przez nas terminie ,albo wcale.Dupowata jakaś agentura.......
10 stycznia 2016 15:58
kasia63

Mycha krótko jej napisz i zwięźle,niech Ci du... nie zawraca ,nie dzwoni ,nie pisze,od terminów ma agencję,koniec kropka.Ty masz swoją umowę ,taką samą ma rodzina a reszta Cię nie obchodzi.Dziwi mnie ,że agencja z nia tego krótko nie załatwi-znaleźć inną chętną nie jest trudno:) Tu tylko krótka piłka-albo jedzie pani w określonym przez nas terminie ,albo wcale.Dupowata jakaś agentura.......

Zobaczymy jak to wyjdzie. 
10 stycznia 2016 16:08
kasia63

Mycha krótko jej napisz i zwięźle,niech Ci du... nie zawraca ,nie dzwoni ,nie pisze,od terminów ma agencję,koniec kropka.Ty masz swoją umowę ,taką samą ma rodzina a reszta Cię nie obchodzi.Dziwi mnie ,że agencja z nia tego krótko nie załatwi-znaleźć inną chętną nie jest trudno:) Tu tylko krótka piłka-albo jedzie pani w określonym przez nas terminie ,albo wcale.Dupowata jakaś agentura.......

Z naszego punktu widzenia dupowata agencja
Ale dopóki klient płaci kasa się zgadza,opiekunki pracują,agencję to nie wiele obchodzi jak nie ta opiekunka to inna.
10 stycznia 2016 16:26 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Mycha krótko jej napisz i zwięźle,niech Ci du... nie zawraca ,nie dzwoni ,nie pisze,od terminów ma agencję,koniec kropka.Ty masz swoją umowę ,taką samą ma rodzina a reszta Cię nie obchodzi.Dziwi mnie ,że agencja z nia tego krótko nie załatwi-znaleźć inną chętną nie jest trudno:) Tu tylko krótka piłka-albo jedzie pani w określonym przez nas terminie ,albo wcale.Dupowata jakaś agentura.......

Masz rację Kasia , ale jak znamy życie to niektóre , szczególnie te mniejsze agencje potrafią mowić " najlepiej uzgodnijcie to między sobą " ....
10 stycznia 2016 16:47 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja dbam o takie drobiazgi. Może to źle ale uważam, że tak powinno być. Jak odchodzę na dłużej, to albo zmieniam status albo klapnę lapka. Bo wiem, że po drugiej stronie, jak ktoś napisze i widzi, że jestem aktywna, to oczekuje odpowiedzi. Może nie natychmiast ale oczekuje. A tu np. poszłam sobie na 2-3 godziny zostawiając się w aktywnym stanie. Jak jestem na żółto to wiadomo, że odpowiedź nie nadejdzie od razu. 

A ja jestem ciagle na statusie niewidoczna i mam swiety spokoj chce to odpowiadam, nie mam czasu nie odpowiadam  A ja ktos upierdliwy sie trafi to rozlacze Skype na troche i w ciszy surfuje w sieci 
Jak by mi tak ktoras fanzoliła jak Twoja zmienniczka to bym w czasie rozmowy rozlaczyla. Bym powiedziala ze lnternet przerywa. Np. cos z zasiegiem  
10 stycznia 2016 19:27 / 1 osobie podoba się ten post
Modi ma wolne albo są układy inna osoba dostałaby wpis na zielono albo usunięte konto bo to nie dział ogłoszeń ale to moje zdanie :)
10 stycznia 2016 19:34 / 4 osobom podoba się ten post
Albo "Gwiezdne wojny" ogląda      
10 stycznia 2016 19:46 / 2 osobom podoba się ten post
Eeee....to chyba bardziej w piątki czy soboty się chodzi...?
10 stycznia 2016 20:05 / 5 osobom podoba się ten post
Obiecał, że w tym roku będzie mniej bananów  Może dlatego nie reaguje? 
10 stycznia 2016 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
takaja

Modi ma wolne albo są układy inna osoba dostałaby wpis na zielono albo usunięte konto bo to nie dział ogłoszeń ale to moje zdanie :)

Jakich ogłoszeń ???
10 stycznia 2016 20:56 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Jakich ogłoszeń ???

Pani z jednej z firm posty chwalebne sadzi.
10 stycznia 2016 21:14 / 4 osobom podoba się ten post
basiaim

Pani z jednej z firm posty chwalebne sadzi.

A niech se sadzi Basiu, może dostała polecenie od szefa . Pracować każdy chce A unas bezkrolewie inaczej mowiąc kota nie ma........  
10 stycznia 2016 21:48 / 4 osobom podoba się ten post
Jestem! A co do bananów, to właśnie przyszła nowa dostawa - cały kontener! Właśnie idę go otworzyć
10 stycznia 2016 22:11
Pomoc forum1

Jestem! A co do bananów, to właśnie przyszła nowa dostawa - cały kontener! Właśnie idę go otworzyć :moderator2:

Zmienialam zdjecie na komputerze i mi pokazuje ups strona nie istnieje a na tablecie wszystko jest ok. Jakies dziwy? 
Ufff...już jest ok musiałam zamknąć przegladarkę i się naprawiło :)