Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #5

12 lipca 2015 14:22
Proszę kontynuować tutaj.
12 lipca 2015 14:58 / 3 osobom podoba się ten post
Ha ha a ja myslalam ,ze Modi cos ugotowal na obiad. lece sprawdzic a tu..prosze kontynuowac tutaj.No masz.:
12 lipca 2015 15:35 / 1 osobie podoba się ten post
Mielone w sosie pieczarkowym,ziemniaki,buraczki ikompot z czerwonej porzeczki.
12 lipca 2015 20:03 / 2 osobom podoba się ten post
jutro zupa tajska z mlekiem kokosowym(ponoc)gotuje podopieczny.Ot sie w kuchni chlop ,,odnalazl,,
12 lipca 2015 20:43 / 4 osobom podoba się ten post
pestka

jutro zupa tajska z mlekiem kokosowym(ponoc)gotuje podopieczny.Ot sie w kuchni chlop ,,odnalazl,,

obys sie po tej zupce w WC nie odnalazla na dluzszym posiedzeniu wielbicieli tajskiej kuchni 
12 lipca 2015 23:08 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

obys sie po tej zupce w WC nie odnalazla na dluzszym posiedzeniu wielbicieli tajskiej kuchni :ubikacja2:

A to dobre ha haa
13 lipca 2015 08:09 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

obys sie po tej zupce w WC nie odnalazla na dluzszym posiedzeniu wielbicieli tajskiej kuchni :ubikacja2:

no to by bylo dopiero niewskazan tuz przed wyjazdem do domu.W razie czego mam ,,tablety,,Dzieki za spostrzezenie,bede ostrozna
13 lipca 2015 08:15 / 3 osobom podoba się ten post
Placki ziemniaczane dla pdp z musem jablkowym, a dla mnie ze smietana
13 lipca 2015 09:24 / 3 osobom podoba się ten post
Ja dzisiaj idę na łatwiznę i robię spaghetti bolońskie (z pomidorami z puszki i oczywiście mięskiem zmielonym wołowo-wieprzowym!)... Ale mam też świeżą bazylię więc o tyle apetyczniej będzie wyglądać :)
13 lipca 2015 09:38 / 2 osobom podoba się ten post
wercia

Ja dzisiaj idę na łatwiznę i robię spaghetti bolońskie (z pomidorami z puszki i oczywiście mięskiem zmielonym wołowo-wieprzowym!)... Ale mam też świeżą bazylię więc o tyle apetyczniej będzie wyglądać :)

Dzieki za podpowiedz
13 lipca 2015 09:42 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dzieki za podpowiedz :-)

A by tak glowka ruszyla,a nie tak na gotowe kopiowanie,powielanie bez zgody autora- zabronione :
A zeby w temacie,ziemniaczki odsmazane,gulasz i cukinia w panierce  
13 lipca 2015 09:52 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

A by tak glowka ruszyla,a nie tak na gotowe:-) kopiowanie,powielanie bez zgody autora- zabronione ::moderator2::moderator2:
A zeby w temacie,ziemniaczki odsmazane,gulasz i cukinia w panierce :-) :-) 

@@@@@@@@@
13 lipca 2015 10:09
magdzie

A by tak glowka ruszyla,a nie tak na gotowe:-) kopiowanie,powielanie bez zgody autora- zabronione ::moderator2::moderator2:
A zeby w temacie,ziemniaczki odsmazane,gulasz i cukinia w panierce :-) :-) 

Magdzie, a powiedz proszę jak przyrządzasz tę cukinię?
13 lipca 2015 10:17
Renie

Magdzie, a powiedz proszę jak przyrządzasz tę cukinię?

Kroje na plasterki,obtaczam w jajku i mace,moze tez byc w bulce i smaze na oliwie  
13 lipca 2015 10:18
magdzie

Kroje na plasterki,obtaczam w jajku i mace,moze tez byc w bulce i smaze na oliwie:-) :-) :-) 

Dziękuję:)