Podopieczny zakochał się w opiekunce

14 września 2015 21:29 / 1 osobie podoba się ten post
dziewczyno oni wszyscy sie w nas zakochuja wiec wyluzuj............
14 września 2015 21:34
jakis sie w koncu zakocha
14 września 2015 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
Mój jedyny wolny pdp często mówił, że gdyby był 60 lat młodszy, to bez zastanowienia by się o mą rękę starał:)
14 września 2015 21:38 / 7 osobom podoba się ten post
Moi męscy podopieczni albo mieli u boku małżonkę raczej energiczną albo będąć pod wpływem morfium i tabletek uspokajających mieli mnie za ducha, tyle z romansowania było.
14 września 2015 21:42 / 5 osobom podoba się ten post
Ja to skorzystałam, bo jak dziadka koleżanka powiedziała mu, że ludzie pewnie widzą w nas parę, to dostał skrzydeł i ciagle chodziliśmy do lokali na obiady lub kawę:)
14 września 2015 23:23 / 4 osobom podoba się ten post
No a mój prawie 100-letni pdp cały czas straszy żonę -niewiele młodszą, że ma nową przyjaciółkę 
Babcia nieraz poddenerwowana dopytuje się każdego - a potem się okazuje że to JA  

hahaha na dziadka raczej bym nie poleciała chociaż trzyma się nieźle no i ma -chyba miał :) majątek, bo dawno przepisał a i tak spadkobiercy stoją w kolejce :)
14 września 2015 23:46 / 1 osobie podoba się ten post
Mojego pdp żona zmarła w piątek i od wczoraj zaczął mnie dotykać , powiedziałam jemu że sobie tego nie życzę , ale najwidoczniej nie zrozumiał bo dzis wieczorem wołał mnie żebym przyszła do niego spać , kiedy odpowiedziałam że idę już spać , obraził się i teraz jest zły na mnie . Postanowiłam poinformować córkę o tym , i powiedzieć jej , że jeśli jeszcze raz się taka sytuacja zdarzy to rezygnuje i wyjeżdżam :).
15 września 2015 06:39 / 6 osobom podoba się ten post
Nie lubię tego topiku. Miałam kiedyś Podopiecznego, zakochanego po uszy .
'Biedak' prawdziwie śię zakochał 93-latek. Szkoda mi go było. Strasznie płakał.
Ale dałam radę, poradziłam sobie, miałam dośc tłumaczen, że On za stary dla mnie hii, bo itak tego nie rozumiał
Oby nigdy więcej nie doświadczyłam czegoś podobnego,,,,,Dla mnie, to obrzydliwe jest, cała taka sytuacja.
15 września 2015 09:24
wichurra2

Ja to skorzystałam, bo jak dziadka koleżanka powiedziała mu, że ludzie pewnie widzą w nas parę, to dostał skrzydeł i ciagle chodziliśmy do lokali na obiady lub kawę:)

Cieszę się że jesteś, bo wątek "zakupów byłby baardzo zubożony bez Ciebie ;-)) Ale dlaczego nie wróciłaś do swojego konta ?? Miałaś tam całą historię swojego uczestnictwa w naszym forum zapisaną w ilości postów i polubień. A teraz jesteś jakaś "dziewicza". Nie chcesz napisać do Modusia ???
15 września 2015 09:45 / 3 osobom podoba się ten post
No nie wiem - wiem, że to dziwne, ale na razie mi się do tamtego konta nie pali.
15 września 2015 14:19
wichurra2

No nie wiem - wiem, że to dziwne, ale na razie mi się do tamtego konta nie pali.

Wichurka a ty to ty?????
15 września 2015 15:26 / 2 osobom podoba się ten post
Od A do Zet, od Zet do A
Ja to ja to jasne jak dwa razy dwa
Lata lecą, a ja to wciąż ja i ja

:):)
15 września 2015 15:31
Piekniejsza od nieba.... Blekit Twych wlosow ...
14 października 2017 19:16 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Nie lubię tego topiku. Miałam kiedyś Podopiecznego, zakochanego po uszy .
'Biedak' prawdziwie śię zakochał 93-latek. Szkoda mi go było. Strasznie płakał.
Ale dałam radę, poradziłam sobie, miałam dośc tłumaczen, że On za stary dla mnie hii, bo itak tego nie rozumiał
Oby nigdy więcej nie doświadczyłam czegoś podobnego,,,,,Dla mnie, to obrzydliwe jest, cała taka sytuacja.

Liso , czy cos sie zmienilo od tego czasu?
14 października 2017 19:20 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Liso , czy cos sie zmienilo od tego czasu?

Witam Siostrę z Archeo...przyznaj się ,co Ci obiecali?