Podopieczny zakochał się w opiekunce

20 lutego 2018 10:35 / 5 osobom podoba się ten post
Anettep

Ja na mojej stelli mam podobnie moj pdp (ok.60 lat) samotny zakochsl sie w mojej zmienniczce. Pisza do siebie na messengerze.i wszystko vovrobie nie tak jak zmienniczka w ktorej sie zakochal jest źle.Piekło na ziemiii...
 Dogodzuc tak jak kichanka kiedy sue nia nie jest.bo juz nie wspomne ze kochanka ma zaawansowany jezyk (4 stopien).a ja taki słaby dobry (3 z minusem)

Może wcale nie jest jego kochanką?
Może się tylko polubili - to, że piszą do siebie na messengerze jeszcze nic nie znaczy.
Też wymieniałam maile z niektórymi moimi podopicznymi, z ich rodzinami pisałam na what's uppie. To jeszcze o niczym nie świadczy. 
20 lutego 2018 11:09 / 9 osobom podoba się ten post
wichurra2

Może wcale nie jest jego kochanką?
Może się tylko polubili - to, że piszą do siebie na messengerze jeszcze nic nie znaczy.
Też wymieniałam maile z niektórymi moimi podopicznymi, z ich rodzinami pisałam na what's uppie. To jeszcze o niczym nie świadczy. 

Ja to jeszcze rozmawiałam przez telefon- to dopiero przegięcie 
20 lutego 2018 11:12 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ja to jeszcze rozmawiałam przez telefon- to dopiero przegięcie :-)

Ja mailuje ale z synem pdp, zdecydowanie mlodszy  ale tak no już nie służbowo,  po starej znajomości. 
I z jedną z żon na FB.
20 lutego 2018 11:15 / 7 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ja to jeszcze rozmawiałam przez telefon- to dopiero przegięcie :-)

No u mnie tez)) bylam na urlopie dziadek dzwonil do mnie raz w tygodniu .Szczerze to mile bylo) a jak przyjechala zmienniczka miala duzego wku....., bo przez pierwsze tygodnie slyszala tylko a Magda to tak robila )), No co sa tacy co przyzwyczajaja sie do osoby , a jak sie siedzi czasem tak jak ja po 3 miechy.
A moze moj dziadek tez sie zakochal we mnie ? Musze go o to spytac )))
20 lutego 2018 11:20 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

No u mnie tez)) bylam na urlopie dziadek dzwonil do mnie raz w tygodniu .Szczerze to mile bylo) a jak przyjechala zmienniczka miala duzego wku....., bo przez pierwsze tygodnie slyszala tylko a Magda to tak robila )), No co sa tacy co przyzwyczajaja sie do osoby , a jak sie siedzi czasem tak jak ja po 3 miechy.
A moze moj dziadek tez sie zakochal we mnie ? Musze go o to spytac )))

To, że się przyzwyczająją to raczej jest często spotykane- ten typowy niepokój pdp jak ma ktoś nowy przyjechać :)
No, ale Magdzie lepiej dmuchaj na zimne 
20 lutego 2018 11:26 / 7 osobom podoba się ten post
tina 100%

To, że się przyzwyczająją to raczej jest często spotykane- ten typowy niepokój pdp jak ma ktoś nowy przyjechać :)
No, ale Magdzie lepiej dmuchaj na zimne :hihi:

Jak mi powie , ze sie zakochal we mnie , to zaraz poprosze jego o podwyzke i czar prysnie jeszcze szybciej jak przyszlo zakochanie ))
Tak se tylko marze      o podwyzce oczywiscie 
20 lutego 2018 11:31 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Może wcale nie jest jego kochanką?
Może się tylko polubili - to, że piszą do siebie na messengerze jeszcze nic nie znaczy.
Też wymieniałam maile z niektórymi moimi podopicznymi, z ich rodzinami pisałam na what's uppie. To jeszcze o niczym nie świadczy. 

Przypadkiem zobaczylam slowa "ich liebe dich und ich brauche..." Liebe Schatze.i serduszka wysylaja
Tego nie trzeba tlumaczyc.
20 lutego 2018 11:34 / 8 osobom podoba się ten post
Anettep

Przypadkiem zobaczylam slowa "ich liebe dich und ich brauche..." Liebe Schatze.i serduszka wysylaja
Tego nie trzeba tlumaczyc.

Dałam polubienie przez przypadek.Lepiej nie zaglądaj do cudzej poczty.Będziesz zdrowsza.
20 lutego 2018 11:37 / 10 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ja to jeszcze rozmawiałam przez telefon- to dopiero przegięcie :-)

To na bank migdaliłaś się z dziadkiem! 
20 lutego 2018 11:42 / 10 osobom podoba się ten post
Anettep

Ja na mojej stelli mam podobnie moj pdp (ok.60 lat) samotny zakochsl sie w mojej zmienniczce. Pisza do siebie na messengerze.i wszystko vovrobie nie tak jak zmienniczka w ktorej sie zakochal jest źle.Piekło na ziemiii...
 Dogodzuc tak jak kichanka kiedy sue nia nie jest.bo juz nie wspomne ze kochanka ma zaawansowany jezyk (4 stopien).a ja taki słaby dobry (3 z minusem)

Zdarza się.Nie bądź "łowca sensacji",jedziesz już do domu,nigdy tam nie wrócisz ,co Cię to obchodzi?Chłop jeszcze młody to się i zakochał,wolno mu.A,że to uwielbienie dla zmienniczki mści się na Tobie to juz na to nic nie poradzisz:(Każda,która tam pojedzie będzie be,żadna zmienniczki nie zastąpi,chyba żePDP trafi na taką co sobie po głowie nie da jeździć.Na kolejną sztelę wybierz sobie samotną babunię:)
ps.Moja Kuleczka też mówi do mnie Schatzi......mam nadzieję,że się nie zakochała:):):)
20 lutego 2018 11:46 / 10 osobom podoba się ten post
kasia63

Zdarza się.Nie bądź "łowca sensacji",jedziesz już do domu,nigdy tam nie wrócisz ,co Cię to obchodzi?Chłop jeszcze młody to się i zakochał,wolno mu.A,że to uwielbienie dla zmienniczki mści się na Tobie to juz na to nic nie poradzisz:(Każda,która tam pojedzie będzie be,żadna zmienniczki nie zastąpi,chyba żePDP trafi na taką co sobie po głowie nie da jeździć.Na kolejną sztelę wybierz sobie samotną babunię:)
ps.Moja Kuleczka też mówi do mnie Schatzi......mam nadzieję,że się nie zakochała:):):)

Też tak właśnie na fajce poczyniłam podobne przemyślenia. 
Może nawet i uczucie jest z dwóch stron. Skoro facet ma 60 lat, opiekunka pewnie podobnie to może i przypadli sobie du gustu i coś z tego będzie. Dlaczego nie. 
20 lutego 2018 11:52 / 5 osobom podoba się ten post
wichurra2

To na bank migdaliłaś się z dziadkiem! 

Z dziadkiem, z babcią- zmiennika zaniedbuję, bo jest dużo młodszy :)  
Jak mi się jeszcze coś przypomni, to poinformuję 
20 lutego 2018 12:01 / 6 osobom podoba się ten post
Napisałam posta, wymazałam i własnie kończe odgryzanie sobie ręki. Obrzydliwa osoba. Obrzydliwa!!!!
20 lutego 2018 12:29 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Napisałam posta, wymazałam i własnie kończe odgryzanie sobie ręki. Obrzydliwa osoba. Obrzydliwa!!!!

To już kolejny raz, jak obryzasz sobie łapki.Czym,przepraszam,będziesz pisać jak już zeżresz obie???nogami???A było kliknąć WYŚLIJ.....
20 lutego 2018 12:38 / 7 osobom podoba się ten post
doda1961

Napisałam posta, wymazałam i własnie kończe odgryzanie sobie ręki. Obrzydliwa osoba. Obrzydliwa!!!!

Oj tam zaraz obrzydliwa ...ale temat rozwinął się i buja się nadal .
Podtrzymując rozbujany temat ....uwżam , że osoby , które szperają w dokumentach ...telefonie ..komputerze ...są  osobami niezrównoważnymi . To jest choroba , którą natychmiast trzeba by było poddać leczeniu , bo taki ktoś nie nadaje się absolutnie do przebywania w czyimś mieszkaniu . Nie wiem , czy ktoś taki nadaje się na opiekunkę . Nie mnie sądzić , czy oceniać , ale wszędobylskie osoby ode mnie ...mojego mieszkania precz ...proszę !
To ..co opisuje użytkowniczka Anette z P na końcu, jak dla mnie jest sztuczne ....ot ...aby coś się działo ..... Jeszcze forum nie zginęło ...póki coś piszemy ....Po prostu dla mnie jest nie do uwierzenia , żeby dorosła osoba , która podejmuje się opieki nad chorymi ludźmi była aż tak nieodpowiedzialna , bezczelna ....włażąca z butami w czyjesz życie .
Nie jestem za bardzo zgorszona tym co opisuje , tylko bardzo zniesmaczona .Jeśli jest to wytwór jakiegoś dziwnego zmyślania , żeby tylko coś się działo ...Jezusie Nazareński ...miej tą osobę w opiece . Amen