Podopieczny zakochał się w opiekunce

20 lutego 2018 12:41 / 5 osobom podoba się ten post
Anettep

Przypadkiem zobaczylam slowa "ich liebe dich und ich brauche..." Liebe Schatze.i serduszka wysylaja
Tego nie trzeba tlumaczyc.

20 lutego 2018 12:47 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

To już kolejny raz, jak obryzasz sobie łapki.Czym,przepraszam,będziesz pisać jak już zeżresz obie???nogami???A było kliknąć WYŚLIJ.....

Wcale nie będę pisać, dopóty, dopóki chorzy psychicznie będą na wolności
20 lutego 2018 12:50 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj tam zaraz obrzydliwa ...ale temat rozwinął się i buja się nadal .
Podtrzymując rozbujany temat ....uwżam , że osoby , które szperają w dokumentach ...telefonie ..komputerze ...są  osobami niezrównoważnymi . To jest choroba , którą natychmiast trzeba by było poddać leczeniu , bo taki ktoś nie nadaje się absolutnie do przebywania w czyimś mieszkaniu . Nie wiem , czy ktoś taki nadaje się na opiekunkę . Nie mnie sądzić , czy oceniać , ale wszędobylskie osoby ode mnie ...mojego mieszkania precz ...proszę !
To ..co opisuje użytkowniczka Anette z P na końcu, jak dla mnie jest sztuczne ....ot ...aby coś się działo ..... Jeszcze forum nie zginęło ...póki coś piszemy :-) ....Po prostu dla mnie jest nie do uwierzenia , żeby dorosła osoba , która podejmuje się opieki nad chorymi ludźmi była aż tak nieodpowiedzialna , bezczelna ....włażąca z butami w czyjesz życie .
Nie jestem za bardzo zgorszona tym co opisuje , tylko bardzo zniesmaczona .Jeśli jest to wytwór jakiegoś dziwnego zmyślania , żeby tylko coś się działo ...Jezusie Nazareński ...miej tą osobę w opiece . Amen

A pamiętasz tą  ciekawską z Bi Bi, cośmy ją pogoniły,Maria czy jakoś tak-pierwsze co jak weszła do pokoju to Ci grzebała na półkach....Nie sądzę,żeby temat był zmyślony.Są osoby ,które muszą,po prostu muszą wiedzieć wszystko i widzieć wszystko i czytac wszystko..... Anette poczyta i przemyśli sprawę..Może kiedyś trafic na dom z kamerami i będzie zonk.No i stare a wciąż aktualne-ciekawośc to pierwszy stopień do...A niezdrowa ciekawość okrtunie bywa mściwa czasami.
20 lutego 2018 12:51 / 3 osobom podoba się ten post
Anettep

Przypadkiem zobaczylam slowa "ich liebe dich und ich brauche..." Liebe Schatze.i serduszka wysylaja
Tego nie trzeba tlumaczyc.

Padłam ze śmiechu, daj mu pożyć ,i pewnie jego ostatnia miłość w życiu.
20 lutego 2018 13:03 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

A pamiętasz tą  ciekawską z Bi Bi, cośmy ją pogoniły,Maria czy jakoś tak-pierwsze co jak weszła do pokoju to Ci grzebała na półkach....Nie sądzę,żeby temat był zmyślony.Są osoby ,które muszą,po prostu muszą wiedzieć wszystko i widzieć wszystko i czytac wszystko..... Anette poczyta i przemyśli sprawę..Może kiedyś trafic na dom z kamerami i będzie zonk.No i stare a wciąż aktualne-ciekawośc to pierwszy stopień do...A niezdrowa ciekawość okrtunie bywa mściwa czasami.

Taa...tamta to ewenement wśród ciekawskich ....ale ...koło kościoła nie przeszła bez znaku krzyża na piersi ...Kasia ...ja myślę swoje : jeśli w/w użytkowniczka tak naprawdę robi i na dodatek przyznaje się  do tego na forum  to jest osobą nie dość , że nie myślącą to niestety , ale niebezpieczną . Chciałabyś Kasiu , żeby ktoś Ci grzebał w papierach ? Na pewno nie ...Wracając do Bi-Bi ...przez Wasz pokój często przechodziłam na papierosa na balkon i ...szłam przez niego jakbym miała opaskę na oczach , bo to był WASZ pokój . Gazety do poczytania sama mi zaproponowałaś i musiałaś powiedzieć gdzie one leżą , bo ja ich nie widziałam ...a były prawie na wierzchu ....Co tam ..są ludzie i ludziska .
20 lutego 2018 13:03 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Ja to jeszcze rozmawiałam przez telefon- to dopiero przegięcie :-)

W negliżu  ? . Tylko prawdę pisz
20 lutego 2018 13:14 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

W negliżu  ?:yahoo: . Tylko prawdę pisz:lol3:

....jessssssss.....
20 lutego 2018 14:00 / 3 osobom podoba się ten post
Tu dopiero jaja....malowane, albo i nie
20 lutego 2018 14:14 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Tu dopiero jaja....malowane, albo i nie :spotkanie:

Wielkanoc coraz bliżej ....Mogą być malowane .
20 lutego 2018 14:57 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Zdarza się.Nie bądź "łowca sensacji",jedziesz już do domu,nigdy tam nie wrócisz ,co Cię to obchodzi?Chłop jeszcze młody to się i zakochał,wolno mu.A,że to uwielbienie dla zmienniczki mści się na Tobie to juz na to nic nie poradzisz:(Każda,która tam pojedzie będzie be,żadna zmienniczki nie zastąpi,chyba żePDP trafi na taką co sobie po głowie nie da jeździć.Na kolejną sztelę wybierz sobie samotną babunię:)
ps.Moja Kuleczka też mówi do mnie Schatzi......mam nadzieję,że się nie zakochała:):):)

Hmmm. Chyba tylko Ty najtrafniej opisalas to całe zdarzenie. Mscil sie ns mnie że tamta pojechała.taka 40-letnia babka
Łowca sensacji? Hm.skoro tak to odbieracie....  kazdy ma prawo do wlasnych odczuc i przekonan.
Czy szperam?Litości.... specjalnie mi dswał jakies zadania. Konczysz.idziesz bo pan nie może sam byc i wchodzisz do pokoju.siedzi pdp przy komputerze.spogladasz na niego .na tyl glowy i widzisz na ekranie "ich liebe dich" od zmienniczki.troche mnie to zamurowało bo tak chciala odpoczac. Ja z moja stala pdp oczywiscie tez zadzwonie.powiem ze dojechalam i schluss.urlaub
Pozdrowionka dla was.
20 lutego 2018 15:18 / 1 osobie podoba się ten post
drogie Panie,co zrobić jeśli babka poczuje miłość do opiekuna?
20 lutego 2018 15:29 / 5 osobom podoba się ten post
maras1

drogie Panie,co zrobić jeśli babka poczuje miłość do opiekuna?

Poprosić o zapis w testamencie.
20 lutego 2018 15:36
doda1961

Poprosić o zapis w testamencie.

20 lutego 2018 15:47 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Poprosić o zapis w testamencie.

ok,a potem spokojnie czekać?czy być bardziej pomysłowym?
20 lutego 2018 16:32
maras1

ok,a potem spokojnie czekać?czy być bardziej pomysłowym?:-)

Ale nie kryminalnie po