Osoba bez renty

30 sierpnia 2015 11:12
doda1961

Proszę o rozwinięcie tematu :), oraz ranking wypłacalności :) Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Sa roznego rodzaju polisy tego typu.Ja mam ta skromna 
W przypadku utraty pracy mam wyplacane 1200 zl za miesiac i zwrot za zaplacone raty kredytow.Oczywiscie sa warunki jakie trzeba spelnic.Trzeba sie zarejestrowac w PUP,trzeba miec prawo do zasilku,trzeba miec umowe o prace itd.
jednak jak dodasz sobie wszystko tj.zasilek,wyplate szkody,zwrot za kredyty to wychodzi sumka za ktora da sie juz zyc 
Moge kozystac z tego przez 6 miesiecy
30 sierpnia 2015 13:51
ORIM, ale przy takiej formie zatrudnienia jaka oferuje wiekszosc polskich firm ciezko na ten zasilek przejsc
30 sierpnia 2015 15:34
ORIM

Sa roznego rodzaju polisy tego typu.Ja mam ta skromna :-)
W przypadku utraty pracy mam wyplacane 1200 zl za miesiac i zwrot za zaplacone raty kredytow.Oczywiscie sa warunki jakie trzeba spelnic.Trzeba sie zarejestrowac w PUP,trzeba miec prawo do zasilku,trzeba miec umowe o prace itd.
jednak jak dodasz sobie wszystko tj.zasilek,wyplate szkody,zwrot za kredyty to wychodzi sumka za ktora da sie juz zyc :-)
Moge kozystac z tego przez 6 miesiecy

orim jesli to nie tajemnica z jaka firma wspolpracujesz ze masz umowe o prace

drugie pytanie nie wiem czy db rozumiem ale tak jak ja jezdzde sobie 2 na 2 mce to jak jestem przez 2 w domu to co zarestrowac sie w pup

i ubezpieczyc sie to dadza za te dwa miechy mi kase
30 sierpnia 2015 15:44 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Sa roznego rodzaju polisy tego typu.Ja mam ta skromna :-)
W przypadku utraty pracy mam wyplacane 1200 zl za miesiac i zwrot za zaplacone raty kredytow.Oczywiscie sa warunki jakie trzeba spelnic.Trzeba sie zarejestrowac w PUP,trzeba miec prawo do zasilku,trzeba miec umowe o prace itd.
jednak jak dodasz sobie wszystko tj.zasilek,wyplate szkody,zwrot za kredyty to wychodzi sumka za ktora da sie juz zyc :-)
Moge kozystac z tego przez 6 miesiecy

No i chyba trzeba stracić pracę z powodu pracodawcy a nie na zasadzie porozumienia stron, czy mylę się może?
30 sierpnia 2015 15:47
doda1961

No i chyba trzeba stracić pracę z powodu pracodawcy a nie na zasadzie porozumienia stron, czy mylę się może?

aydaje mi sie ze chyba tak jak przyjade musze ogranac temat
30 sierpnia 2015 18:02
Brzozahej

orim jesli to nie tajemnica z jaka firma wspolpracujesz ze masz umowe o prace

drugie pytanie nie wiem czy db rozumiem ale tak jak ja jezdzde sobie 2 na 2 mce to jak jestem przez 2 w domu to co zarestrowac sie w pup

i ubezpieczyc sie to dadza za te dwa miechy mi kase

Tak to wyglada mniej wiecej
30 sierpnia 2015 18:04
doda1961

No i chyba trzeba stracić pracę z powodu pracodawcy a nie na zasadzie porozumienia stron, czy mylę się może?

tracisz prace w skutek skonczenia sie umowy i pracodawca nie przedluzyl jej z toba 
Roznie to wyglada w roznych firmach ubezpieczeniowych.Trzeba przeczytac na umowie to co "drobnym druczkiem" napisane lub miec znajomego agenta