Dom ocieplam styropianem

21 lutego 2018 20:36 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Szkoda, ja potrzebuję...ogrodowego i najlepiej takiego co to złote ma nie tylko ręce ale i serce, bo mi się  budżet nie spina.

Miałam takiego co cudeńka na działce na wsi budował " dżewniane " ...autka se składał w cięzkich czasach ....pralki naprawiał ....elektrykę i jeszcze ..jeszcze a i gotować potarfił , tylko wypiekać nie lubił ...Noo , ale już nie mam
21 lutego 2018 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Miałam takiego co cudeńka na działce na wsi budował " dżewniane " ...autka se składał w cięzkich czasach ....pralki naprawiał ....elektrykę i jeszcze ..jeszcze a i gotować potarfił , tylko wypiekać nie lubił ...Noo , ale już nie mam :-(

21 lutego 2018 20:50 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Miałam takiego co cudeńka na działce na wsi budował " dżewniane " ...autka se składał w cięzkich czasach ....pralki naprawiał ....elektrykę i jeszcze ..jeszcze a i gotować potarfił , tylko wypiekać nie lubił ...Noo , ale już nie mam :-(

takich co cudeńka na działce robią to jest wielu  zależy ile wypija do grila 
21 lutego 2018 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

takich co cudeńka na działce robią to jest wielu :-) zależy ile wypija do grila :-)

Bu...do ..wał , nie robił  ..Chyba nie sepleniłam ?
21 lutego 2018 21:03 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

takich co cudeńka na działce robią to jest wielu :-) zależy ile wypija do grila :-)

Ja nie potrzebuje cudenka. Pergole potrzebuję na taras, w dodatku taką solidną, żeby jej pierwszy lepszy wiaterek nie zdmuchnął. No i żeby nie kosztowała miliona monet. Grilla mogę zrobić dla majstra. Nawet codziennie 
21 lutego 2018 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Ja nie potrzebuje cudenka. Pergole potrzebuję na taras, w dodatku taką solidną, żeby jej pierwszy lepszy wiaterek nie zdmuchnął. No i żeby nie kosztowała miliona monet. Grilla mogę zrobić dla majstra. Nawet codziennie :-)

za grila to ty nawet desek nie kupisz na ta pergole 
21 lutego 2018 21:10
ORIM

za grila to ty nawet desek nie kupisz na ta pergole:-) 

Materiał biorę na siebie. Kosztorys juz mam i miesci się w moim budzecie. Gorzej z robocizną. Grill jako premia będzie.
21 lutego 2018 21:12 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Materiał biorę na siebie. Kosztorys juz mam i miesci się w moim budzecie. Gorzej z robocizną. Grill jako premia będzie.

przeslij mi ten kosztorys jak sie miesci w mojej stawce to biore ta robote  z grilem oczywiscie
21 lutego 2018 21:16 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

przeslij mi ten kosztorys:-) jak sie miesci w mojej stawce to biore ta robote :-) z grilem oczywiscie:-)

Materiał to jakies 1000 zł. Jako wykonczona (głownie finansowo) remontem a raczej kosztami robocizny, aż się boje myslec ileż to majstry zażadają za prosciutka konstrukcje. Co do grilla, to jak jestes zdecydowany, to  ja juz zamawiam pół świniaka . Bedzie co grillowac
21 lutego 2018 21:20 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Materiał to jakies 1000 zł. Jako wykonczona (głownie finansowo) remontem a raczej kosztami robocizny, aż się boje myslec ileż to majstry zażadają za prosciutka konstrukcje. Co do grilla, to jak jestes zdecydowany, to  ja juz zamawiam pół świniaka . Bedzie co grillowac:-)

bierz całego co sobie bedziemy żałować 
21 lutego 2018 21:31 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

bierz całego:-) co sobie bedziemy żałować :dwa piwa::-)

23 kwietnia 2018 09:52
Z tego co zauważyłam, to rzeczywiscie w takim domu jest cieplej. Minusem jest za to gorsza wentylacja - bo do domu nie ma skąd dostawać się świeże powietrze.
23 kwietnia 2018 11:16 / 2 osobom podoba się ten post
justak

Z tego co zauważyłam, to rzeczywiscie w takim domu jest cieplej. Minusem jest za to gorsza wentylacja - bo do domu nie ma skąd dostawać się świeże powietrze.

Okno otwórz
15 lutego 2019 12:42

Polecam w takim przypadku zainwestować w rekuperację czyli wentylacje mechaniczną.Dzięki temu mamy w domu czyste powietrze oraz możemy zastosować odpowiednie filtry, ktore mogą na przykład blokować przedostawanie się do domu smogu. Sama jestem na etapie budowania domu i zainwestowaliśmy właśnie w coś takiego. Koszt może nie jest niski, ale dla nas było to totalnym must have.
Jeśli przymierzacie się do budowy domu, polecam przejrzeć sobie projekty (link usunięty)

W pracowni jest bardzo wiele projektów domów pasywnych, a domy takie są bardzo tanie w utrzymaniu.