Pochwalijki #3

21 września 2016 09:40 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

Też sie ciesze ze sie cieszysz :-)
To nie kamyk tylko kryształ !:-) Ametyst konkretnie 

Cichoo,przeciez wiem Dziekuje Ci raz jeszcze za ten fioletowy mineral, bo sliczny Ci on! 
21 września 2016 09:45 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

Też sie ciesze ze sie cieszysz :-)
To nie kamyk tylko kryształ !:-) Ametyst konkretnie 

Jakby " tamtego " to moim szczęsliwym kamieniem " podobnoż " jest rubin ....a co ? jak wszystkie to wszystkie ....babcia też
21 września 2016 09:47 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Niby nic takiego , rybke ale. sie tak obrzarlam  na maksa , ze zoladek mialam w gardle , przez co cycki mi sie tez podniosly :wysmiewa::lol3:

 ob....co żeś się ?
21 września 2016 09:48 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jakby " tamtego " to moim szczęsliwym kamieniem " podobnoż " jest rubin :-):-):-)....a co ? jak wszystkie to wszystkie ....babcia też:lol3:

Jak tylko wróce w Sudety to biore łopate,kilof i zaczynam szukac I znaczy ze co ???? Mysz jest fioletowa to ma fioletowy minerałRubin jest czerwony wiec Baska jest .....................???????????
21 września 2016 09:54 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

Jak tylko wróce w Sudety to biore łopate,kilof i zaczynam szukac :-)I znaczy ze co ???? Mysz jest fioletowa to ma fioletowy minerałRubin jest czerwony wiec Baska jest .....................???????????:-)

jak.....nooo , bo ze mnie to już taki typowy burak jest ....Ostatecznie może być agat-tygrysie oczko ...pierdziu , odpuszczę Ci te rubiny 
21 września 2016 12:02 / 7 osobom podoba się ten post
Moje wyjście na divera :)
21 września 2016 15:09 / 11 osobom podoba się ten post
Ale mam dzisiaj fajny dzień. Pracę na dziś zakończyłam jakąś godz temu, świeci słońce, zażywam kąpieli słonecznych na tarasie (chyba jednych z ostatnich w tym roku), w ręku już książka, obok stoi lampka z czerwonym sokiem. Żyć nie umierać. Pełen relaks. Oby częściej tak. Czasem coś skrobnę na opiekunkowym forum. Wszystkim takich popołudni życzę.
21 września 2016 18:03 / 11 osobom podoba się ten post
pochwalam się, ze od godziny jestem we własnym domku
21 września 2016 19:38 / 3 osobom podoba się ten post
....bigos wyszedł mniamuśny!  "chwalipięta w łeb....."
21 września 2016 19:43
pytajka

....bigos wyszedł mniamuśny!  "chwalipięta w łeb.....":tanczy:

Poczestuj kolezanke a nie smaka narobisz i tancujesz z radochy
21 września 2016 19:46 / 5 osobom podoba się ten post
-dobra! Wpadaj fioletowa! Jeno lojalnie uprzedzam,że do bigosu mam tylko...wiśniówkę.Ale co tam!
21 września 2016 20:33 / 3 osobom podoba się ten post
pytajka

-dobra! Wpadaj fioletowa! Jeno lojalnie uprzedzam,że do bigosu mam tylko...wiśniówkę.Ale co tam!

Niektorzy do bigosu dodaja wina z wisni,wiec do przeplukania gardla, wisniowka jak ulal bedzie pasowac Twoje zdrowko !
21 września 2016 20:35 / 2 osobom podoba się ten post
-nasze
22 września 2016 11:51 / 14 osobom podoba się ten post
Pochwalam sie !!! Dzis w odkurzaniu wyreczyla mnie pdp , no oby tak dalej a dojrze do wniosku , ze sluzba jej nie potrzebna hihi.
Odkurzam tu 2 razy w tygodniu i nie mam zamiaru wiecej , zawsze robilam to w poniedzialki i piatki , dzis chyba pani stwierdzila ze brudno , albo miala dosc " zbieranua okruszkow " wiec chwycila reczny odkurzacz i dalej do roboty , ja zajelam sie swoja robota , nawet sie nie odezwalam i dobrze mi tak.
Dajcie mi sily na ostatni tydzien ...
22 września 2016 12:33 / 5 osobom podoba się ten post
Pochwalam się!!lecę na wycieczkę rowerową aura piękna