Pochwalijki #3

24 września 2016 17:38 / 11 osobom podoba się ten post
Nie udało mi sie znaleźć własciwego topiku/poszukiwanie graniczy z cudem:(/ więc sie tu pochwalę-mamy szóstego wnuka:):):)W ciągu zaledwie dwóch lat nasza pracowita czwóreczka obdarzyła nas całą hokejową drużyną:) Ich pieciu i ona jedna:):):)Syn dzwoni do męża z info,mały urodził się duzy /3750/i krótki/55/ i mówi do męża "to po dziadku",na to mąż"w starym dowodzie miałem napisane wzrost wysoki!!!"Syn:tatoooooo,za TWOICH czasów to może 172 cm to był wysoki ,ale nie dziś":):)Ale co tam centymetry,najważniejsze ,że dzieciaczek zdrowy:)
24 września 2016 17:43 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie udało mi sie znaleźć własciwego topiku/poszukiwanie graniczy z cudem:(/ więc sie tu pochwalę-mamy szóstego wnuka:):):)W ciągu zaledwie dwóch lat nasza pracowita czwóreczka obdarzyła nas całą hokejową drużyną:) Ich pieciu i ona jedna:):):)Syn dzwoni do męża z info,mały urodził się duzy /3750/i krótki/55/ i mówi do męża "to po dziadku",na to mąż"w starym dowodzie miałem napisane wzrost wysoki!!!"Syn:tatoooooo,za TWOICH czasów to może 172 cm to był wysoki ,ale nie dziś":):)Ale co tam centymetry,najważniejsze ,że dzieciaczek zdrowy:)

Gratuluje! Nie wiem co jest ale gdy slysze,ze komus urodzilo sie dziecko,albo wnuk,to normalnie buzia mi sie smieje tak,ze zeby nie uszy to doslownie wokol glowy usmiech by polecial   Wlasnie wznioslam wirtualny toast,woda mineralna ,ale liczy sie gest i dobre checi,prawda? 
24 września 2016 17:44 / 5 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Gratuluje! Nie wiem co jest ale gdy slysze,ze komus urodzilo sie dziecko,albo wnuk,to normalnie buzia mi sie smieje tak,ze zeby nie uszy to doslownie wokol glowy usmiech by polecial :-)  Wlasnie wznioslam wirtualny toast,woda mineralna ,ale liczy sie gest i dobre checi,prawda? :-)

Czekaj!Też sobie naleję:)
24 września 2016 17:46 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie udało mi sie znaleźć własciwego topiku/poszukiwanie graniczy z cudem:(/ więc sie tu pochwalę-mamy szóstego wnuka:):):)W ciągu zaledwie dwóch lat nasza pracowita czwóreczka obdarzyła nas całą hokejową drużyną:) Ich pieciu i ona jedna:):):)Syn dzwoni do męża z info,mały urodził się duzy /3750/i krótki/55/ i mówi do męża "to po dziadku",na to mąż"w starym dowodzie miałem napisane wzrost wysoki!!!"Syn:tatoooooo,za TWOICH czasów to może 172 cm to był wysoki ,ale nie dziś":):)Ale co tam centymetry,najważniejsze ,że dzieciaczek zdrowy:)

Gratulacje Kasiu......!!!!! I niech się zdrowo chowa.....ja też wznoszę toast z Wami !!!!
24 września 2016 17:50 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie udało mi sie znaleźć własciwego topiku/poszukiwanie graniczy z cudem:(/ więc sie tu pochwalę-mamy szóstego wnuka:):):)W ciągu zaledwie dwóch lat nasza pracowita czwóreczka obdarzyła nas całą hokejową drużyną:) Ich pieciu i ona jedna:):):)Syn dzwoni do męża z info,mały urodził się duzy /3750/i krótki/55/ i mówi do męża "to po dziadku",na to mąż"w starym dowodzie miałem napisane wzrost wysoki!!!"Syn:tatoooooo,za TWOICH czasów to może 172 cm to był wysoki ,ale nie dziś":):)Ale co tam centymetry,najważniejsze ,że dzieciaczek zdrowy:)

Gratulacje ! I lecę po szklaneczkę  - z wodą z cytryną, w pracy jeszcze jestem
Ale ważne, że toast za młodego szczery
A że woda.....cóż.......
24 września 2016 17:56 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Czekaj!Też sobie naleję:)

Zdrowie malego czlowieczka;)) I Twoje rowniez! 
p.s. Kasia,jak ja Tobie zazdroszcze to nie masz pojecia....
24 września 2016 18:06 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie udało mi sie znaleźć własciwego topiku/poszukiwanie graniczy z cudem:(/ więc sie tu pochwalę-mamy szóstego wnuka:):):)W ciągu zaledwie dwóch lat nasza pracowita czwóreczka obdarzyła nas całą hokejową drużyną:) Ich pieciu i ona jedna:):):)Syn dzwoni do męża z info,mały urodził się duzy /3750/i krótki/55/ i mówi do męża "to po dziadku",na to mąż"w starym dowodzie miałem napisane wzrost wysoki!!!"Syn:tatoooooo,za TWOICH czasów to może 172 cm to był wysoki ,ale nie dziś":):)Ale co tam centymetry,najważniejsze ,że dzieciaczek zdrowy:)

Gratulacje, niech rośnie zdrowo
24 września 2016 18:06 / 4 osobom podoba się ten post
Zawsze się znajdzie okazja żeby sobie chlapnąć......
24 września 2016 18:07 / 5 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Zdrowie malego czlowieczka;)) I Twoje rowniez! 
p.s. Kasia,jak ja Tobie zazdroszcze to nie masz pojecia....

Nie zazdrość:)My wnuki rzadko widujemy z racji odległości:(Dwoje w Anglii,reszta 500km od dziadków.Na pociechę mamy zdjęcia I filmiki na FB:)No,na wakacjach mieliśmy  rok temu i teraz też.Prababcia je częściej widuje bo bliżej do niej mają:)Jesteśmy dziadki dojeżdżające,w PL,bo tych angielskich chłopaczków w realu nie widzielismy jeszcze:(
Pola- 2lata 4 mce/
Kacper-2 i 3 mce
Filip -2 i 2mce
Tomek- 2i 1 mc
Paweł-1rok i 1 mc
Olivier - 3 dni
Co to będzie jak się za parę lat hurtem do nas zjadą.....spylam do D:):):)ha ha ha
24 września 2016 18:13 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie zazdrość:)My wnuki rzadko widujemy z racji odległości:(Dwoje w Anglii,reszta 500km od dziadków.Na pociechę mamy zdjęcia I filmiki na FB:)No,na wakacjach mieliśmy  rok temu i teraz też.Prababcia je częściej widuje bo bliżej do niej mają:)Jesteśmy dziadki dojeżdżające,w PL,bo tych angielskich chłopaczków w realu nie widzielismy jeszcze:(
Pola- 2lata 4 mce/
Kacper-2 i 3 mce
Filip -2 i 2mce
Tomek- 2i 1 mc
Paweł-1rok i 1 mc
Olivier - 3 dni
Co to będzie jak się za parę lat hurtem do nas zjadą.....spylam do D:):):)ha ha ha

No jak to co bedzie? Hiper impreza
24 września 2016 18:19 / 3 osobom podoba się ten post
A od czego są dziadki????Od rozpieszczania i za kieszeń się trzymania:):):Hi hi hi.Po NR babcią zostanie po raz pierwszy moja siostra:)Narazie "robi" za babke cioteczną:):):)

24 września 2016 18:52 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

A od czego są dziadki????Od rozpieszczania i za kieszeń się trzymania:):):Hi hi hi.Po NR babcią zostanie po raz pierwszy moja siostra:)Narazie "robi" za babke cioteczną:):):)

Gratuluję babci, zdrowia wnusiowi i mamie życzę
24 września 2016 21:11 / 21 osobom podoba się ten post
Pochwalam sie ,że moja córcia zdala na aplikaje radcy prawnego::))
24 września 2016 21:23 / 4 osobom podoba się ten post
opiekunkaa

Pochwalam sie ,że moja córcia zdala na aplikaje radcy prawnego::))

Moje gratulacje. Bądź dumna z corci....!!!!
24 września 2016 21:23 / 2 osobom podoba się ten post