Pochwalijki #3

01 grudnia 2015 23:26 / 1 osobie podoba się ten post
Doda prawde pisze. Tez 10€ placilam za ten kabelek... Ale co zrobic jak mus byl...
01 grudnia 2015 23:36
wiesz, 10 euro to nie duzo, niby, bo i za buty mozna 200 dac, ale nic mnie tak nie wnerwia jak zakup, ktorego w Polsce mozna dokonac za połowe ceny. Poza tym to ja nie rozumiem, czemu nie dzwonisz do Plusa czy tam Heya, no tam gdzie masz telefon, bo ten kabelek to powinien byc w komplecie.
01 grudnia 2015 23:40 / 1 osobie podoba się ten post
no jak to jak? dzwonic, maila wysłac z reklamacja , no kobieto!
01 grudnia 2015 23:46
Przede wszystkim wejdz na pleya i sprawdz swoja oferte i telefon, ktory dostałas. Jesli w opisie bedzie kabelek wystepował to mailuj migiem do Pleya i przedstaw sytuacje. Jak zakładałam w domu Neostrade i tel. stacjonarny to miałam dostac jako bonus nawigacje samochodowa. Oczywiscie p podpisaniu umowy , nabrali wody w usta.Prawie rok z nimi walczyłam i choc nawigacji nie dali to zrobili upust równowartosci w rachunkach. Ja takich rzeczy nie odpuszczam, nie daje sie oszukiwac i w dupie mam czy bonus jest w wysokosci 10 zł czy 1oo. Jak obiecali to mają dać i nie ma zmiłuj.
02 grudnia 2015 06:29 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

To ja sie pochwalę, wczoraj Córka Pdp wzięła mnie na zakupy i powiedziała że mam sobie coś kupic za 200 e bo do ręki mi nie da bo wie że nie przeznaczę dla siebie tylko dla Wnuków jak ostatnio.Nie odmówiłam i wiem,że sama bym nie kupiła za taką cenę. Zaprowadziła mnie do "Zero.  Zdjęcia słabe , cen nie widać, kolą w oczy." 

Fajny prezent. To się nazywa gest od rodziny. Oby Wszyscy tacy byli dla nas Opiekunek.
02 grudnia 2015 08:40 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Fajny prezent. To się nazywa gest od rodziny.:-) Oby Wszyscy tacy byli dla nas Opiekunek.

Jestem u Nich od maja, boję się takich zachłychnięc rodzziną, bo pózniej wielkie rozczarowania, ale tu jest spoko.Przyjazna rodzina, która docenia to jest 80%procent bycia w tej pracy.Wszystkim życzę docenienia bo Każda z Nas jest tego warta, a prezent duży czy mały zawsze uraduje
02 grudnia 2015 09:11 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Jestem u Nich od maja, boję się takich zachłychnięc rodzziną, bo pózniej wielkie rozczarowania, ale tu jest spoko.Przyjazna rodzina, która docenia to jest 80%procent bycia w tej pracy.Wszystkim życzę docenienia bo Każda z Nas jest tego warta, a prezent duży czy mały zawsze uraduje:-)

Masz rację , co tam prezent. Wazniejsze jest bycie miedzy ludźmi na co dzień. Jak długi wypoczynek planujesz Michasia w domu? Nie pytam czy wracasz  w to miejsce gdzie jeszcze jesteś, dla mnie to jasne. Ale rundę odwaliłaś - od maja? znaczy,że dobrze jest! Powodzenia Michasia.
02 grudnia 2015 09:22 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Jestem u Nich od maja, boję się takich zachłychnięc rodzziną, bo pózniej wielkie rozczarowania, ale tu jest spoko.Przyjazna rodzina, która docenia to jest 80%procent bycia w tej pracy.Wszystkim życzę docenienia bo Każda z Nas jest tego warta, a prezent duży czy mały zawsze uraduje:-)

Ja tez u jednej pd byłam 2 lata.tez mnie doceniono bardzo,to jest miłe inaczej się pracuje,Pozdrawiam
02 grudnia 2015 09:24 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

To ja sie pochwalę, wczoraj Córka Pdp wzięła mnie na zakupy i powiedziała że mam sobie coś kupic za 200 e bo do ręki mi nie da bo wie że nie przeznaczę dla siebie tylko dla Wnuków jak ostatnio.Nie odmówiłam i wiem,że sama bym nie kupiła za taką cenę. Zaprowadziła mnie do "Zero.  Zdjęcia słabe , cen nie widać, kolą w oczy." 

Piękne Michasiu. Fajnie jak rodzinka czasami zdobędzie się na taki gest.
02 grudnia 2015 10:46 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko1

Masz rację , co tam prezent. Wazniejsze jest bycie miedzy ludźmi na co dzień. Jak długi wypoczynek planujesz Michasia w domu? Nie pytam czy wracasz  w to miejsce gdzie jeszcze jesteś, dla mnie to jasne. Ale rundę odwaliłaś - od maja? znaczy,że dobrze jest! Powodzenia Michasia. :-):-)

Jestem od maja z przerwą 2 miesięczną. Teraz planuje na 2 miesiące nie mniej . Nie wiem jak z wymianą czy Kobitka Rumunka na zianki czy przelotem. Pozdrawiam. i dziękuję. Ty też się trzymaj.
02 grudnia 2015 10:50 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Ja tez u jednej pd byłam 2 lata.tez mnie doceniono bardzo,to jest miłe inaczej się pracuje,Pozdrawiam

Też byłam u Damy, też nie żałowali prezentów/duzych/ ale ja się dusiłam w tym luksusie i w nie zdrowej atmosferze. Tu od Córki dostałam sporo , a Syn wczoraj przyjechał,przywiózł mi piękną świeczkę cynamonową , życzenia napisane po polsku i marcepana.Bardzo się ucieszyłam, bo jak pisałam duzy czy mały ważne że są zadowoleniz opieki nad Ich Mamą.
02 grudnia 2015 16:25 / 5 osobom podoba się ten post
A, ja się pochwalę na samą siebie...........odważyłam się dziś i sama pojechałam do Lidla......rajstopki sobie kupiłam.........
Parkowanie między 2 samochodami udane.....powrót troszkę na skręcie za dużo wyjechałam.....samochód z naprzeciwka się jeszcze zmieścił i nie trąbił..... ale wiem, że muszę na to zwrócić uwagę.......
Aha sąsiedzi ....się do mnie uśmiechają jak wyjeżdzam samochodem....miłe...
04 grudnia 2015 10:13 / 5 osobom podoba się ten post
Ja sie pochwalam prezentem urodzinowym od rodziny Pdp:)
04 grudnia 2015 10:26 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ja sie pochwalam prezentem urodzinowym od rodziny Pdp:)

04 grudnia 2015 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ja sie pochwalam prezentem urodzinowym od rodziny Pdp:)

Super! Jednym slowem , rozpieszczaja cie. Doceniaja , jaki skarb maja