Chora wątroba

14 października 2015 08:12 / 2 osobom podoba się ten post
Kochani, troszkę świat mi się zawalił. W poniedziałek byłam na badaniu brzucha i jak się okazało mam w całej wątrobie bardzo liczne obszary hiperechogeniczne o śr.do 1cm WSK. TK. Mam już skierowanie do szpitala dziś na 12 Był u mnie mój przyjaciel fajnie spędziliśmy czas, od razu chciał wyjeżdżać, wykupiłam mu bilet powrotny to wtedy się opamietał i zaczął przepraszać i prosić żeby anulować, byłam nie ugięta choć prawie płakał. Jestem sama zaraz zjem wykąpie się i do szpitala. Samo życie.... 
14 października 2015 08:24 / 2 osobom podoba się ten post
Anerik, trzymam kciuki. Będzie dobrze.
14 października 2015 09:15 / 2 osobom podoba się ten post
Anerik, daj radę. Moje dobre myśli Ci ślę.
14 października 2015 09:24 / 5 osobom podoba się ten post
Anerik,włączamy pozytywne myślenie i trzymamy kciuki:)Wprawdzie tylko wirtualnie,ale jesteśmy tu!Nie jesteś sama:):):):)
14 października 2015 10:03 / 2 osobom podoba się ten post
Anerik ,trzymaj się ciepło i odzywiaj zdrowo.Watroba często sama sie regeneruje po odpowiednicj lekach i zdrowym odzywianiu.Ja miałam kiedys powiekszona watrobe dość mocno po lekach ,które brałam ok. 6 m-cy,teraz jest ok.Jestem z Toba myslami,ZDRÓWKA zyczę .!!
14 października 2015 10:11 / 4 osobom podoba się ten post
Anerik nie jesteś sama!!! Możesz liczyć na moje wsparcie w trudnej chwili. Cieszę się, że wypełnia Cię energia. Czekam na nowe wieści – te dobre. Będę Cię wspierać wszystkimi swoimi myślami i życzeniami.
14 października 2015 10:24 / 3 osobom podoba się ten post
ANERIK, wspieram Cię i wysyłam tyle pozytywnej energii, ile tylko mogę..masz wsród nas tyle przyjaznych dusz, pokonasz chorobę..walcz dziewczyno i dawaj znak o postępach w walce z wrogiem. Przytulam Cię mocno i do boju...i pamiętaj, że walka z chorobą zaczyna się od pozytywnego nastawienia..
14 października 2015 10:29 / 3 osobom podoba się ten post
anerik

Kochani, troszkę świat mi się zawalił. W poniedziałek byłam na badaniu brzucha i jak się okazało mam w całej wątrobie bardzo liczne obszary hiperechogeniczne o śr.do 1cm WSK. TK. Mam już skierowanie do szpitala dziś na 12 Był u mnie mój przyjaciel fajnie spędziliśmy czas, od razu chciał wyjeżdżać, wykupiłam mu bilet powrotny to wtedy się opamietał i zaczął przepraszać i prosić żeby anulować, byłam nie ugięta choć prawie płakał. Jestem sama zaraz zjem wykąpie się i do szpitala. Samo życie.... 

Jestem z Toba kochana ! Wszystko będzie dobrze ! 
14 października 2015 10:41 / 1 osobie podoba się ten post
Anerik życzę Ci powodzenia,-wszystko będzie dobrze.
14 października 2015 10:45
Anerik, łapka w górę. Będzie dobrze, zobaczysz.
14 października 2015 10:52
Anerik nawet nie wiem co powiedzieć, ale wiedz że myślami jestem z Tobą! Nie zapominaj pisać tutaj co się dzieje, bo pewnie wszystkie się będziemy o Ciebie martwić.
14 października 2015 10:58 / 1 osobie podoba się ten post
sił życze trzymamy kciuki za Ciebie:)
14 października 2015 13:10
Anerik życzę zdrówka . Trzymaj się cieplutko i bądź dobrej myśli.
14 października 2015 13:19
Anerik, badz dobrej mysli. Wspolnie przepedzimy chorobsko. Zawsze mozesz liczyc na wsparcie z naszej strony. Watroba ma zdolnosci regeneracyjne. Bedzie dobrze, bo musi!
14 października 2015 13:36 / 1 osobie podoba się ten post
Aneriku, głowa do góry i pierś do przodu, jesteś silną kobietą, wszystko będzie dobrze :) :*!