Chora wątroba

14 października 2015 14:04 / 8 osobom podoba się ten post
Bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie. Musi być dobrze, bo nie ma innej opcji. Leżę w 5 osobowej sali przy oknie, była u mnie już moja serdeczna przyjacółka, czekam na doktor która zrobi ze mną wywiad i ustali badania.
Nie znoszę szpitali i mam nadzieję że szybko mnie zdiagnozują. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. 
14 października 2015 14:07 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie. Musi być dobrze, bo nie ma innej opcji. Leżę w 5 osobowej sali przy oknie, była u mnie już moja serdeczna przyjacółka, czekam na doktor która zrobi ze mną wywiad i ustali badania.
Nie znoszę szpitali i mam nadzieję że szybko mnie zdiagnozują. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. 

Anerik, trzymaj śie jakoś, tak mi przykro śię zrobiło. Teraz dopiero przeczytałam
14 października 2015 14:24 / 3 osobom podoba się ten post
Anerik, nic nie mogę zrobić. Mówię tylko, że ciepło myślę o Tobie.
Życzę Ci, abyś znalazła w sobie chwile akceptacji. Rób, co należy i powodzenia.
14 października 2015 14:48 / 1 osobie podoba się ten post
Anerik- duuuużo zdrowia! trzymaj sie!
14 października 2015 15:47 / 5 osobom podoba się ten post
Bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie. Musi być dobrze, bo nie ma innej opcji. Leżę w 5 osobowej sali przy oknie, była u mnie już moja serdeczna przyjacółka, czekam na doktor która zrobi ze mną wywiad i ustali badania.
Nie znoszę szpitali i mam nadzieję że szybko mnie zdiagnozują. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
14 października 2015 15:52 / 11 osobom podoba się ten post
Post mi się powtórzył. 
Jestem po rozmowie, jutro będzie tomografia, dziś była krew i Ekg. Jestem pozytywnie zakręcona, musi być dobrze. 
14 października 2015 15:55 / 1 osobie podoba się ten post
14 października 2015 16:27 / 2 osobom podoba się ten post
anerik

Post mi się powtórzył. 
Jestem po rozmowie, jutro będzie tomografia, dziś była krew i Ekg. Jestem pozytywnie zakręcona, musi być dobrze. 

Będzie dobrze :)
14 października 2015 17:00 / 1 osobie podoba się ten post
Trzymam kciuki Anerik.
15 października 2015 05:57 / 4 osobom podoba się ten post
Anerik beda wyniki bedzie pomoc ja nie mam polowy watroby..usunieto wraz z guzem dasz rade watroba to mocny organ wiele wytrzyma a niszczymy ja wszystkim sama wiesz co dzis zjadamy..jeden mocniejszy da rade inny zachoruje najwazniejsze to zdiagnozowac i leczyc mnie dawano 3 miesiace teraz 13 go listopada minie 8 lat....i najwieksze slawy sie pomylily,,poczekaj spokojnie na wyniki,,czasem z duzej chmury maly deszcz tego Ci zycze sluze pomoca tylko spokoj..pomaga watrobie,..wiec zycze spokoju choc wiem jakie to trudne.pisz podziele sie wiedza dasz rade,,,
15 października 2015 06:04 / 3 osobom podoba się ten post
Anerik, dziś też o Tobie myślę. Ciepło.
15 października 2015 06:11 / 3 osobom podoba się ten post
Kiedy robilas ostatni raz USG jamy brzusznej..jakie mialas wyniki..prob watrobowych wiele nas laczy..bo my z 13go... mocne baby,
15 października 2015 07:39 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, minęła noc spalam dość dobrze choć z przerwami, pani koło mnie ma dziś kolonoskopie i przez całą noc siedziała na kiblu. Być może i mnie to czeka. 

Babka dziękuję, nigdy nie miałam Usg brzucha to był pierwszy raz i nie dopuszczam myśli że to coś złego. 
Dziękuję wszystkim za wsparcie, jesteście kochane, życzę wszystkim miłego, spokojnego dnia. 
15 października 2015 08:29 / 1 osobie podoba się ten post
Dalam podoba mi sie..ale zes nigdy nie robila profilaktycznych badan...Usg darmowo z przychodni sie nalezy..co rok kazda zrobic powinna moze po tym poscie..kazda se rachunek sumienia zrobi i pojdzie to nic nie kosztuje...robimy po to by okazalo sie ze jest ok..nie nalezy dopuszczac niczego zlego..pozytywne myslenie to juz polowa sukcesu..ale widzicie czesciej odwiedzamy fryzjera kosmetyczke...a nasze podroby...same pozostawione..zycze zdrowia
15 października 2015 10:43 / 2 osobom podoba się ten post
Anerik, życzę Ci zdrowia i pozytywnego  myślenia. Będzie dobrze, jak wiele dziewczyn Ci pisało, tak i ja wierzę, że wszytko będzie dobrze.
Ja też dostałam skierowanie na USG jamy brzusznej, bo przy ostatnim rutynowym badaniu krwi wyszły jakieś zawyżone wartości związane z wątrobą. Zaraz po powrocie do DE (za miesiąc) będę miała to badanie, też pierwszy raz w życiu.
Zdrówka, Trzymaj się i wychodź szybko zdrowa z tego szpitala.