Jaką walizkę wybrać na wyjazdy do DE

19 października 2015 13:17 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Muss:-)mój jest trochę ciemniejszy, ja mam od 20 lat taki trochhę belmondowski kapelusz, lekko przechylony noszę:)

Ach....kapelusz też nosiłam, a teraz styl boho w modzie, może jaki zarzucę :) Może taki? http://www.bershka.com/pl/pl/akcesoria/boy/czapki/kapelusz-typu-fedora-w-stylu-boho-c1476043p6305018.html    I walizka :)
19 października 2015 13:36 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Ach....kapelusz też nosiłam, a teraz styl boho w modzie, może jaki zarzucę :) Może taki? http://www.bershka.com/pl/pl/akcesoria/boy/czapki/kapelusz-typu-fedora-w-stylu-boho-c1476043p6305018.html    I walizka :)

Ojeju jak to sie przydaja informacje, tez taki mam wisi w garderobie na scianie tylko nie wiedziałam ze to w stylu boho a walizka chyba tekturowa ze złotymi zabezpieczeniami,żeby sie nie rozwaliła do tego co ? to będzie w stylu?
19 października 2015 13:38 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

fajne, ja w ogóle lubię ciemne kolory, a w przypadku toreb są po prostu praktyczne.

Ciemne niby praktyczne, ale inny kolor łatwo odróżnić. Zwłaszcza podczas lotu, bo w autobusie jeszcze idzie zapamiętać, gdzie się swoją walizkę zostawiło. Z samolotu idą wszystkie na taśmie i większość jest czarna. A charakterystyczną walizkę z daleka widać. Toteż ja kupiłam sobie bordową z delikatnymi kwiatami na jednej części. 
19 października 2015 13:49 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Ojeju jak to sie przydaja informacje, tez taki mam wisi w garderobie na scianie tylko nie wiedziałam ze to w stylu boho :-):-) a walizka chyba tekturowa ze złotymi zabezpieczeniami,żeby sie nie rozwaliła do tego co ?:-) to będzie w stylu:-)?

To bierz byka za rogi :)
19 października 2015 13:56 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

To bierz byka za rogi :)

A jak
19 października 2015 14:23
W tym tempie zakupów to nigdy nie kupię mniejszej walizki, bo duża będzie za mała
19 października 2015 14:27
mleczko1

A jak:-)

No co Ty, byka nie widziałaś? Za ogon też możesz pociągnąć, jak chcesz
19 października 2015 14:32 / 1 osobie podoba się ten post
Jak się ubrać na sztukę Krzysztofa Warlikowskiego?
19 października 2015 14:33
Ten z białymi guzikami też jest fajny:) za Vumag
19 października 2015 15:19
wichurra2

Ciemne niby praktyczne, ale inny kolor łatwo odróżnić. Zwłaszcza podczas lotu, bo w autobusie jeszcze idzie zapamiętać, gdzie się swoją walizkę zostawiło. Z samolotu idą wszystkie na taśmie i większość jest czarna. A charakterystyczną walizkę z daleka widać. Toteż ja kupiłam sobie bordową z delikatnymi kwiatami na jednej części. 

Z tego też powodu chciałam kolorową, ale torba i tak będzie się wyróżnić, na dodatek przywiąże coś kolorowego. Torby mieszczą się jadna w drugą mają dobre kółka dwa lata gwarancji, zimą wezmę największą, latem średnią a na krótkie wyskoki najmniejsza. 
. Najważniejsze że są super lekkie i cztery kółka. Nie chodzi mi o firmę, ale o jakość. 
08 lutego 2016 21:35 / 1 osobie podoba się ten post
Wyciągam temat dla teresadd
08 lutego 2016 21:58
Dzięki za wyciągnięcie walizowego topiku.Przegládałam już coś w internecie ,no i oczopląsu można dostać.Potrzebuję dużą i na kółkach.Na co jeszcze zwrócić uwagę?Mam torbę dużą,i pora ją wymienić na walizkę ?
08 lutego 2016 22:22 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Dzięki za wyciągnięcie walizowego topiku.Przegládałam już coś w internecie ,no i oczopląsu można dostać.Potrzebuję dużą i na kółkach.Na co jeszcze zwrócić uwagę?Mam torbę dużą,i pora ją wymienić na walizkę ?

kupiłam sobie taki o to komplet i jestem zadowolona mega lekkie dobrze wgladają.....można też pojedyńcze.....ważne 4 kółka super się prowadzi.....
https://www.sklep.wittchen.com/product/14025/komplet-walizek-na-kolkach.html
08 lutego 2016 22:53 / 2 osobom podoba się ten post
Anerik dzięki za linka .Już sobie przyjrzałam i pogląd na walizę wyrobiłam.Za mięsiác wracam do Polski ,to zakupię .Mam w tej chwili torbę wielką ,200 litrów .Dużo rzeczy zostawiam i nie potrzebuję takiej wielkiej.A i ta wielką jest kłopotliwa ,bo ciężka okrutnie.I wracać będę samolotem lub pociągiem ,więc potrzebuję czegoś zgrabniejszego.
08 lutego 2016 23:13 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Anerik dzięki za linka .Już sobie przyjrzałam i pogląd na walizę wyrobiłam.Za mięsiác wracam do Polski ,to zakupię .Mam w tej chwili torbę wielką ,200 litrów .Dużo rzeczy zostawiam i nie potrzebuję takiej wielkiej.A i ta wielką jest kłopotliwa ,bo ciężka okrutnie.I wracać będę samolotem lub pociągiem ,więc potrzebuję czegoś zgrabniejszego.

Też takiego potwora miałam na wyjazdy:)Teraz lezy za szafa a w nim wszystkie inne walizy walizeczki,torby i torebeczki:)Ciężka była,niewygodna ale pojemna bardzo:)Proszków juz nie wożę to taka wielgachna mi niepotrzebna:)