Jaką walizkę wybrać na wyjazdy do DE

09 lutego 2016 06:17 / 1 osobie podoba się ten post
Mogłes te flaszki zostawić na lotnisku po co wozisz 
09 lutego 2016 07:28 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Anerik dzięki za linka .Już sobie przyjrzałam i pogląd na walizę wyrobiłam.Za mięsiác wracam do Polski ,to zakupię .Mam w tej chwili torbę wielką ,200 litrów .Dużo rzeczy zostawiam i nie potrzebuję takiej wielkiej.A i ta wielką jest kłopotliwa ,bo ciężka okrutnie.I wracać będę samolotem lub pociągiem ,więc potrzebuję czegoś zgrabniejszego.

Jakis czas temu potrzebowałam mniejszej niż mam walizki. Będąc w de też szukałam po stronach internetowych. Wreszcie pojechałam do domu. Kupiłam. Okazało sie, że walizka wykonana w Niemczech. I tam mnie dogoniło de.
09 lutego 2016 11:45 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Też takiego potwora miałam na wyjazdy:)Teraz lezy za szafa a w nim wszystkie inne walizy walizeczki,torby i torebeczki:)Ciężka była,niewygodna ale pojemna bardzo:)Proszków juz nie wożę to taka wielgachna mi niepotrzebna:) 

Ja przez to, że ostatnio jeżdżę swoim samochodem, to strasznie się rozbisurmaniłam w tym zakresie. W obie strony mam wypełniony prawie cały bagażnik.
28 października 2018 17:44 / 1 osobie podoba się ten post
Ja zaczynam. Moja pierwsza praca za granicą. Stresuję się jak nie wiem. Żeby się nie denerwować chyba cały internet przewertowałam odnośnie walizek.
W końcu kupiłam Paso w sklepie https://bagazowo.pl nie wydałam milionów, a widać, że porządne tworzywo ten poliwęglan! Żeby mi było raźniej wzięłam taką bardzo kolorową na poprawę humoru - przynajmniej nikt jej przez przypadek nie zabierze!
 
28 października 2018 18:37 / 1 osobie podoba się ten post
Ja swoją walizkę kupiłam na allegro za 99 zł chyba 100 l albo 130 nie wiem dokładnie duża głęboką już rok czasu służy trochę porysowana ale trzyma się dzielnie . Teraz wiozłam buty i kurtkę a w drogę miałam gruby sweter to wzięłam torbę podróżna też nie duża .