Wolę pracę legalną!

22 października 2015 10:37 / 2 osobom podoba się ten post
Może ktos ma inne zdanie ale najbezpieczniej czuję się Ja wiedząc,że ktoś nade mną czuwa i trzyma rękę na pulsie.Tylko i wyłącznie zatrudnienie poprzez Firmę,oczywiście polską.Pracuję już parę lat i jestem zadowolona czego wszystkim opiekunkom/om/ życzę.Pozdrawiam serdecznie.
22 października 2015 10:40 / 11 osobom podoba się ten post
Nade mną też czuwa,mój anioł stróż
Przynajmniej taką mam nadzieję
Firma to czuwa nad swoimi przychodami ;-)
22 października 2015 10:41 / 8 osobom podoba się ten post
Raczej nad swoim przychodem.

Ja czuwam sama nad sobą gorzej jak musze sie "opierniczyć" albo naskarżyc na pdp. Reszta jakos leci
22 października 2015 10:44 / 1 osobie podoba się ten post
Wyjątkowo zgodne jesteśmy Mleczko.
Świat staje na głowie
22 października 2015 10:45
Marta

Nade mną też czuwa,mój anioł stróż
Przynajmniej taką mam nadzieję
Firma to czuwa nad swoimi przychodami ;-)

 
22 października 2015 11:04 / 1 osobie podoba się ten post
z tym czuwaniem to różnie bywa :)
ale ja też wolę jeździć przez firmy na legalu, niż na czarno.
22 października 2015 11:06
No nie da się inaczej każdy cos z tego musi mieć .Może niejednokrotnie przychody a raczej dochody po odliczeniu kosztów są wysokie dla Firmy ale wreszcie też coż mają na swojej głowie.Chcąc aby wszystko było zgodne z literą prawa muszą naprawdę trzymać się przepisów,które zmieniają się z dnia na dzień.
22 października 2015 11:11 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

z tym czuwaniem to różnie bywa :)
ale ja też wolę jeździć przez firmy na legalu, niż na czarno.

Wachlarz w zatrudnieniu  =   wachlarz w wynagrodzeniu. Czarny tez kolor twarzowy ,mnie pasuje zwłaszcza aksamitka na szyji perłą ozdobiona
22 października 2015 11:11 / 9 osobom podoba się ten post
Nie spotkałam jeszcze firmy, w której wszystko byłoby zgodne z literą prawa.
22 października 2015 11:13 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

z tym czuwaniem to różnie bywa :)
ale ja też wolę jeździć przez firmy na legalu, niż na czarno.

Chyba wygodnictwo,bo mam święty spokój,nikt mi nie przeszkadza pracować.A czy bym zarabiała więcej ,i miała ZUS opłacony.?Nie wiem jak by to było.
22 października 2015 11:22 / 1 osobie podoba się ten post
camry

No nie da się inaczej każdy cos z tego musi mieć .Może niejednokrotnie przychody a raczej dochody po odliczeniu kosztów są wysokie dla Firmy ale wreszcie też coż mają na swojej głowie.Chcąc aby wszystko było zgodne z literą prawa muszą naprawdę trzymać się przepisów,które zmieniają się z dnia na dzień.

No my na swojej głowie mamy tylko pdp 24h na dobę.To faktycznie niewiele  jaka litera prawa,żarty
22 października 2015 11:22 / 7 osobom podoba się ten post
camry

No nie da się inaczej każdy cos z tego musi mieć .Może niejednokrotnie przychody a raczej dochody po odliczeniu kosztów są wysokie dla Firmy ale wreszcie też coż mają na swojej głowie.Chcąc aby wszystko było zgodne z literą prawa muszą naprawdę trzymać się przepisów,które zmieniają się z dnia na dzień.

Zgodne z literą prawa ,powiadasz?Udał Ci się dowcip roku:):):):):)Podobnie jak Wichurka nie słyszałam jeszcze o agencji ,która traktuje pracownika zgodnie z literą prawa w 100%......Jak coś jest ok z jednej strony, to nie jest z innej.Większa część agencji raczej skupia się na tym jak zgodnie z literą prawa tak ominąć przepisy,żeby to było korzystne dla nich. Pracownik-opiekunka jest w tej całej machinie najmniej ważny...Tzn.ważne jest ,żeby nie marudził,nie dociekał,nic nie chciał-taki pracownik to pracownik idealny,ale agencji idealnej to nie ma:):):)Jedyny wyjątek to pracownik zatrudniony we własnej firmie:):):):)
22 października 2015 11:23 / 3 osobom podoba się ten post
Ja już mam za sobą działanie na własną rękę. Może to od charakteru zależy i innych naszych cech, ale obecnie wolę zdecydowanie bardziej jeździć przez firmę. Koszty - owszem, ale ile mniej na mojej głowie.
22 października 2015 11:45 / 1 osobie podoba się ten post
Daria01

Ja już mam za sobą działanie na własną rękę. Może to od charakteru zależy i innych naszych cech, ale obecnie wolę zdecydowanie bardziej jeździć przez firmę. Koszty - owszem, ale ile mniej na mojej głowie.

Dbam sama o własne interesy, mieć samozatrudnienie to nie koniecznie "na czarno" a wybór jest tak duzy,że można coś sobie pod pasować.Nie jestem przyzwyczajona do dzielenia sie moim "urobkiem" . I głowę mam spokojną no chyba tylko to, że ruszać nia muszę jak załatwiam nowe miejsce pracy.

Nie miałam jakichś doświadczeń zniechecających do pracy w takiej formie. Alee kiedys miałam przypadek,że firma zapomniała gdzie pracuje i od kiedy. Zyłam w stanie niewazkości i gdybym sie nie przypomniala pewnie pieszo do domu bym musiała iść.
22 października 2015 11:50 / 4 osobom podoba się ten post
mleczko1

Dbam sama o własne interesy, mieć samozatrudnienie to nie koniecznie "na czarno" a wybór jest tak duzy,że można coś sobie pod pasować.Nie jestem przyzwyczajona do dzielenia sie moim "urobkiem" . I głowę mam spokojną no chyba tylko to, że ruszać nia muszę jak załatwiam nowe miejsce pracy.

Nie miałam jakichś doświadczeń zniechecających do pracy w takiej formie. Alee kiedys miałam przypadek,że firma zapomniała gdzie pracuje i od kiedy. Zyłam w stanie niewazkości i gdybym sie nie przypomniala pewnie pieszo do domu bym musiała iść.:lol2:

Mleczko ja to rozumiem. Nie uważam że praca samodzielna to praca tylko na czarno. Ja też pracowałam legalnie. Mnie nie chodzi o to co jest lepsze, ale o to co dla kogo jest lepsze. Też wiem, że firmy potrafią przyciąć w kulki z opiekunką i mogą być problemy. Moje nastawienie w tej chwili jest takie, że nie mam głowy do tego żeby wszystko robić samodzielnie.