Wolę pracę legalną!

03 stycznia 2016 19:20 / 3 osobom podoba się ten post
kartofelek

Dziekuje.Od paru miesiecy dopiero jezdze do opieki a ciekawe oferty ma jedna agencja ale wlasnie nie ma jej w KRAZ.Moze wy moglibyscie polecic agencje godne zaufania?Czy sa jakies (oprocz jednej popularnej ale nie cieszacej sie dobrymi opiniami),ktore zatrudniaja na warunkach niemieckich?

Jest na forum dział OPINIE O FIRMACH-poczytaj tam,może znajdziesz tam agencję,o której piszesz lub inną ,która Ci podpasuje:)Każda ma swoje za i przeciw bo idealnej to nie ma,ale są takie z którymi współpraca układa się całkiem przyzwoicie:)Poza tym nikt Ci wprost konkretnej nie poleci,bo to co np.mi odpowiada Tobie może nie pasować-każdy ma inne kryterium oceny agencji:)Dla mnie od skąłdek i rodzaju umowy wazniejsza jest wypłacalność,dla innej zarobki,dla jeszcze innej właśnie składki.Dlatego polecam poczytać te opinie,zwracając uwagę na ilość psotów piszącego-bo jak czytam o fantastycznej agencji opisywanej przez kogoś,kto tylko po to sie tu zarejestrował ,żeby laurke wystawic to taka "opinia" jest kompletnie bez wartości-wiadomo:)
03 stycznia 2016 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jest na forum dział OPINIE O FIRMACH-poczytaj tam,może znajdziesz tam agencję,o której piszesz lub inną ,która Ci podpasuje:)Każda ma swoje za i przeciw bo idealnej to nie ma,ale są takie z którymi współpraca układa się całkiem przyzwoicie:)Poza tym nikt Ci wprost konkretnej nie poleci,bo to co np.mi odpowiada Tobie może nie pasować-każdy ma inne kryterium oceny agencji:)Dla mnie od skąłdek i rodzaju umowy wazniejsza jest wypłacalność,dla innej zarobki,dla jeszcze innej właśnie składki.Dlatego polecam poczytać te opinie,zwracając uwagę na ilość psotów piszącego-bo jak czytam o fantastycznej agencji opisywanej przez kogoś,kto tylko po to sie tu zarejestrował ,żeby laurke wystawic to taka "opinia" jest kompletnie bez wartości-wiadomo:)

Ciekawe, ile to ja tych psotów też mam.
03 stycznia 2016 21:14 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Ciekawe, ile to ja tych psotów też mam.

853:)Lubisz psocić ,ale jeszcze się porządnie nie rozkręciłeś:)
22 marca 2016 15:04 / 1 osobie podoba się ten post
Drogie Panie,przepraszam z góry za naiwne pytanie, ale jestem nowa na forum, a ten temat jest raczej marrtwy :p
Czym się różni praca przez pośrednika od pracy przez agencję? Jedno i drugie pojawia się na forum i chyba pośrednik to nie jest przedstawiciel agencji. Oświecicie mnie? Bardzo chciałabym szukać legalnej i bezpiecznej pracy. I czy szukać ich po polskiej czy po niemieckiej stronie?Własnej firmy jednoosobowej oczywiście nie biorę pod uwagę...
 
 
10 lipca 2017 09:11
Ja bym się bała jechać na czarno ...Jakieś 25 lat temu byłam w Izraelu na czarno tylko wtedy opiekowałam się dziećmi. Miałam kilka stresowych akcji...
23 kwietnia 2018 09:33

Moim zdaniem równiez lepiej jest pracowac legalnie:
mamy ubezpieczenie
nie doczepi sie nas urząd skarbowy
Jeśli zdecydujemy sie na solidną agencje to jedziemy bez stresu. Sporo dobrych ofert pracy ma (usunięte).


O firmach piszemy w dziale opinie. O.

23 kwietnia 2018 12:56 / 1 osobie podoba się ten post
Raz spróbowałam na czarno i po przyjeździe okazało się, że babcię oddają do domu opieki. Pracowałam 3 dni i do domu. Dobrze, że mogłam zostać jeszcze 3 do przyjazdu busa, bo właściwie nic nie chroniło mnie przed wystawieniem na ulicę... Nic miłego.
24 kwietnia 2018 09:18
Dużo opiekunek pracuje na czarno. Osobiście poznałam 2 w Monachium.
Muszą ukrywać dochody przed komornikami, ja bym tak nie mogła.