Zakupy #3

10 listopada 2015 09:27 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko1

Basia ja kurtke pokazywałam, gdzie Ty kuchnie widzisz he he he , ale zrobiłam fotke :-) :-)

Ja tam i drugi plan ogarnęłam ;)
10 listopada 2015 09:34 / 4 osobom podoba się ten post
basiaim

Ja tam i drugi plan ogarnęłam ;)

drugi plan zawsze jest ciekawszy 
10 listopada 2015 09:34 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

drugi plan zawsze jest ciekawszy :-)

chyba rewers
10 listopada 2015 11:24 / 7 osobom podoba się ten post
ivetta

No jakoś nie ma chętnych do pisania w tym temacie ,to ja zacznę .
Dziś kupiłam sobie ,,cudny ''płaszcz koloru brązowego w T.K.-Max.Jest tam 60 %wełny ,20%kaszmiru i 20 % innych dodatków.Urzekł mnie i przymierzyłam,ale nie miałam tyle pieniędzy przy sobie ,więc po przyjeździe do domu powiedziałam PDP,a ona to jedź i kup.Dołożyłam kasę do portfela ,złapałam plecaczek i już mnie nie było.Płaszcz wisiał (jedna sztuka w sklepie )tam ,gdzie go odwiesiłam.Zabrałam z wieszakiem i do kasy.Otwieram plecak ,a tu nie ma portfela.Pierwsze strach ,ale wróciłam myślami i przypomniałam sobie ,że jak włożyłam pieniądze to go położyłam na łóżku.Poprosiłam przy kasie ,żeby mi go odłożyli,bo muszę do banku po kasę pójść.Znów na rowerze do domu .Portfel leżał gdzie go położyłam .Pdp zdziwiona ,ale dalej mi mówi jedź i kup ten płaszcz.Znów na rowerze do T.K.-Maxu.Już nawet nie stałam w kolejce do kasy tylko zapłaciłam i do domu.Zachwytom nie było końca,ale biorę pod uwagę ,że go mogę jeszcze oddać,ale po takich perypetiach ,to chyba nie .

Zdjątko poprosimy.

Ten cholerny TkMax to chyba powstał na moje pokuszenie. Staram się tam nie jeździć, bo remont przecież mam w bliskiej pespektywie, no ale jak juz się wybrałam, to nie było mowy, żeby wrócić z pustymi rękoma.
Oto moje zdobycze Kozaki wprawdzie kupione przez internet w Buffalo a nie w TkMax, ale komponują się idealnie uszczuplając znacznie mój portfel.
10 listopada 2015 17:48 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Zdjątko poprosimy.

Ten cholerny TkMax to chyba powstał na moje pokuszenie. Staram się tam nie jeździć, bo remont przecież mam w bliskiej pespektywie, no ale jak juz się wybrałam, to nie było mowy, żeby wrócić z pustymi rękoma.
Oto moje zdobycze :-) Kozaki wprawdzie kupione przez internet w Buffalo a nie w TkMax, ale komponują się idealnie :-) uszczuplając znacznie mój portfel.

wszystko
















-------------------EXTRA
13 listopada 2015 16:30 / 6 osobom podoba się ten post
Rieker -"upolowalam" wreszcie .
13 listopada 2015 16:37 / 2 osobom podoba się ten post
zosia_samosia

Rieker -"upolowalam" wreszcie .

Super>>>Też o nich myslalam...
13 listopada 2015 16:45 / 4 osobom podoba się ten post
To mnie też udało się Riekery kupić i 50% taniej.Wyprzedaż była z zeszłego roku.Nabyłam dwie pary.A w Tako też miałam kupony zniżkowe po 30% i 25% sztuk 4. Parę spodni nabyłam,sweterek i dla mojej Marysi sukieneczkę i bolerko.W końcu mała kobieta rośnie to kieckę musi mieć.
13 listopada 2015 16:52 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Zdjątko poprosimy.

Ten cholerny TkMax to chyba powstał na moje pokuszenie. Staram się tam nie jeździć, bo remont przecież mam w bliskiej pespektywie, no ale jak juz się wybrałam, to nie było mowy, żeby wrócić z pustymi rękoma.
Oto moje zdobycze :-) Kozaki wprawdzie kupione przez internet w Buffalo a nie w TkMax, ale komponują się idealnie :-) uszczuplając znacznie mój portfel.

Doda, ale kocica z Ciebie będzie w tych wdziankach:)
13 listopada 2015 17:42 / 3 osobom podoba się ten post
To i ja się wam pochwalę, robie kuchnię więc tym razem ........z drugiej ręki.......
wszysko po 3E


tez dla mamy, bardzo eleganckie i nie widac noszenia...


13 listopada 2015 18:45
anerik

To i ja się wam pochwalę, robie kuchnię więc tym razem ........z drugiej ręki.......
wszysko po 3E


tez dla mamy, bardzo eleganckie i nie widac noszenia...


dlaczego ja tego nie widzę ?
13 listopada 2015 18:49
Benita

dlaczego ja tego nie widzę ?

Ja tez nic nie widzę 
13 listopada 2015 18:51
Benita

dlaczego ja tego nie widzę ?

Benitko, nie mam pojęcia ja widzę u mnie i u ciebie.....też.
13 listopada 2015 18:54 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Ja tez nic nie widzę :-)

jeszcze raz.



13 listopada 2015 18:55
anerik

jeszcze raz.



Pierwsze zdjecie - kurteczke widzę - dwóch następnych zdjęć nie