Zakupy #3

13 listopada 2015 18:58
Benita

Pierwsze zdjecie - kurteczke widzę - dwóch następnych zdjęć nie

2 kurtka
13 listopada 2015 18:59 / 1 osobie podoba się ten post
kurtka dla mamy

13 listopada 2015 19:00
anerik

kurtka dla mamy

Dwa ostatnie posty - nic nie widać. Ciekawe dlaczego? Może nie mam tego programu, w którym Ty nadajesz? Nie czaje.
13 listopada 2015 19:03 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Dwa ostatnie posty - nic nie widać. Ciekawe dlaczego? Może nie mam tego programu, w którym Ty nadajesz? Nie czaje.

Ale to wszystko z tego samego ode mnie idzie......może Moderator mi coś podpowie...
13 listopada 2015 19:05 / 5 osobom podoba się ten post
To ja się moimi nowymi glanami pochwalę, są super wygodne, trochę cięzkie, jak to glany, ale mięśnie nóg się ćwiczą, no i co dla mnie ważne- nieprzemakalne :)
13 listopada 2015 19:07
anerik

kurtka dla mamy

Super jak dla mamy
13 listopada 2015 19:08
zosia_samosia

Rieker -"upolowalam" wreszcie .

A, ile to cudo stoi......jak można wiedieć.?
13 listopada 2015 19:14 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Super :-) jak dla mamy :-):-)

Więc, Ty ją widzisz????
Dodam, że ma piękny zielono brązowy kolor, jest leciutka i bardzo elegancka......jak ją zobaczyłam, rozmiar 40 to nawet się nie zastanawiałam.
13 listopada 2015 19:52 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Pierwsze zdjecie - kurteczke widzę - dwóch następnych zdjęć nie

Też widzę tylko kurtkę. 
13 listopada 2015 20:24 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

A, ile to cudo stoi......jak można wiedieć.?

59.95€
13 listopada 2015 21:04 / 1 osobie podoba się ten post
zosia_samosia

59.95€ :-)

A to dobra cena....dawałam więcej...super.
Zdrowo znoś.....
14 listopada 2015 21:16 / 3 osobom podoba się ten post
No więc tak....;) Babci sasiadka ma za chwilę urodziny. Poniewaz przyjaźnimy się od 5 lat, odkąd tu jestem, no to bywamy u siebie na urodzinowych kawkach. Oczywiście sa prezenty również, niezaleznie od prezentu od mojej babci dla ulubionej sąsiadki. Ponieważ brakło mi w tym roku inwencji twórczej, babci a raczej jej synowi również, bo to on jest odpowiedzialny za zakup prezentów wszelakich w imieniu swojej mamy, postanowiłam kupić prezent wspolny z babcią.
Odciążę w ten sposób mojego ulubionego szefa i sama załatwię swój problem. Otóż wymysliłam, że kupimy wspólnie z babcią flakonik perfum. Wspomniana sąsiadka kiedyś powiedziała, że bardzo jej się podobają moje perfumy, więc juz wiedziałam, że z prezentu będzie zadowolona. Opowiadam tą całą Geschichte , abyście dowiedziały się jak funkcjonuje Douglas w Niemczech.W Polsce nie dość ze ceny chore, to jeszcze takich cudów nie ma. Also, zamówiłam komplecik - flakonik perfum + żel pod prysznic w gustownym kartoniku. Dodatkowo byla opcja, ze prezent będzie elegancko zapakowany, dodatkowo będzie dołączona urodzinowa kartka z wydrukowanym imieniem jubilatki i zyczeniami, które sama podałam w sensie tekstu i podpisu. Do tego wszystkiego paczka będzie zawierała 2 próbki wybranych przeze mnie perfum plus gustowną bransoletkę. Oczywiscie oprócz prezentu własciwego wszystko inne w gratisie. Natychmiast pobiegłam więc na stronę polskiego Douglasa, czy u nas tez takie cuda są. No niestety nie ma, oprócz darmowych 2 próbek.
Mówcie co chcecie, ale jako handlowiec od 30 lat i jednocześnie konsument, takich cudów jak w Niemczech to ja nie widziałam. Idę sobie na targ po świeżą rybkę i pani mi kroi ten kawałek który chcę, oczywiscie z nowego kawałka i mimo iż inne małe kawałki są do nabycia takie same wagowo, ale mi się nie podobają. U nas to by człowieka obsobaczyli i nie mówicie , że nie. Pani od ryb z uśmiechem na ustach napoczyna nową tuszkę i ani okiem nie mrugnie.
Przykłady mogłabym mnozyć. U mnie w sklepie tez zawsze klient był ,,na rekach noszony" i jeszcze będzie :) Już wkrótce
14 listopada 2015 21:30
Mnie też się bardzo podoba obsługa w niemieckich Douglasach. Też kupowałam na prezent, ale stacjonarnie i nikt mi o możliwości dołączenia kartki nie powiedział - próbek też nie wybierałam:( No ale może takie cuda tylko przez internet. Ale i tak lubię chodzić do niemieckiego Douglasa. I masz rację - w niemieckich sklepach obsługa klienta jest dużo lepsza. Niby w Polsce też się to poprawia, ale sprzedawczynie przeważnie nie są takie miłe. Albo są znowu za miłe i za nachalne:)
14 listopada 2015 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Mnie też się bardzo podoba obsługa w niemieckich Douglasach. Też kupowałam na prezent, ale stacjonarnie i nikt mi o możliwości dołączenia kartki nie powiedział - próbek też nie wybierałam:( No ale może takie cuda tylko przez internet. Ale i tak lubię chodzić do niemieckiego Douglasa. I masz rację - w niemieckich sklepach obsługa klienta jest dużo lepsza. Niby w Polsce też się to poprawia, ale sprzedawczynie przeważnie nie są takie miłe. Albo są znowu za miłe i za nachalne:)

O ile jakiś czas temu broniłam sie jak lwica przed używaniem karty bankomatowej, przed bankowością elektroniczną i kupowaniem przez internet, o tyle teraz kupuje przez internet wszystko co się da kupić Siedzę sobie w domeczku, wygodnie na kanapie, popijam drineczka ( bez pietruszki ;) ) wybieram i kupuje. Może to wynika z tego, że ja nie znosze Galerii Handlowych, tego łazenia po sklepach , oglądania, przymierzania, no nie znosze !!! Dostaję wówczas oczopląsu i  zazwyczaj kupuje to, co mi kompletnie jest nieprzydatne i w domu przestaje mi sie podobać. Internet daje niesamowite możliwości. Nie dośc , że do domu przywiozą z uśmiechem na ustach, to jeszcze przed zakupem mogę sobie obejrzeć wizualizację ( na przykład tapety ). Tak własnie kupiłam tapety dla mojej mamy i panele na podłogi w ramach prezentu gwiazdkowego i juz sa w domu u mamy i czekają na majstra
Tak też kupiłam telewizor i tak kupuję między innymi buty, ciuchy, perfumy i inne dobra. No Ameryka po prostu A ja sobie lajcik, drineczek, papierosek i dalej szukam co  by tu kupić fajnego
14 listopada 2015 22:24
Zakupów w galeriach też nie lubię, a już najbardziej przymierzania. Ale znowu wiem, że muszę tyle rzeczy przymierzyć, zanim uznam coś za dobre, że nawet nie próbuję z kupowaniem ciuchów przez internet.