Zakupy #3

16 listopada 2015 19:40
wichurra2

Tez bym sobie Sonicare kupiła, ale żal mi kasy, wiec zadowalam się manualną szczoteczką z DM :)

To nie dla mnie, dla syna, ma piękne zęby i dba o nie, prezent pod choinkę. Moje są jakie są, też dbam o nie, ale dobra szczoteczka manualna mi wystarczy.
16 listopada 2015 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
Aaa - a ja myślałam, że chodzi o szczoteczkę soniczną do twarzy - pomyliłam nazwy.
No ale do ząbków też bym sobie kupiła:) Nawet bardziej niż do twarzy.
16 listopada 2015 20:26 / 1 osobie podoba się ten post
Do twarzy też mam manualną z DM, już dawno zachwalałaś, więc też kupiłam i jestem zadowolona
17 listopada 2015 09:45 / 4 osobom podoba się ten post
Jak wam podoba sie taka sukienka ?
17 listopada 2015 09:55 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Jak wam podoba sie taka sukienka ?

Mi bardzo się podoba :)
17 listopada 2015 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
Mi się też bardzo podoba, bo maskuje " brzuszek":)
17 listopada 2015 20:12 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Jak wam podoba sie taka sukienka ?

Mnie się nie podoba - to znaczy na kimś może tak, ale sama bym jej nie kupiła, bo już widać, że materiał jest cienki, lejący i będzie się kleił do ciała, a tego nie lubię. 
17 listopada 2015 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Mnie się nie podoba - to znaczy na kimś może tak, ale sama bym jej nie kupiła, bo już widać, że materiał jest cienki, lejący i będzie się kleił do ciała, a tego nie lubię. 

Nie jest klejący. I nie jest cienki. Jeszcze nie kupilam ale się zastanawiam.
17 listopada 2015 20:25
mleczko1

Nie jest klejący. I nie jest cienki. Jeszcze nie kupilam ale się zastanawiam.

Na tym zdjęciu tak mi to wygląda. 
Ale jak dotykałaś na żywo to wiesz lepiej:)
17 listopada 2015 23:11
Modelka ma figurę niczego sobie ,a jak ta sukienka leży na Tobie ?Mi tez się też różne ubrania podobają na wieszaku ,ale nie na mnie .
17 listopada 2015 23:40 / 5 osobom podoba się ten post
wichurra2

Mnie się nie podoba - to znaczy na kimś może tak, ale sama bym jej nie kupiła, bo już widać, że materiał jest cienki, lejący i będzie się kleił do ciała, a tego nie lubię. 

No jeśli chodzi o sukienkę to chyba trzeba by zapytać jakiegoś faceta, a nie koleżannkę :)
No jeszcze nie słyszałem, żeby koleżance podobała się sukienka jej koleżanki :)
No bo jak by to było, żeby dwie koleżanki na balu były w takich samych sukienkach,
domyślam się, no masakra by była,
a bezstronnemu "koledze" , obie mogły by się podobać.
Dla mnie OK :) 
18 listopada 2015 06:33 / 2 osobom podoba się ten post
no trzeba wiedzieć przed zakupem co nam pasuje, jaki fason, krój.
Mnie osobiście podoba się masa ciuchów, ale co z tego, za wysoka nie jestem, za szczupła też nie, jak chcę coś kupić, niestety muszę mierzyć
kupić to nie sztuka , (tu odstaje, tam wisi.....hyhy)
18 listopada 2015 06:51 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Modelka ma figurę niczego sobie ,a jak ta sukienka leży na Tobie ?Mi tez się też różne ubrania podobają na wieszaku ,ale nie na mnie .

Też jak modelka
18 listopada 2015 07:28 / 5 osobom podoba się ten post
Wiekszosc moich sukienek ma wlasnie taki fason. Tak jak napisala Ann1967 doskonale tuszuja brzuszek A jesli chodzi o cienki i lejacy material... Te wlasnie najladniej sie ukladaja. A pod spod wystarczy zalozyc halke. Tak, ten staromodny wynalazek naszych prapraprababek... Skoro przez setki lat zdawaly egzamin to czemu teraz mialoby byc inaczej
18 listopada 2015 07:59 / 3 osobom podoba się ten post
moncherie

Wiekszosc moich sukienek ma wlasnie taki fason. Tak jak napisala Ann1967 doskonale tuszuja brzuszek:-) A jesli chodzi o cienki i lejacy material... Te wlasnie najladniej sie ukladaja. A pod spod wystarczy zalozyc halke. Tak, ten staromodny wynalazek naszych prapraprababek... Skoro przez setki lat zdawaly egzamin to czemu teraz mialoby byc inaczej:-)

Qutlet Berisha-Kuppenheim .Znasz to ?.Dzisiaj "juz" mialam dostawe .Jestem zadowolona z jakosci i ceny .Posciel i.....-dla niewtajemniczonych .Angebot ,Angebote und......