Dlaczego warto zarejestrować się w serwisie Opiekunki24?

19 października 2017 22:32 / 5 osobom podoba się ten post
Uważam, że to Forum powinno być miejscem, gdzie czasami się żali, czasami cieszy, czasami chwali a czasami wnerwia... a także miejscem poznania fajnych ludzi, różnych ludzi, myślących różnie, piszących po swojemu...bo praca w De to trudna praca i czasami ludziom jest potrzebny "taki azyl"...
19 października 2017 23:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dlaczego warto....? Trudne pytanie w obecnej forumowej rzeczywistości.....ja zarejestrowałam się w czasie, kiedy było branżowo i merytorycznie, oraz jajowo i kosmicznie (rymu nie mogłam znaleźć, no to wyszło jak wyszło )
20 października 2017 09:18 / 4 osobom podoba się ten post
Henryk

Witamy na forum Henryku! Ale tutaj nie jest miejsce do wklejania ogłoszeń. Moderator

Tak tylko sobie zacytowałam....
20 października 2017 10:12 / 5 osobom podoba się ten post
Marta2

Tak tylko sobie zacytowałam....

26 lipca 2021 17:37
Ja się zapisałam bo lubię poczytać czasem o coś zapytam.Ludzie teraz fajni bo tu różnie bywało .Kto tu jest długo to napewno wie jak było. 
29 lipca 2021 08:37 / 3 osobom podoba się ten post
Tytuł topiku trochę przerysowany jak z tą szczęsliwą opiekunką. Zadowolona to znacznie lepsze i bardziej adekwatne określenie( użyła go Evvex i się pytam gdzie ona? ), mogłaby zajrzeć. 
Co do uzytkowników, to wskazana jest różnorodność i chociaż mały wysiłek w kierunku tolerancji zalet i wad każdego z nas. Mały przykład- buńczuczne opowieści o etosie misjonarza/misjonarki ,rycerza , sugerowanie obłudy innym i zgrywanie uciśnionych,  a potem robienie ustawek cichcem po kątach