Dlaczego warto zarejestrować się w serwisie Opiekunki24?

14 października 2014 19:33 / 5 osobom podoba się ten post
Warto, ponieważ można się wspierać na wyjeżdzie,dzięki czemu łatwiej turnus przeżyć, mając świadomość że teraz w tej samej chwili ileś pokrewnych dusz też boryka się z problemami dnia opiekunki:)
14 października 2014 19:48 / 4 osobom podoba się ten post
Zofija

Dlaczego wysokie, według mnie to jest trafne określenie i dotyczy wszystkich ludzi. Wszyscy mamy takie samo pochodzenie - jesteśmy dziećmi Boga (czy w niego wierzymy, czy nie).

Wampiry też?
14 października 2014 19:58 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A był ktoś na forum o nicku " Bosk " ? , czy mi się coś potegowało we łbie ? -:)))))

Z Boskich to znam tylko Natalię i Ludwika ,no i ich dziaciaki :))
14 października 2014 19:58 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Wampiry też?

Amelka ,nieśmiało tylko wspomnę,że w średniowieczu podejrzanym o wampiryzm obcinano głowę,w serce wbijano osikowy kołek a w usta i inne otwory na ciele wkładano czosnek......,mamy niby 21 wiek,ale wiesz.....zmień avatar:) hi hi hi
14 października 2014 20:15 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Amelka ,nieśmiało tylko wspomnę,że w średniowieczu podejrzanym o wampiryzm obcinano głowę,w serce wbijano osikowy kołek a w usta i inne otwory na ciele wkładano czosnek......,mamy niby 21 wiek,ale wiesz.....zmień avatar:) hi hi hi

A ja słyszałam, że to samo robili z fokami.hi, hi, hi.
14 października 2014 20:16
I z małpami też tak postepowali.
14 października 2014 20:40 / 3 osobom podoba się ten post
Znaczy wampiry teraz jakies takie malpowate)-
 
 
 
 
14 października 2014 20:51 / 2 osobom podoba się ten post
sardoniczna

A ja się cieszę, że przed pierwszym wyjazdem nie znałam tego portalu. Czytałam tutaj zbyt wiele drastycznych opowieści na temat PDP ich rodzin i warunków panujących na stelli, jechałabym sparaliżowana strachem, a tak w sumie jechałam w nieświadomości. A dlaczego warto? Bo zawsze można poczytać coś ciekawego.

Bardzo dużo naczytałam się forum przed pierwszym wyjazdem i nasłuchałam opowieści opiekunki( dalekiej kuzynki) z 8- letnim stażem . U niej to były same "horrory", ale może dlatego, że prosiłam ją o jakąś pomoc w "zaczepieniu się". Cały czas byłam jednak zdania, że jakby nie było, to wszystkie temu w taki, czy inny sposób podołaly. Ja tym bardziej nie uważałam siebie za gorszą. Teraz już ponad dwa latka zaliczone. Nastawiona byłam na hardkor, ale nic z tych rzeczy. Jedynie o agencjach, firmach pośredniczacych miałam jakieś lepsze wyobrażenia, a teraz wraz z doświadczeniem, to... szkoda gadać. 
14 października 2014 20:57 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Amelka ,nieśmiało tylko wspomnę,że w średniowieczu podejrzanym o wampiryzm obcinano głowę,w serce wbijano osikowy kołek a w usta i inne otwory na ciele wkładano czosnek......,mamy niby 21 wiek,ale wiesz.....zmień avatar:) hi hi hi

Nie zmieniaj!!!!
Piekna,tajemnicza i walczy ze ''złymi mocami''
14 października 2014 23:01 / 2 osobom podoba się ten post
Ivanilia- karierowiczka, fajne:)
15 października 2014 06:41 / 2 osobom podoba się ten post
Tak po cichutku , może jeszcze śpi to nie przeczyta !.... E , Andi , a może nasza Ivanilka " przesmrodna " jest ? no , popatrz tylko : Berlinka bacia - be , szwajcarska do nie tych konkretnych krzaczków zagadywała , teraz ta podjada podkradzione przez Ivanilkę winogrona a sama se mogłaby na szaber chodzić !... Cosik tu mi nie pasuje ?.... wiem , że Ty " Jej " nie powtórzysz co tu na Nią nagadałam , bo wiesz , że Ją kocham jak nie wiem co , ale tak se myślę....... A niech no który małpiszon Jej powtórzy , że tu trochę poplotkowałam to .....ubiję , ubiję gadzinę !!!!-:))))))))))
15 października 2014 09:27 / 1 osobie podoba się ten post
Ok, gdyby nie to forum, to pewnie dalej siedziałabym w pierwszej firmie za te małe € na rękę... Bo Angelka przecież pomroczność jasną posiadała i myślała, że tylko jedna firma na rynku jest-nooooo tak... Warto zarejestrować się na portalu, ponieważ dzieki niemu otwierają się nowe "drzwiczki" w świadomości, nabywa się nkwych znajomości, nowych wiadomości... Większość ludzi sympatyczna, wsparcie jest zawsze, zbiorowe zakopywanie "dołów" i wiele, wieeeeele innych;)
15 października 2014 10:20 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tak po cichutku , może jeszcze śpi to nie przeczyta !.... E , Andi , a może nasza Ivanilka " przesmrodna " jest ? no , popatrz tylko : Berlinka bacia - be , szwajcarska do nie tych konkretnych krzaczków zagadywała , teraz ta podjada podkradzione przez Ivanilkę winogrona a sama se mogłaby na szaber chodzić !... Cosik tu mi nie pasuje ?.... wiem , że Ty " Jej " nie powtórzysz co tu na Nią nagadałam , bo wiesz , że Ją kocham jak nie wiem co , ale tak se myślę....... A niech no który małpiszon Jej powtórzy , że tu trochę poplotkowałam to .....ubiję , ubiję gadzinę !!!!-:))))))))))

Ja tam nie powiem,ale siem z Ivanilką zgodzę,że jak chce se babcia kradzionych pojeść,to niech se sama na szaber idzie:)) Mowy nie ma co bym dla babciów kradła,w obowiązkach tego nie mam;))))
15 października 2014 10:31 / 3 osobom podoba się ten post
U nas się mówi "na harendę" :)
15 października 2014 10:56 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra

U nas się mówi "na harendę" :)

Ja chodze na "pachty" kuj- pom