Dlaczego warto zarejestrować się w serwisie Opiekunki24?

15 października 2014 12:34 / 3 osobom podoba się ten post
To montujemy gang Olsena:)
15 października 2014 13:19 / 2 osobom podoba się ten post
Noooo właśnie,bo jakby co,to się można zorganizować;)))
15 października 2014 13:30 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

To montujemy gang Olsena:)

O to to:):):)
 
T  -ina
O -lsen
G -ang
:):):):):):):
15 października 2014 16:23 / 1 osobie podoba się ten post
Warto się zarejestrować na forum, bo gdyby nie to forum, to podczas mojego pierwszego wyjazdu do DE, bym ocipiała z rozpaczy ...:))
15 października 2014 19:52
ewa14

Warto się zarejestrować na forum, bo gdyby nie to forum, to podczas mojego pierwszego wyjazdu do DE, bym ocipiała z rozpaczy ...:))

Pierwszy wyjazd -to ciekawosc.Poznajesz wszystko,nie wiesz jeszcze,co jest dobre,a co zle,musisz wejsc w to wszystko.Nastepne wyjazdy-to rozpacz.Ogarnia cie wowczas samotnosc,wieksza tesknota,roznie zaczynasz myslec o tym wszystkim.Dopiero mozna ocipiec.Masz wszystko ulozone,okreslone godziny na okreslone zajecia i wiecej czasu dla siebie-przynajmniej jest tak u mnie.Co z nim zrobic? Warto zarejestrowac sie na forum.Ja to zrobilam.Czas i dni ,a nawet i noce mijaja szybciej,mozna zawrzec nowe znajomosci,popisac o zlych i dobrych stronach zycia,a nawet usmiac sie do lez.Ja czynilam to wielokrotnie.Oprocz kontaktu z najblizszymi ,mamy kontakt z rodakami itd...Dobra rzecz.
15 października 2014 20:07 / 4 osobom podoba się ten post
Dla mnie pierwszy wyjazd, to był totalny szok.....nic z ciekawości w nim nie było, nawet nie pamiętałam długiej podróży. To była masakra. Gdyby wtedy nie było tego forum, pewnie uciekłabym ze szteli i tylko kurz by po mnie pozostał. Ale dzięki dziewczynom i chłopakom ....dałam radę. Kolejne wyjazdy już nie były mi straszne. A tęsknota jest zawsze wielka.:))))))))))
Dla Was dziewczyny i chłopcy z Opiekunkowa przesyłam WIELKIE BUZIOLE :))))))))
15 października 2014 21:28 / 4 osobom podoba się ten post
Nasze forum,jak kozetka u psychoterapeuty,i do tego darmowe.Człowiek się pożali,dostanie iles tam recept na szcęście i zawsze sobie coś odpowiedniego wybierze-))))
19 października 2017 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
wiewiorka

Nasze forum,jak kozetka u psychoterapeuty,i do tego darmowe.Człowiek się pożali,dostanie iles tam recept na szcęście i zawsze sobie coś odpowiedniego wybierze-))))

Dobrze to ujęłaś :D :D Dla mnie jest tu dużo informacji o chorobach. Można poczytać o tym z praktycznego punktu widzenia.
19 października 2017 21:49 / 8 osobom podoba się ten post
Darko

Dobrze to ujęłaś :D :D Dla mnie jest tu dużo informacji o chorobach. Można poczytać o tym z praktycznego punktu widzenia.

Ale ona ( Wiewiórka) ci nie odpisze.To prawie 4 lata temu było.
A może ty roku nie widzisz?Trzy lata temu .Dokładnie 15 pażdziernika .
19 października 2017 21:53 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Ale ona ( Wiewiórka) ci nie odpisze.To prawie 4 lata temu było.
A może ty roku nie widzisz?Trzy lata temu .Dokładnie 15 pażdziernika .:modlitwa:

 
 
19 października 2017 22:06 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Ale ona ( Wiewiórka) ci nie odpisze.To prawie 4 lata temu było.
A może ty roku nie widzisz?Trzy lata temu .Dokładnie 15 pażdziernika .:modlitwa:

Zapominam o dacie :[ Sorka.
19 października 2017 22:10 / 6 osobom podoba się ten post
teresadd

Ale ona ( Wiewiórka) ci nie odpisze.To prawie 4 lata temu było.
A może ty roku nie widzisz?Trzy lata temu .Dokładnie 15 pażdziernika .:modlitwa:

19 października 2017 22:12 / 4 osobom podoba się ten post
Darko

Zapominam o dacie :[ Sorka.

Pytaj , co chcesz wiedzieć ? Ja Ci wszystko powiem  
19 października 2017 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Pytaj , co chcesz wiedzieć ? Ja Ci wszystko powiem :super1: 

Będę o tym pamiętał :D Dziękuję.
19 października 2017 22:26 / 5 osobom podoba się ten post
Takie mam pytanie, o jakich to chorobach można tutaj poczytać? Bo oprócz otępienia starczego, demencji i pokrewnych, inkontynencji, to ja tutaj nic nie dostrzegłam z informacji o chorobach. Nie wspomnę o tym, że nie widzę również wyczerpujących informacji na temat chorób wszelakich. To jakaś propaganda czy o co chodzi? Wykopywanie wątków, kompletnie nie związanych z opieką nad osobą starszą , to też ma być w ramach dokształcania się o chorobach? Kabaret, jak słowo daję