Bonn

14 kwietnia 2015 22:36
wiola1233

Atrakcje i owszem od ostatniego miesiąca ich mi nie brakuje,wiem że to nie śmieszne i może to chamskie z mojej strony ale uśmiałam się dzisiaj do łez,jedna osoba rządziła całą rodziną a oni nie mogli sobie z nią poradzić do dzisiaj hehe :)

dokładnie tak jak piszesz, indianka trzymała wszystko w garści, ktos kto nie widział, nie uwierzy.......
14 kwietnia 2015 22:39
ANULA62

taaaaak, teraz podejrzenia mają? ja zgłaszałam, co ona wyprawia, to usłyszałam, że dziadek ją lubi, dlatego tu jest, nic dodac nic ująć

Dziadek ją lubi?On w niej zakochany,Marby mąż umarł 19 marca wieczorem a ona rano przyszła i do niego mówi:ty sam ja już też sama więc teraz możesz się ze mną ożenić i nie tylko ja to słyszałam stałam ze sprzątaczką,szczęki nam opadły i bez słowa wyszłyśmy no a dziadek przeszczęśliwy ;)
14 kwietnia 2015 22:42 / 2 osobom podoba się ten post
Ja chyba książkę napiszę o tym :)
14 kwietnia 2015 22:46
wiola1233

Dziadek ją lubi?On w niej zakochany,Marby mąż umarł 19 marca wieczorem a ona rano przyszła i do niego mówi:ty sam ja już też sama więc teraz możesz się ze mną ożenić i nie tylko ja to słyszałam stałam ze sprzątaczką,szczęki nam opadły i bez słowa wyszłyśmy no a dziadek przeszczęśliwy ;)

ale to żadna tajemica, wiem o tym, ale ta .......Marba nie pomyslała, ze dziadek rodzine ma, wpływową rodzinę, wysokie stanowiska zajmującą, szkoda dzieci Marby bo one ucierpią
14 kwietnia 2015 23:08
O to samo pytałam ale mnie wywaliło:(
14 kwietnia 2015 23:11 / 2 osobom podoba się ten post
nie, nie  absolutnie nie, ja azapomnialam, ze taka dziewczyna byla na forum, sorki,to całkiem kto inny, Marba o ktorej piszemy to Peruwianka, z którą mialysmy wątpliwą przyjemność pracować
14 kwietnia 2015 23:18 / 1 osobie podoba się ten post
nie, nie to nie nasza Marba
15 kwietnia 2015 07:28 / 1 osobie podoba się ten post
wiola1233

Ja chyba książkę napiszę o tym :)

Tak masz racje napisz książke.Nie wstyd Ci na forum obgadywać inna osobę?Przenieś się na PUDELKA albo ma PLOTEK.Czy to znaczy,ze jesli ktoś nie jest z forum to mozna na niego kubeł nieczystości wylac.Wstd,wstyd - opiekunki,kobiety o gołębim sercu służące pomocą i wsparciem.Aaaaa nie doczytałam,że to Peruwianka - siekiera ja można pogonić albo kazać przez ognisko skakac:(((((((((((((
 
Cieszę sie,że mój net muli:) Miłego dnia i nowego pomysłu na wieczór:((((((((((((((((((((((((
15 kwietnia 2015 11:44 / 1 osobie podoba się ten post
Sory faktycznie się trochę zapomniałam to nie miejsce na ten temat.Mleczko1,nie nie wstyd mi że akurat tą osobę obgaduję,wykończyła nerwowo nie jedną opiekunkę z Polski.
15 kwietnia 2015 11:51
wiola1233

Sory faktycznie się trochę zapomniałam to nie miejsce na ten temat.Mleczko1,nie nie wstyd mi że akurat tą osobę obgaduję,wykończyła nerwowo nie jedną opiekunkę z Polski.

...wlasnie to chcialam napisac, uprzedzilaś mnie, w duzej mierze dzieki niej praca tam była piekielkiem.........koniec tematu. Dzieki Andrea.
15 kwietnia 2015 11:54 / 1 osobie podoba się ten post
Dzięki Andrea za wsparcie,pozdrawiam :)
15 kwietnia 2015 14:23
Andrea szukałam poskarżyjek ale są zablokowane przez moderatora :( Może jakaś propozycja??? :)
22 listopada 2015 10:22
Jest ktos w Bonn???Odezwijcie sie!!
22 listopada 2015 13:13
asieczu123

Jest ktos w Bonn???Odezwijcie sie!!

Witaj, ja jestem niedaleko centrum.
22 listopada 2015 13:16
Witaj ,ja tez!Spotkajmy sie:)))