Bonn

03 września 2016 21:21
I ja ciągle w Bonn.Pozdrawiam.
03 września 2016 22:24
no to widzę ,że jest z kim kawę wypić ha ha
04 września 2016 08:16
gdzies w poblizu mnie jestescie??
04 września 2016 10:11
mzap88

w Bonn jest masa Polek, ale część z nich chowa się i nosa nie wystawia z chaty pdp.

chyba masz racje ,dużo pracuje na czarno wiem to od pewnej opiekunki,no cóż  każdy robi jak mu najlepiej.(sytuacje rodzinne i fnasowe niektóre polki zmuszają do tego)
04 września 2016 10:13
powoli też kończe tutaj "kariere"byłem dwa lata ,bez zmienika.Na widoku Wiedeń.
04 września 2016 20:12
magdalena_k

gdzies w poblizu mnie jestescie??

a Ty gdzies blisko centrum moze?
04 września 2016 21:50
anula2

a Ty gdzies blisko centrum moze?

wiesz co jestem tu od czwartku i w sumie nawet szczerze powiedziawszy  nie bardzo wiem czy blisko czy nie :) Alexander Koenig str jestem jak znasz sie troszke lepiej  to moze wiesz lub zajrzysz w mapy jak daleko mamy  do siebie jestem tu na zastepstwo tylko na 4 tyg.....alle moze uda sie wrocic:)
04 września 2016 22:10 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

wiesz co jestem tu od czwartku i w sumie nawet szczerze powiedziawszy  nie bardzo wiem czy blisko czy nie :) Alexander Koenig str jestem jak znasz sie troszke lepiej  to moze wiesz lub zajrzysz w mapy jak daleko mamy  do siebie jestem tu na zastepstwo tylko na 4 tyg.....alle moze uda sie wrocic:)

Masz ok.30 tu minut na piechotke do centrum, spotkanie jest mozliwe, zalezy kiedy masz wolne
05 września 2016 08:07 / 1 osobie podoba się ten post
anula2

Masz ok.30 tu minut na piechotke do centrum, spotkanie jest mozliwe, zalezy kiedy masz wolne

pod warunkiem ze sie nigdzie nie zgubie :) mam codziennie w godzinach popoludniowych od 13-15.30 nie bylam jeszcze miescie  zakupow tu nie robie....
05 września 2016 20:35 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

pod warunkiem ze sie nigdzie nie zgubie :) mam codziennie w godzinach popoludniowych od 13-15.30 nie bylam jeszcze miescie  zakupow tu nie robie....

Jesli sie zdecydujesz daj znac, mam wolne środowe popoludnia, moglybysmy sie spotkac przy palacu na Poppelsdorf.
05 września 2016 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
anula2

Jesli sie zdecydujesz daj znac, mam wolne środowe popoludnia, moglybysmy sie spotkac przy palacu na Poppelsdorf.

Fajnie tak, spotkać się na w środowe popołudnie , na placu Poppelsdorf 
06 września 2016 20:15
margaritka59

Fajnie tak, spotkać się na w środowe popołudnie , na placu Poppelsdorf :modlmy sie:

Zapraszam Margaritka,ale Ty to raczej wolisz uliczke w Barcelonie
06 września 2016 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
anula2

Zapraszam Margaritka:-),ale Ty to raczej wolisz uliczke w Barcelonie:-)

Nie wolę. Dzięki za zaproszenie Środowe popołudnie jednak  trochę koliduje z moimi planami. 
07 września 2016 11:26 / 1 osobie podoba się ten post
anula2

Jesli sie zdecydujesz daj znac, mam wolne środowe popoludnia, moglybysmy sie spotkac przy palacu na Poppelsdorf.

dzisiaj sie wybieram na przeszpiegi ale nie potrafie powiedziec o ktorej..... wiec moze na nastepny tydz uda nam sie spotkac:)
07 września 2016 11:26
margaritka59

Nie wolę:yo:. Dzięki za zaproszenie:-) Środowe popołudnie jednak  trochę koliduje z moimi planami. :-)

 moze jestes gdzies niedaleko alexander koenig str i pasowalby Ci inny dzien???