Podróż samolotem - pierwszy lot

18 czerwca 2016 13:10 / 3 osobom podoba się ten post
http://lotniskoszymany.com/planowanie-podrozy/rozklad-lotow/ Kto z Mazur ,mamy juz dostep do"swiata" ...haha. Dzien dobry.
18 czerwca 2016 22:09
zosia_samosia

http://lotniskoszymany.com/planowanie-podrozy/rozklad-lotow/ Kto z Mazur ,mamy juz dostep do"swiata" ...haha. Dzien dobry.

Super :) Będziemy latać:) do Monachium nawet jest.
18 czerwca 2016 22:50 / 1 osobie podoba się ten post
Gdzie te Szymany?  Już wiem.10 km od Szczytna.Olsztyn-Mazury tak się port zwie.
06 października 2016 08:03 / 2 osobom podoba się ten post
Czy ktoś lądował we Frankfurcie i dalej jechał pociągiem? Jest to największe lotnisko w Europie i "trochę" to ostudza moje zapały. Ze strony internetowej wynika,że kolej jest pod jednym dachem z portem.Natomiast jak to jest w realu? Przejeżdżałam obok lotniska i...toż to są hektary! A ja blondynka...prawie
06 października 2016 13:08
pytajka

Czy ktoś lądował we Frankfurcie i dalej jechał pociągiem? Jest to największe lotnisko w Europie i "trochę" to ostudza moje zapały. Ze strony internetowej wynika,że kolej jest pod jednym dachem z portem.Natomiast jak to jest w realu? Przejeżdżałam obok lotniska i...toż to są hektary! A ja blondynka...prawie:-)

Nie ma się czego bać i pamiętaj: Koniec języka za przewodnika wszyscy pomocni
06 października 2016 19:34
-do Maintz-jesli dobrze mi się kołacze,że przejeżdżam przez "to"busem.Potem przesiadka do kolejnego pociagu i po15 min na miejscu. Tylko nie wiem jak mi to finansowo wyjdzie
06 października 2016 20:03
Z Wrocka lata tylko Lufthansa-co za tym idzie nie ma polowania na bilety jak w "marianerze" czy tym "różowym". Jeśli "dobrze pójdzie" to zaryzykuję w grudniu-ciekawe czy w okresie świątecznym podniosą ceny jak wyżej wymienieni i Sindbad:fuckyou2:
06 października 2016 20:26
Bilety kupuję przez internet-do tej pory latałam tylko tanimi.Ciekawe czy na Luft... też tak mogę kupić? Jeśli jednak przed świętami  podnoszą ceny to niech się wypchają!