Nauka jazdy samochodem DE i PL

29 marca 2016 14:46 / 1 osobie podoba się ten post
A ode mnie Niemiec dzisiaj chciał zakupić "Kruszynkę" Mówił że miał taki samochód kiedyś.
05 sierpnia 2016 13:06 / 2 osobom podoba się ten post
Warto przeczytać i pooglądać : http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/polski-kierowca/news-ci-co-mieli-pierwszenstwo-czesto-leza-na-cmentarzach,nId,2244846
05 sierpnia 2016 17:51
Witajcie, mam pytanie????
Jeśli dziadek ma wyrobioną kartę dla inwalidy dla tego samochodu którym ja jeżdze i jeśli ja tym samochodem będę jechac po zakupy dla dziadka, ale bez niego to czy będę mogła zaparkować samochód w miejscu dla inwalidów......dziadek twierdzi, że tak, ami się wydaje że nie, może ktoś z was coś wie na ten temat?
05 sierpnia 2016 18:00 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Witajcie, mam pytanie????
Jeśli dziadek ma wyrobioną kartę dla inwalidy dla tego samochodu którym ja jeżdze i jeśli ja tym samochodem będę jechac po zakupy dla dziadka, ale bez niego to czy będę mogła zaparkować samochód w miejscu dla inwalidów......dziadek twierdzi, że tak, ami się wydaje że nie, może ktoś z was coś wie na ten temat?

Mnie kazali parkować na miejscu dla inwalidy, ale w razie kontroli miałam mówić, że moja Pdp jest u lekarza np, albo u przyjaciółki. Jak jechałam sama to wolałam nie stawać na tych miejsczach. Jadąc z mężem podopiecznej stawałam , ale na jego odpowiedzialność.