Wyłowione z sieci 3

02 stycznia 2016 18:44
Wyciągam na wierzch. Narzekamy, że za mało śniego za ciepło a tu taka niespodzianka jak zagrożenie 1 stopnia silnymi mrozami w Polsce:   http://www.fakt.pl/polska/pogoda-na-poczatek-stycznia-2016-mroz-w-calej-polsce,artykuly,601235.html
02 stycznia 2016 20:00 / 1 osobie podoba się ten post
Takie minusowe temperatury właściwie co roku przez krótki okres są, więc przynajmniej ja zdziwiona nie jestem.
02 stycznia 2016 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Takie minusowe temperatury właściwie co roku przez krótki okres są, więc przynajmniej ja zdziwiona nie jestem.

Oj, pewnie ,że są:) Pamietam, prawie 30 lat temu było minus 36:(, teraz jest minus 14 i też jest źle:( nie lubie zimna, brr
02 stycznia 2016 20:19
U nas co roku jest taki krótki okres, w którym temperatury do ok -20 dochodzą. Ostatnio najwięcej w Tatrach doświadczyłam, -26 w ciągu dnia. Ale jak się pod górę szło, to nawet za ciepło trochę się zrobiło:)
02 stycznia 2016 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

U nas co roku jest taki krótki okres, w którym temperatury do ok -20 dochodzą. Ostatnio najwięcej w Tatrach doświadczyłam, -26 w ciągu dnia. Ale jak się pod górę szło, to nawet za ciepło trochę się zrobiło:)

No, przy minu 26 może byc jeszcze ciepło:), ale wierz mi jak jest już minus 36, wszystko zamarza:), ja kiedyś dzieciom opowiadałam jak wtedy byłam ubrana( bo normalnie jeździłam do pracy, no z poślizgiem...),  oczy wielkie robiły:) Fakt, przebranie sie w "mundurek" zajmowało mi troche czasu:)
02 stycznia 2016 20:42 / 3 osobom podoba się ten post
Siedzę w domu i się obijam:)
Do pracy mi niespieszno - najwcześniej w połowie lutego się wybieram. 
Najbliższe plany to 6 stycznia wyjazd do Berlina na zakupy, w połowie stycznia wyjazd w góry, a pod koniec stycznia zabawa karnawałowa. 
02 stycznia 2016 20:50 / 5 osobom podoba się ten post
wichurra2

Siedzę w domu i się obijam:)
Do pracy mi niespieszno - najwcześniej w połowie lutego się wybieram. 
Najbliższe plany to 6 stycznia wyjazd do Berlina na zakupy, w połowie stycznia wyjazd w góry, a pod koniec stycznia zabawa karnawałowa. 

o i to mi sie podoba !!!! Malo sie zarabia zyje sie jak hrabia
Tak trzymaj 
25 stycznia 2016 21:44 / 2 osobom podoba się ten post
Na FB znalazłam ......se postoimy w ogonach a i z fajkami problem będzie:(Buuuuuuu



http://www.fronda.pl/a/wraca-kontrola-na-polsko-niemieckiej-granicy,64673.html
25 stycznia 2016 21:55
kasia63

Na FB znalazłam ......se postoimy w ogonach a i z fajkami problem będzie:(Buuuuuuu



http://www.fronda.pl/a/wraca-kontrola-na-polsko-niemieckiej-granicy,64673.html

W tamtym tyg ledwie wsiadłam do Sindbadka a tu za mną straż graniczna z pieskiem, wszystkim dokumenty przeglądali. Śmiać mi się chciało ze względu na kiełbasę.
25 stycznia 2016 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

W tamtym tyg ledwie wsiadłam do Sindbadka a tu za mną :-) straż graniczna z pieskiem, wszystkim dokumenty przeglądali. Śmiać mi się chciało ze względu na kiełbasę. :lol1:

Owe pieski olewaja cudowna won kielbaski. Tez mialam kontrole z psem, w walizkach kielbaski i rozne inne woniejace i nic. Na szczescie ! Tytoniu tez sie piesek nie czepil !
25 stycznia 2016 22:01 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Na FB znalazłam ......se postoimy w ogonach a i z fajkami problem będzie:(Buuuuuuu



http://www.fronda.pl/a/wraca-kontrola-na-polsko-niemieckiej-granicy,64673.html

Nie bawiąc sie w politykę - nam to utrudni życie. Umówisz się z Thomasem na 5 w Kassel - a przyjedziesz 3 godziny później - i oczami swiecić bedziesz nie za swoje przewiny.
25 stycznia 2016 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Nie bawiąc sie w politykę - nam to utrudni życie. Umówisz się z Thomasem na 5 w Kassel - a przyjedziesz 3 godziny później - i oczami swiecić bedziesz nie za swoje przewiny.

Ja nie ,to już chyba Ty,hi hi hi:)
25 stycznia 2016 22:24
kasia63

Ja nie ,to już chyba Ty,hi hi hi:)

Nigdy nie mów nigdy...
Zawsze jest jakieś "Kassel" i jakiś  "Thomas "