Wyłowione z sieci 3

06 lutego 2016 11:03
Lawenda

Nieeee, ten to mały pikuś.
Mieliśmy ( nadal mamy? ) w Polsce prawdziwego Hannibala Lectera, który ściągnął skórę z ofiary, młodej kobiety.
Fascynująca sprawa, do dziś nierozwiązana od wielu już lat

07 lutego 2016 11:20
http://www.bild.de/ratgeber/2016/altenpflege/wer-pflegt-mama-44450474.bild.html
12 lutego 2016 20:09
http://www.pflegeanstalt.com/pflegerin-quaelt-alzheimer-patientin-tochter-filmt-wie-mutter-geschlagen-wird-ein-nogo-sondergleichen/
12 lutego 2016 22:27 / 8 osobom podoba się ten post
...Poszukujemy na Pani, starszej, leżącej opiekunki. Bardzo miła kobieta, sprawna umysłowo. Wynagrodzenie miesięczne to 1200Euro. Możliwość zmiany..

Kto tam ma leżeć,czy opiekunka ???
12 lutego 2016 22:28
Opiekunka ma leżeć do góry brzuchem i odpoczywać
13 lutego 2016 07:05 / 2 osobom podoba się ten post
ivetta

...Poszukujemy na Pani, starszej, leżącej opiekunki. Bardzo miła kobieta, sprawna umysłowo. Wynagrodzenie miesięczne to 1200Euro. Możliwość zmiany..

Kto tam ma leżeć,czy opiekunka ???

Faktycznie taki "kwiotek" na Mypolacy poszukują starszej, leżącej opiekunki?  
13 lutego 2016 18:28 / 3 osobom podoba się ten post
ivetta

...Poszukujemy na Pani, starszej, leżącej opiekunki. Bardzo miła kobieta, sprawna umysłowo. Wynagrodzenie miesięczne to 1200Euro. Możliwość zmiany..

Kto tam ma leżeć,czy opiekunka ???

Z dokladnej analizy ogloszenia wynika, ze szukaja starszej, lezacej opiekunki, ktora dodatkowo bedzie lezala na jakiejs pani. Ja tak przynajmniej zrozumialam ;)))
13 lutego 2016 21:14 / 3 osobom podoba się ten post
Kaspira009.12

Opiekunka ma leżeć do góry brzuchem i odpoczywać :-)

Eee to nie dla mnie, ja z tych z owsikami
13 lutego 2016 22:04 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

Eee to nie dla mnie, ja z tych z owsikami :tanczy:

Mnie też  nie pasi,niepokojące są te zmiany(pozycji?) 
15 lutego 2016 22:06
MeryKy

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lekarze-wycieli-wazne-gruczoly-i-sie-nie-przyznali,619016.html

No to mam cykora bo w kwietniu będę miała też operację tarczycy. W naszych szpitalach to strach przebywać na sali operacyjnej.
nigdy nie wiadomo z jakimi brakami się człowiek obudzi jeśli wogóle się obudzi . Breeee.
15 lutego 2016 22:25
lonia61

No to mam cykora bo w kwietniu będę miała też operację tarczycy. W naszych szpitalach to strach przebywać na sali operacyjnej.
nigdy nie wiadomo z jakimi brakami się człowiek obudzi jeśli wogóle się obudzi . Breeee.

czy miałaś już podawaną narkozę kiedykolwiek?
To są odosobnione przypadki, nie trzeba się bać....... ale też zawsze istnieje ryzyko innych powikłań pooperacyjnych i te zadażają się częściej.
Trzymaj się, bedzie dobrze....zobaczysz.
15 lutego 2016 22:32
lonia61

No to mam cykora bo w kwietniu będę miała też operację tarczycy. W naszych szpitalach to strach przebywać na sali operacyjnej.
nigdy nie wiadomo z jakimi brakami się człowiek obudzi jeśli wogóle się obudzi . Breeee.

Loniu, jesli pracujesz tutaj , to mozesz poddac sie operacji w De. Ta karta europejska, pozwala na wybranie sobie kraju , w ktorym chcesz sie leczyc. Polska pokrywa koszta