Wyłowione z sieci 3

01 marca 2017 17:13 / 7 osobom podoba się ten post
Alina

Ivanilko! A co Ty taka dzisiaj bojowo nastrojona jesteś Z dwoma facetami na raz walczysz.! Odważna jesteś ale jakby co to będę solidarnie razem z Tobą w szranki stawać. Niech się boją....a co!

Z Paolciem to sa żarty,przecież ja go uwielbiam...a z NY raczej się nie pożartuje i nie podyskutuje,bo on nie zorientowany,a głos zabiera,dlatego grzecznie mu napisałam,żeby czytał ze zrozumieniem,a on się obraził. 
01 marca 2017 17:15 / 5 osobom podoba się ten post
Idę wziąć prysznic. Mam nadzieję, że w międzyczasie temperatura opadnie. Nie rozumiem dlaczego tak skaczecie sobie do oczu. Mam na myśli obu panów.
01 marca 2017 17:17 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Z Paolciem to sa żarty,przecież ja go uwielbiam...a z NY raczej się nie pożartuje i nie podyskutuje,bo on nie zorientowany,a głos zabiera,dlatego grzecznie mu napisałam,żeby czytał ze zrozumieniem,a on się obraził. 

Odpowiedzialem Ci a nie obrazilem się...czy Ty widzisz różnicę?
01 marca 2017 17:18 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Idę wziąć prysznic. Mam nadzieję, że w międzyczasie temperatura opadnie. Nie rozumiem dlaczego tak skaczecie sobie do oczu. Mam na myśli obu panów.

Bo się nie znosimy...wzajemnie.... 
01 marca 2017 17:19 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Odpowiedzialem Ci a nie obrazilem się...czy Ty widzisz różnicę?

Piszesz"bez odbioru",a za chwile mnie cytujesz....po co? Zaczepki znowu szukasz?
01 marca 2017 17:21 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Bo się nie znosimy...wzajemnie.... 

Jesteś starszy. Wiesz co sie w takiej sytuacji zawsze mówi.
01 marca 2017 17:21 / 2 osobom podoba się ten post
http://www.dw.com/pl/na-co-nara%C5%BCone-s%C4%85-polskie-opiekunki-w-niemczech/a-17489516?maca=pol-pol-veu-volltext_Onet-12987-html-copypaste
http://www.dw.com/pl/na-co-nara%C5%BCone-s%C4%85-polskie-opiekunki-w-niemczech/a-17489516?maca=pol-pol-veu-volltext_Onet-12987-html-copypaste
01 marca 2017 17:22 / 4 osobom podoba się ten post
Pawełku......no
01 marca 2017 17:22 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Piszesz"bez odbioru",a za chwile mnie cytujesz....po co? Zaczepki znowu szukasz?

Nie...Odpisałem Ci, że czytalem, dlatego zabieram głos w tej sprawie, a Ty do Aliny piszesz, że ja nie zorientowany...zastanów się trochę...Nie mam zamiaru się kłocić... to poważny temat a nie temat do zartów... Wiem, że mnie nie lubisz....ale merytorycznie to nawet z wrogiem można trochę sensownie pogadać... 
01 marca 2017 17:23 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Idę wziąć prysznic. Mam nadzieję, że w międzyczasie temperatura opadnie. Nie rozumiem dlaczego tak skaczecie sobie do oczu. Mam na myśli obu panów.

Testosteron.
Dwa koguty w jednym kurniku, to o jednego za dużo.
01 marca 2017 17:23 / 8 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Trudno powiedzieć...może kogoś innego , ale może chociaż warto powalczyć o dopłaty?...trzeba by się nad tym dobrze zastanowić, gdzie "ugrać" by wyszło dla Nas dobrze... 

Żadna Niemka nie będzie wykonywała naszej pracy nawet za 3000 ojrasów, takie są realia...i jeśli będzie mowa nawet o "dopłatach", to PDP pójdą do domu starców bo nikt nie dołoży ani centa
01 marca 2017 17:24 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Aleksja,ale to jest faktycznie stary artykuł,fajnie że go wrzuciłaś,ale MeryKy nic takiego ci nie napisała,żebyś tak nerwowo reagowała.

Nerwowo??? No nie zartuj Nie ma w tym nic nerwowego.Raczej taka mala uwaga,a nie sadze,ze bezpodstawna,bo mile to nie bylo.Ale niewazne :)
01 marca 2017 17:26
Knorr

http://www.dw.com/pl/na-co-nara%C5%BCone-s%C4%85-polskie-opiekunki-w-niemczech/a-17489516?maca=pol-pol-veu-volltext_Onet-12987-html-copypaste
http://www.dw.com/pl/na-co-nara%C5%BCone-s%C4%85-polskie-opiekunki-w-niemczech/a-17489516?maca=pol-pol-veu-volltext_Onet-12987-html-copypaste

Masz rację Karol...jest tak jak w tym artykule... 
01 marca 2017 17:27
Nugatka

Żadna Niemka nie będzie wykonywała naszej pracy nawet za 3000 ojrasów, takie są realia...i jeśli będzie mowa nawet o "dopłatach", to PDP pójdą do domu starców bo nikt nie dołoży ani centa

Chyba jednak jest inaczej...Skoro czasem Nam się udaje indywidualnie coś wywalczyć... 
01 marca 2017 17:27
MeryKy

Możesz zawalczyć żeby Polaków zatrudniali na takich smych warunkach jak Niemców. Ale jak myślisz kogo wtedy Niemiec wybierze?

Niemca. Bo za te 4000 EUR wykona 1/4 tego co Polak.