Forum Dyskusyjne ›› Wygadaj się

Wyłowione z sieci - przeczytajcie # 3

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Mnie też ten facio zbulwersował
  • Zeby ino on!!! Wszedzie pierdo....la same zle rzeczy ale mam to w dupie! Sama se decyduje gdzie pracuje i za ile tyz i gowno im do tego a jak chca polepszenia warunkow naszej pracy to trza zrobic ogolny strajk a nie ino pierdol...ic i nas wysmiewac wszedzie. Do tego co nam po strajku jak zara wezma jakie Rumunki czy inne nacje jeszcze taniej i zostaniemy bez niczego
  • Urwał się z choinki i pierdoly opowiada. I jeszcze kasę za to bierze....jakieś zdania wyrwane z kontekstu nie poparte żadnymi konkretami....nie ma pojęcia o tej pracy......wie, ze gdzieś dzwonią tylko nie wie w ktorym kościele.....
  • http://wyborcza.pl/7,155287,22229300,macron-zwolni-tysiace-polakow-rzad-beaty-szydlo-jest-bezradny.html

Na razie Francja
  • Wysłuchalem z uwagą. No cóż, gościowi  trudno odmówić wielu racji.
    Chociaż wolałbym osobiście, aby nikt nie użalał się zbytnio nad losem opiekunów w De.
    No pewnie, że jest ogromna różnica pomiędzy zarobkiem dla Niemca i Polaka. 
    Tak samo, jak jest wielka różnica pomiędzy pracowitością tych dwóch Narodów.
    Gdyby było inaczej, nie byłoby nas tutaj.
    Poza tym pan dziennikarz zapomniał doliczyć koszty naszego tu utrzymania, z zamieszkaniem włącznie. 
    Zapomniał też o tym, że mamy możliwość dzięki tej pracy poznać inny kraj.  Mamy możliwość podróżować, zwiedzać, chodzić do restauracji, itp. 
    Nie tylko samą pracą człowiek tu żyje. 
    Co zaś do naśmiewania, no też naśmiewam się z propozycji pracy w Polsce. Naśmiewam się z oferowanych mi tam zarobków. 
    To dziwne, że pracuję 24 godziny na dobę, ale taka jest prawda. I tu przyznaję Panu rację.
    Dlatego nie wykonuję żadnych ponadplanowych obiadków, ani nie nadskakuję nikomu. Dzisiaj każdy ma wolny dzień, ale nie ja. Ja jestem w pracy. Dlatego zawsze o tym pamiętam i  znikam w swoim pokoju jak są odwiedziny lub coś innego do wykonania. 
    Nie robię niczego, co ponadplanowe jest. No chyba, że to jest coś, co bardzo robić llubię, sprawia mi to radość i "zabija" czas. 
  • Gazeta wyborcza-nie czytam tego So...go  g..na.
    Jak zwykle, nagonka na obecną ekipę rządzącą. Kto winien?? No wiadomo, ten kto się stawia i nie chce podporządkować. Durna dedukcja. 
    No niech lepiej pan Macron zajmie się obcymi spoza EU we własnym kraju, bo chyba kompletnie sobie z tym nie radzi.
  • I to jest cała prawda co napisałesnic dodać nic ująć
Wybierz stronę:

Zobacz też...

Udar mózgu