Wyłowione z sieci 3

02 września 2017 18:50 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

pisanie donosów do skarbówki też ???? :-)

To zależy w jakim wieku jest polski mężczyzna Jak ma wiek zaawansowany, to pisze donosy do skarbówki, bo pindola znaleźć nie może, a zabawa musi trwać Podgląda sąsiadów  i jeszcze robi zdjęcia źle zaparkowanym samochodom i lata do Strazy Miejskiej donosić.
02 września 2017 19:11 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

To zależy w jakim wieku jest polski mężczyzna:-) Jak ma wiek zaawansowany, to pisze donosy do skarbówki, bo pindola znaleźć nie może, a zabawa musi trwać :-) Podgląda sąsiadów  i jeszcze robi zdjęcia źle zaparkowanym samochodom i lata do Strazy Miejskiej donosić.

Boże uchroń przed taką starością 
03 września 2017 01:02 / 3 osobom podoba się ten post
W pieniaczej ziemi jest miasto Pysków. Tam jęzorami robi się wszystko, męstwo - w jęzorze, siła - w jęzorze, jęzor tam miele, piele i orze. 
03 września 2017 17:35 / 5 osobom podoba się ten post
03 września 2017 17:44 / 1 osobie podoba się ten post
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,127763,22308929,jak-siedziec-jak-wstawac.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_wysokieobcasy
03 września 2017 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

W pieniaczej ziemi jest miasto Pysków. Tam jęzorami robi się wszystko, męstwo - w jęzorze, siła - w jęzorze, jęzor tam miele, piele i orze. 

Przypomniałeś mi . //////////////// i za takie wpisy lubię tego Knorra////////////// ;)
04 września 2017 00:22 / 6 osobom podoba się ten post
Ciężko żyć .Przystosować się też trudno.Twardy orzech do zgryzenia.Polaków nocne rozmowy.Życie razem,a w właściwie osobno.Ile dylematów do rozważenia ?Może zastanowię się rano.
04 września 2017 08:27 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

http://krytykapolityczna.pl/kultura/czytaj-dalej/betrojerinki/

Premiera książki nastąpi 8 września br.
Z tego, co wiem od autorki, książka bedzie dostępna w większości księgarń, w tym w EMPIK-u. Bedzie też w księgarniach internetowych w formie papierowej i jako e-book. Sprzedaż bedzie tez prowadziło wydawnictwo na swojej stronie internetowej.
Pochwalę się, że mam pewien udział w powstaniu tej książki i niecierpliwie czekam na obiecany mi przez panią Annę Wiatr egzemplarz.

04 września 2017 15:13 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

https://wiadomosci.wp.pl/juz-nie-tylko-gorszy-sort-teraz-takze-gorszy-sort-dzieci-6162176718124673a

No comment...

Czytałam....Ciekawe jak ta decyzja podoba się zwolennikom "dobrej zmiany"?W  ZSRR też "nie było" niepełnosprawnych.......
04 września 2017 16:44 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Czytałam....Ciekawe jak ta decyzja podoba się zwolennikom "dobrej zmiany"?W  ZSRR też "nie było" niepełnosprawnych.......

Zapewne się spodoba... jak inne wspaniałe pomysły. Zapiszą się w historii na pewno, a o to chyba  tylko im chodzi.
06 września 2017 15:53 / 6 osobom podoba się ten post
Moja znajoma wydała już dwie książki Przeznaczenie i Wyspa Starców,jest już następna,Fajna kobietka pracowała w Anglii.teraz w Niemczech jako opiekunka.Warto przeczytać
06 września 2017 22:55 / 1 osobie podoba się ten post