Jak wybrać właściwą agencję zatrudnienia?

13 lipca 2014 10:30
kasia63

Dlaczego?To sa umowy na czas okreslony -od/do-jest kilka agencji,które takie umowy o pracę dają.

znalazlam firme,ktora zatrudnia na umowe o pracenarazie wiem tylko ze taka jest bo rozmawialam z polka ktora tu wyniuchalam i ona jest tam zatrudniona
13 lipca 2014 17:45 / 1 osobie podoba się ten post
siwa

znalazlam firme,ktora zatrudnia na umowe o pracenarazie wiem tylko ze taka jest bo rozmawialam z polka ktora tu wyniuchalam i ona jest tam zatrudniona

Ja tez jestem obecnie zatrudniony na umowe o prace.Pracowalem rowniez na zlecenia.Wszystko na czas okreslony.Kazdy wybiera sobie to co mu w danym momencie pasuje lub co mu jest potrzebne.Na stala umowe o prace to jednak nie ma co za bardzo liczyc w naszym zawodzie.Jednak kto wie wszystko sie w zyciu zmienia
12 lutego 2015 12:08

Droga "firmo"! Bodaj 30 konto i któreś tam IP, które Wam blokuję. Czy Wy nie macie wstydu? Moderator

12 lutego 2015 12:13 / 5 osobom podoba się ten post
Szymon

Droga "firmo"! Bodaj 30 konto i któreś tam IP, które Wam blokuję. Czy Wy nie macie wstydu? Moderator

Ech, Szymon...Przeczytaj lepiej regulamin. Poza tym z nas mądre Dziewczynki.
12 lutego 2015 13:09 / 1 osobie podoba się ten post
Każdy sam musi wiedzieć..jaka agancja mu pasuję.To zależy od warunków jakie ma agencja..
23 lutego 2015 20:55
Jakie agencje proponujecie ? Szukam pracy proszę o małą podpowiedż...pozdrawiam:)
23 lutego 2015 20:58
99zuza

Jakie agencje proponujecie ? Szukam pracy proszę o małą podpowiedż...pozdrawiam:)

Nie wolno na tym forum udzielać takich informacji, bo moderator uzna to za rekrutację, możesz nawet bana zaliczyć. Jest dział o firmach, poczytaj opinie, przejrzyj, zdecyduj. :)
23 lutego 2015 21:03
99zuza

Jakie agencje proponujecie ? Szukam pracy proszę o małą podpowiedż...pozdrawiam:)

przeczytaj opinie o firmach. i np. moj ostatni wpis takze.
23 lutego 2015 21:23
ok.dzięki